مایک هاسکینز و امی تندریچ در DiabetesMineدر پینترست به اشتراک بگذارید
مایک هاسکینز و امی تندریچ در DiabetesMine

تعطیلات مبارک تیم ما در DiabetesMine!

هر چند ممکن است این فصل تعطیلات را جشن بگیرید، امیدواریم کسانی که در جامعه دیابت هستند نوعی هدیه به شکل قند خون ثابت دریافت کنند. برای تیم ما در اینجا، هم بنیانگذار و سردبیر ایمی تندریچ و هم سردبیر مایک هاسکینز سنت های سالانه متفاوتی دارند که معمولاً در این زمان از سال پذیرفته می شوند.

امی تندریچ بنیانگذار و ناشر معدن معمولاً خود را در پوشیدن «ژاکت زشت پانکراس» برای هانوکا نمی بیند. (از Dia-Be-Tees در Etsy، اما او و خانواده معمولاً تعطیلات را با سنت های خود در جبهه خانه در کالیفرنیا جشن می گیرند. (همچنین ببینید چگونه یک هانوکا سالم و کم کربوهیدرات و جشنواره نورها در یک جعبه داشته باشیم).

ویرایشگر مدیریت معدن مایک هاسکین ها اشاره می‌کند که اگرچه درخت کریسمس او در میشیگان مانند زمانی سال‌ها پیش به‌طور کامل با وسایل دیابت تزئین نشده است، او موفق شده است چند زیور آلات خانگی از کلاه‌های قلم انسولین استفاده‌شده، یک استنشاق‌کننده و کارتریج Afrezza و یک منابع بازیافتی از مانیتور مداوم گلوکز (CGM) او. همه آنها به خوبی با یک رشته لوله پمپ اضافی نیز گره خورده اند.

در حالی که COVID-19 فصل تعطیلات را برای هر دوی ما در سال‌های 2020 و 2021 تحت تأثیر قرار داده است، ما خوش‌بین هستیم که واکسن‌ها و اقدامات ایمنی بیماری همه‌گیر می‌توانند به نگه داشتن جشن‌ها تا حد امکان به حالت عادی کمک کنند – و محدود به زوم مجازی یا گردهمایی‌های فیسبوک لایو نباشند. ، همانطور که اخیراً در این زمان های COVID-19 بسیار رایج بوده است.

در حالی که امی و مایک از اواخر سال 2019 به دلیل شیوع بیماری همه گیر فرصتی برای ملاقات حضوری نداشته اند، ما امیدواریم که در سال 2022 با بازگشت رویدادها و کنفرانس های بیشتر به فرمت های حضوری تغییر کند و ما دوباره می توانیم سلام کنیم!

با این کار، ما شما را با چند خوراکی سرگرم‌کننده که توسط دوستان خلاق در انجمن آنلاین دیابت ما ایجاد شده‌اند، می‌گذاریم…

اول، از براد اسلیت همیشه خلاق، که یک T1D باسابقه در کالیفرنیا است و همچنین بازیگر و کمدین حرفه ای که استعداد کارتون سازی خود را برای سال ها در DOC در Diabetes Hero Squad به اشتراک گذاشته است، تشکر می کنیم. او در اصل این کارتون خاص را برای مجموعه “خندوانه های یکشنبه” ما در اینجا در معدن ساخت.

تعطیلات مبارک به همه در جامعه دیابت و فراتر از آن!

کارتون دیابتدر پینترست به اشتراک بگذارید
Braid Slaight در Diabetes Hero Squad

ما همچنین یک LOL بزرگ از این میم دریافت کردیم که توسط D-peep Kayla O’Connell در کانادا که T1D Memes.group را به صورت آنلاین اجرا می کند، ساخته شده است.

میم دیابتدر پینترست به اشتراک بگذارید
Kayla O’Connell در @type1diabetesmemes

با آن، ما امیدواریم که همه شما یک فصل تعطیلات عالی و شروع یک سال جدید داشته باشید!

حتما سر بزنید معدن دیابت در اینستاگرام، فیسبوک و توییتر برای بیشتر تعطیلات D- سرگرم کننده.