تعقیب جروم پاول "مترقی" می تواند برای کار او هزینه داشته باشد

تعقیب جروم پاول “مترقی” می تواند برای کار او هزینه داشته باشد


جروم پاول باید برای دوره دوم ریاست فدرال رزرو نامناسب باشد ، اما اینطور نیست.

مشکل ناشی از برنامه های پاول برای شروع “بهره برداری” یا پایان دادن به چاپ گسترده پول فدرال رزرو از طریق خرید دارایی در بازار اوراق است. تعداد فزاینده ای از ناظران فدرال رزرو وال استریت به من می گویند که این امر در هنگام بازنشانی آسیب پذیر می شود.

قضیه خرس برای پاول زمانی آغاز می شود که ریزنمای کوچک او دروغ بزرگ رهبری دموکرات را مبنی بر اینکه “هزینه جدید” آنها هزینه شده است ، فاش می کند.

به گفته پاولز ریست ، بدون فدرال رزرو برای پرداخت این همه بدهی برای تأمین هزینه انفجار ، این دروغ با نرخ بهره بسیار بالاتری در سال آینده اعلام می شود زیرا مالیات کافی برای افزایش یا خریداران خارجی برای تأمین کسری ما وجود ندارد. منکران

این نرخ های بالاتر بدهی های خزانه داری تقریباً مطمئناً باعث رکود می شود. کنگره قرمز می شود و هدف جو بایدن از تقلید روزولت به گل تبدیل می شود.

این افراد می گویند دلیل واقعی این است که شما صدای مترقیانی مانند سناتور الیزابت وارن را برای سر پاول می شنوید. همچنین به همین دلیل است که گفته می شود کاخ سفید با وجود اظهارات عمومی که از پاول حمایت می کردند ، ایده های دیگری در مورد انتصاب مجدد وی دارد.

به عنوان بانک مرکزی کشور ، فدرال رزرو قرار است عرضه پول را بدون ترس از پیامدهای سیاسی کنترل کند. با این حال ، مأموریت دوگانه آن برای پایین نگه داشتن تورم در حالی که اشتغال کامل را حفظ می کند ، همیشه یک عمل متعادل کننده ظریف با پیامدهای واضح سیاست است.

پل ولکر ، خودمختاری اداری را با افزایش گسترده در اواخر دهه 1970 و اوایل دهه 1980 تعریف کرد. این امر باعث شد جیمی کارتر ریاست جمهوری خود را از دست بدهد ، اما بلای تورمی را که اقتصاد آمریکا را درگیر کرده بود و طبقات متوسط ​​و کارگر را خراب کرده بود ، از بین برد.

متاسفانه ما از روزهای ولکر راه زیادی را طی کرده ایم. همکار من نیل کاووتو می گوید پاول بیشتر او را به یاد آلفرد پنی ورث ، ساقی وفادار بروس وین در حماسه بتمن می اندازد.

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو بین 6 اکتبر 2021 بین سناتورها در کاپیتول هیل دیدار می کند
جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو بین 6 اکتبر 2021 بین سناتورها در کاپیتول هیل دیدار می کند.
کوین دیچ/گتی ایماژ

سوابق فدرال رزرو پاول نشان می دهد که او اغلب بیشتر از آلفرد برده بود. به یاد داشته باشید ، چند سال پیش از رئیس جمهور ترامپ تنها چند توییت متوسط ​​لازم بود تا پاول بتواند زمانی که به نظر می رسد اقتصاد بیش از حد داغ می شود ، نرخ های مورد نیاز فدرال رزرو را پس بگیرد.

پس از شکست ترامپ در بایدن در انتخابات نوامبر ، پاول به چاپ پول با سرعت هشداردهنده ادامه داد و سیاست نرخ بهره نزدیک به صفر و خرید دارایی های گسترده را علیرغم بهبود پس از کرونا حفظ کرد.

در حال حاضر پاول به طور ناگهانی شروع به نشان دادن ستون فقرات کرده است و به دلایلی خوب: قیمت همه چیز از غذا تا اقامتگاه در حال افزایش است و هیچ پایانی در چشم نیست. پول زیادی در اطراف افراد عادی که به تجارت ارزهای رمزپایه جعلی می پردازند و سهام های مم را از دست می دهند ، سرازیر می شود.

این نوع حباب دارایی هرگز به خوبی ختم نمی شود. (به بحران مالی 2008 یا سقوط Nasdaq قبل از آن فکر کنید.) حتی بدتر ، تورم مالیات ناخوشایندی بر کارگران است ، که تاریخ نشان می دهد سریع ترین راه برای ایجاد ناآرامی های اجتماعی است.

سناتور الیزابت وارن (D-Mass) با جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در جلسه استماع کمیته بانکداری ، مسکن و شهرهای سنا استقبال می کند
سناتور الیزابت وارن در جلسات کمیته بانکداری ، مسکن و امور شهری مجلس سنا ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، 28 سپتامبر 2021 ، استقبال می کند.
کوین دیچ/پل از طریق رویترز/عکس فایل

اینجاست که زوال تدریجی ظاهر می شود. وقتی فدرال رزرو اقدام به خرید اوراق قرضه می کند ، همانطور که از زمان شیوع همه گیر این کار را کرده است ، اقتصاد را به سمت رشد سوق می دهد. نرخ بهره کاهش می یابد و بانک ها غرق در وام های نقدی شرکت ها می شوند.

هنگامی که فدرال رزرو اوراق قرضه می فروشد ، می خواهد برعکس این امر را محقق کند: با افزایش نرخ بهره ، اقتصاد را برای مهار تورم کند کند.

پاول به دنبال کاهش سیاست ، با بازگشت تریلیون ها دلار خرید اوراق قرضه ای که فدرال رزرو از زمان شروع همه گیری انجام داده است ، به دنبال کاهش همه این موارد است. اگر پاول پلک نزند ، فدرال رزرو از خرید حداقل 120 میلیارد دلار اوراق بهادار در ماه آینده به خرید صفر در سال آینده می گذرد.

اما برنامه های پاول برای محافظت از طبقه متوسط ​​با برنامه های حزب دموکرات برای بازسازی اقتصاد از طریق هزینه های هنگفت اجتماعی آمیخته است. وارن ، برنی سندرز ، AOC و چپ هایی که دستور کار بایدن را تعیین کردند می دانند که 5 تریلیون دلار هزینه های مورد نیاز آنها “پرداخت نشده است” مگر اینکه فدرال رزرو به تسویه حساب کمک کند.

نماینده ماکسین واترز ، دی کالیفرنیا ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو را پس از جلسه کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در روز پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 شوکه کرد.
نماینده ماکسین واترز ، دی-کالیفرنیا ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو را پس از جلسه کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ، پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 شوکه کرد.
سارا سلبیگر/پل از طریق AP

البته کسانی در وال استریت هستند که می گویند بایدن با تلاطم احتمالی بازار که جانشین پاول را همراهی می کند ، ریسک نمی کند. سرمایه گذاران ممکن است اعتماد خود را به سیستم مالی آمریکا از دست بدهند و سهام ، اوراق قرضه و تقریباً هر چیز دیگری را در ایالات متحده بفروشند.

برنامه های هزینه ای دموکرات ها ممکن است توسط دو سنگر سناتورهای دموکرات ، سناتورها جو مانچین و کیرستن سنا ، کشته شوند و پاول می تواند یک مخروط دریافت کند.

افراد دیگری هستند – و تعداد آنها رو به افزایش است – که معتقدند عمارت و سینما تا حد زیادی به خواسته های حزب خود پاسخ خواهند داد. بایدن ، بین دو قوطی بستنی ، از طرف چپ مورد آزار قرار می گیرد تا جانشین پاول شود یا حداقل از شر او خلاص شود. تا تا به مخروط.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *