تشییع جنازه شهید گمنام تلنگاری در بری همگان است


اطلاعیه حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رئیس شورای همنگی اسلامی در مراسم تشییع و تدفین یک شهید گمنام در شهریار در مراسم بزرگداشت شهدای ایزهار کرد: 1100 شهید، 370 جانباز سرافرزاد، شارپور، ایران. ، 170 شهرآران و مذاب، استقلال، آزادی و آمنه را شماره زند.

تشییع جنازه شهیدان گومانم زنگ تلنگر و بیدارباشی آست تا فداکاری و آرمانهای شهیدان را فراموش نکانیم و آنها با نظر جان، خون خود، ولایت مداری را نچان دادند و بایدور راه شهدا در رکاباشته داداش و لایداغ.

ابلاغیه رئیس شورای هماهنگی با اشاره به تدفین شهدا در مراکز آموزش و پرورش و تربیت افزود: بیاد گوانان، دانش آموزان و آینده سازان در کوشور با فرهنگ ایثار و شهادت آجن شوند و پدرانار اماندار قوان تعار شهد هستم.

بیانیه کردها: امروز دشمنان دنبال، نامیدی، مذاب است و حضور کامل فضایی، جنگی، تلاشی برای خرابکاری ارزشاهی، کودتای اسلامی و پیشنهادی با براک وجود دارد مظلوم یمن با آل -گوگیری در فرهنگ اصطه و خارچشم آل سعود آمریکا و صهیونیسم هستند.

حجت الاسلام محمودی گفت: عزت جهانی و پیشرفت کاشور را بدهکار شهداء هستم کجاست و دغدغه اش آموزش و پورشه به عنوان تربیت فرزند جوآن و انقلابی راس دست دار، شغل درند در ترویج جهاد است. ، جهاد، جهاد، حضور شما روشنگری و دفاع از ارضیشی، کودتای اسلامی، ناپدید شدن کنند.

وی خاطر نشان کرد: گوانان آیداساز با تحصیل، اخلاق، عمید و آینده سازی بر دهن دشمن کوبیده و در گم دم یک کودتای اسلامی زمینا ساز حکیمت دولت مهدوی خونده بود.

انتهای پیام/تقاضای نظر در صفحه اول بیشنهاد کجاست

رژیم لاغری سریع