تصویر نشان می دهد نوزاد گریه شده به سرباز آمریکایی در کابل تحویل داده می شود


یک عکس خارق العاده لحظه دلخراش را نشان می دهد که نوزاد شکایت شده در فرودگاه کابل به سرباز آمریکایی تحویل داده شد ، جایی که افغانهای ناامید سعی کردند از کشور تحت کنترل طالبان فرار کنند.

به گزارش سان ، این سرباز در جریان هرج و مرج در فرودگاه بین المللی حامد کرزی ، پسری را که گفته می شود یک دختر است ، با سیم خاردار کوبید ، جایی که خانواده ها هنگام حمله به فرودگاه مورد حمله تندروها قرار گرفتند.

در فرودگاه کابل یک نوزاد از روی نرده سیم خاردار رد شد.
توییتر

وی گفت: “مادران ناامید بودند ، آنها توسط طالبان کتک خوردند. آنها فریاد زدند: “بچه ام را نجات بده!” و آنها را به سمت نوزادان پرتاب کرد. برخی از نوزادان روی سیم خاردار افتادند. “

وی گفت: در پایان شب ، مردی در بین ما نبود که گریه نکند. “

سازمان غیرانتفاعی Rise to Peace اوایل این هفته مجموعه ای از کلیپ های ویدئویی از بیماری همه گیر را منتشر کرد: توده ای از غیرنظامیان مضطرب در خارج از فرودگاه که در آن برخی افراد گذرنامه و سایر اسناد هویتی را تکان می دادند.

تصاویر ناراحت کننده دیگر نشان می داد که مردم دیوارهای فرزندان خود را به سربازان می سپارند.

تفنگداران دریایی ایالات متحده یک زن و یک کودک را هنگام تخلیه در فرودگاه بین المللی حامد کرزی در 18 اوت 2021 راهنمایی می کنند.
تفنگداران دریایی ایالات متحده یک زن و یک کودک را هنگام تخلیه در فرودگاه بین المللی حامد کرزی در 18 اوت 2021 راهنمایی می کنند.
ایسایا کمبل / نیروهای دریایی ایالات متحده / خبرگزاری فرانسه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *