تصمیم نهایی کادر فنی کشتی آزاد برای اعزام 3 کشتی‌گیر مدال‌آور به قزاقستان


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات رنکینگ‌دار کشتی آزاد و فرنگی به میزبانی قزاقستان اواسط خردادماه برگزار می‌شود که مربیان ملی در نظر دارند مدال‌آوران المپیکی و جهانی خود را در این مسابقات محک بزنند.

براساس چرخه تعریف شده در کشتی آزاد و فرنگی طلایی‌های جهانی و المپیک در بخشی از چرخه حضور نداشتند و به دلیل دوری طولانی مدت آنها، قرار است این کشتی‌گیران در مسابقات قزاقستان روی تشک بروند.

در کشتی آزاد با تصمیم نهایی کادر فنی قرار است حسن یزدانی در 86 کیلوگرم، کامران قاسم‌پور در 92 کیلوگرم و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم به مسابقات قزاقستان اعزام شوند. سایر کشتی‌گیران در جام تختی به عنوان چرخه انتخابی رقابت خواهند کرد البته طلایی‌های مسابقات قهرمانی آسیا از این مسابقه معاف هستند.

در کشتی فرنگی نیز کادر فنی روی اعزام 12 ورزشکار به قطعیت رسیده که اسامی دقیق هنوز اعلام نشده است اما اینطور که پیداست کادر فنی در نظر دارد در وزن 130 کیلوگرم امین میرزازاده نفر پنجم المپیک توکیو و علی‌اکبر یوسفی دارنده مدال طلای مسابقات جهانی نروژ را راهی مسابقات قزاقستان کند. محمدرضا و محمدعلی گرایی نیز در این مسابقات شرکت می‌کنند اما محمدهادی ساروی تیم اعزامی را همراهی نخواهد کرد. تورنمنت بین‌المللی قزاقستان در وزن قانونی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

رژیم لاغری سریع