ترامپ: دموکرات ها می خواهند روایت یک ملت شکست خورده را تغییر دهند.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا صبح روز سه شنبه با صدور بیانیه ای 12 صفحه ای، شواهد ارائه شده از سوی کمیته بررسی حمله 6 ژانویه 2021 به ساختمان کنگره را تکذیب کرد.

ترامپ در بیانیه ای دموکرات ها را به تلاش برای منحرف کردن توجه از مسائل داخلی پیش روی ایالات متحده و ناتوانی در رسیدگی به نگرانی های مردم آمریکا با وجود دولت متهم کرد.

در این بیانیه آمده است: «هفده ماه پس از وقایع 6 ژانویه، دموکرات‌ها هنوز قادر به ارائه راه‌حلی نیستند. آنها تلاش می‌کنند تا روایت یک ملت شکست خورده را حتی چند ماه پیش تغییر دهند». ویرانی و مرگ ناشی از چپ رادیکال.”

رئیس جمهور سابق آمریکا افزود: اشتباه نکنید، آنها دولت را کنترل می کنند، آنها ارباب این فاجعه هستند، آنها امیدوارند که این دیدارها به نحوی شانس شکست آنها را تغییر دهد.

وب سایت هیل به این سند 12 صفحه ای اشاره می کند که نشان می دهد ترامپ هنوز از ادعاهای نادرست خود مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 عقب نشینی نکرده است و ادعاهای انگشت شماری را مطرح کرده است. اتهامات رد شده بار دیگر تاکید می کنند که در انتخابات 2020 تقلب شده است. دموکرات ها تقلب کردند.

کمیته بررسی حمله ترامپ به ساختمان کنگره در 6 ژانویه، دو سال پیش، دو جلسه استماع برگزار کرده است تا نشان دهد که ترامپ بارها از سوی دستیارانش مطلع شده بود که در انتخابات تقلب نشده است، اما او این کار را تا زمان کودتا انجام داد. به ادعای خود ادامه دهید. .

بر اساس این گزارش، ترامپ در بیانیه 12 صفحه ای خود مدعی شد که «با نزدیک شدن به انتخابات میان دوره ای، شاهد بدتر شدن وضعیت فساد هستیم و جایگزین سیستم فاسد واقعی آمریکا می شود.» میهن پرستان با افرادی که می گویند: آنها برای آزادی ما خواهند جنگید.»

«هیئت حاکمه [آمریکا] آن‌ها تا جایی که می‌توانند به قدرت خود می‌چسبند و تماشا می‌کنند که از چنگشان خارج می‌شود. کشور ما در آشوب است. آمریکایی ها سعی می کنند باک های بنزین خود را پر کنند، به فرزندان خود غذا بدهند، فرزندان خود را آموزش دهند، کارکنان خود را استخدام کنند، غذا سفارش دهند، از مرزهای ما در برابر تهاجم محافظت کنند، و بسیاری از تراژدی های دیگر که 100% حقیقت دارند.دموکرات هایی که از طریق انتخابات تقلبی به قدرت رسیدند. بوجود آمدند. مردم کشور ما هم عصبانی و هم غمگین هستند».

پیش از این نیویورک تایمز ترامپ را هیولایی خوانده بود که حاضر نیست دست از اقدامات مشمئز کننده و دروغ های خود بردارد. (جزئیات بیشتر)

جمعه گذشته بود که کمیته منتخب برای بررسی حادثه 6 ژانویه 2021 برای اولین بار در این نشست طولانی و بحث برانگیز نتایج چندین ماه نشست و تحقیق در این زمینه را منتشر کرد. در یک جلسه جنجالی روز جمعه، کمیته منتخب برای حمله به کنگره به اظهارات از پیش ضبط شده جرد کیشنر، داماد ترامپ و سایر نزدیکان او، از جمله مشاور وی، حمله کرد.

در این دیدار، ویدئویی از سخنان مشاور وقت ترامپ، جیسون میلر، که در جلسات قبلی کمیته منتخب شرکت کرده بود، نمایش داده شد. در این ویدئو، میلر می گوید که یکی از مقامات ستاد انتخاباتی ترامپ به او «بسیار واضح» گفته است که «ما شکست خواهیم خورد».

انتهای پیام/ ب
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.