ترس عناصر مقاومت مانع از ورود شهرک نشینان به قبر حضرت یوسف علیه السلام شد.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، با وجود تدابیر امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین و دولت صهیونیستی، ده ها شهرک نشین صهیونیست از ترس گروهی به نام «آریان الاسود» (بشیح شیران)، مراسم تلمودی را در خارج از مقبره برگزار کردند. منسوب به پیامبر اسلام. یوسف (علیه السلام) و پشت سرشان دیوارهای اطرافش را گرفته بودند.

ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز سه شنبه با نصب موانع نظامی در اطراف قبر حضرت یوسف (علیه السلام) از ورود فلسطینی ها به شهر نابلس جلوگیری کرد و از ترس «عرین اللّه» شهر و ده ها شهرک نشین را به طور کامل محاصره کرد. ال”.نمیتونستم برم اونجا. گروه -سیاه” وارد مقبره شوید.

این اولین بار از آغاز انتفاضه دوم فلسطین است که شهرک نشینان صهیونیست به دلیل تهدید گروه مقاومت از ورود به قبر حضرت یوسف علیه السلام خودداری می کنند.

به گزارش سایت «العربی الجدید»، این گروه مقاومت در 48 ساعت گذشته ده عملیات تیراندازی علیه شهرک نشینان انجام داده است.

ارتش رژیم صهیونیستی تهدید گروه «آریان الاسود» علیه شهرک نشینان را جدی گرفت و از ورود آنها به آرامگاه حضرت یوسف جلوگیری کرد.

گروه مقاومت تهدید کرد که ورود شهرک نشینان به مقبره حضرت یوسف در اعیاد یهودیان ممنوع است و اگر شهرک نشینی وارد آرامگاه شود، با نارنجک یا اسلحه مورد اصابت گلوله قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ص
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.