تعامل بین مردم و مسئولان در حل مشکلات بسیار کمک کننده است.


به گزارش خبرگزاری فارس از سمیرم، امام جمعه حجت الاسلام سمیرم سید عظیم ملازاده در خطبه های نماز جمعه امروز اظهار داشت: سفر بایدن به عربستان از دو جنبه قابل قضاوت است، دلیل اول این است که دل مردم به پیروزی حمایت نوکران عرب او و ثانیاً به نوعی احتمالاً این یک طرح تدافعی است که دولت غاصب صهیونیستی می تواند در بحرین، عربستان سعودی و جاهای دیگر برای ایجاد ویرانی در منطقه ترتیب دهد.

وی با اشاره به ولادت امام هادی علیه السلام گفت: بزرگترین میراث ایشان زیارت جامعه کبیره است که سخنان عجیبی دارد و باید در برنامه های محافل و مجالس عمومی و معرفت خدا ذکر شود. منبع است و معرفی ائمه و اهل بیت.

ملازاده با اشاره به هفته بهزیستی و تامین اجتماعی گفت: مسئولان بهزیستی باید برنامه های افراد تحت پوشش بهزیستی را تقویت کنند تا بتوانند از برکات نظام جمهوری اسلامی بهره مند شوند.

امام جمعه سمیرم موضوع تامین اجتماعی و بیمه را برای مردم مهم دانست و از مسئولان خواست در دعوت از مردم به بیمه شدن فرهنگ سازی کنند چرا که کم بودن افراد تحت پوشش بیمه به معنای نارضایتی است و مردم باید فرهنگ سازی کنند. خودشان استفاده از کار مبتنی بر عدالت

وی با تبریک سالگرد تشکیل نیروی انتظامی گفت: اگر با مردم تعامل داشته باشیم و مشکلات را از طریق خود مردم حل کنیم تاثیر بیشتری خواهد داشت و این تعامل می تواند یکی از ویژگی های متولیان امر باشد.

انتهای پیام/63111/ج/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.