تماس بسیار انتقادی جوجج با دفاع غول ها تأیید شد

تماس بسیار انتقادی جوجج با دفاع غول ها تأیید شد


جو قاضی به دفاع از غول ها اعتقاد داشت ، اما منتقدانش شواهدی داشتند.

با 11 امتیاز عقب ماندگی و کمتر از 10 دقیقه به کوارتر چهارم باقی مانده بود ، غولها در چهارمین و هشتم از سری 48 قدمتی قدیسان صعود کردند. بنابراین ، طرفداران و رسانه ها به طور یکسان توییتر را با حدس های اولیه بازی مربی بار دیگر بسیار محافظه کارانه با اعتماد به خط دفاع خود متوقف کردند و با وجود مثالهای بیشمار در اوایل فصل برعکس ، اعتماد کردند.

او یک برد برای داور ، دفاع محاصره شده و غول ها به ثمر رساند ، که در کوارتر آخر با یک پیروزی 27-21 در وقت اضافه در Superdome دو شوت مجبور کردند.

داور گفت: “ما همیشه همه چیز را سخت بازی خواهیم کرد.” “گاهی اوقات پرخاشگری ما می تواند متفاوت از دیگران باشد. ما ممکن است توپ را سوار شویم و کسی بگوید” این خیلی تهاجمی نیست “، در حالی که من به آن نگاه می کنم ،” من با واحدهای کاور تهاجمی هستم و با دفاع تهاجمی. متوقف شوید. ‘شما می توانید بگویید که نگه داشتن حمله در خارج ممکن است او تهاجمی ترین باشد. گاهی اوقات این فقط یک مزخرف است. “

جو قاضی
گتی ایماژ

حتی غول های پخش – که شامل بازیکنان سابق برنده سوپر جام ، کارل بنکس و هوارد کراس می شوند – از دفاع به عنوان “احساسی ساکت” یاد کردند و از کسی خواستند بعد از سوت فقط برای متفرق کردن قدیسین با حرکت منظم توپ به سمت پایین ، فیزیکی باشد. میدان را در نیمه دوم به دست آورد تا برتری 21-10 را به دست آورد.

اما عزیز اوگولاری و لورنزو کارتر با هم تیمسوم هیل را – که با دخالت دوبار در بازی قبل از دفاع شرمنده شد – در جایگاه سوم و دوم قرار دادند. حمله به تایتان با انجام اولین مسابقه توسط ساکون بارکلی پاسخ داد.

دفاع اجازه دو تاچ تاون اول را داد تا قبل از توقف بعدی در سوم و چهاردهم با 3:07 دقیقه باقی مانده باشد. این منجر به گل زمینی مربوط به بازی شد و سناریو را به قدری بالا برد که قدیسین پس از تساوی نتیجه بازی غول ها در 36 ثانیه باقی مانده ، به طور غیرقابل توضیح با شانس پیروزی روبرو شدند. یک پاس ناقص از جیمز وینستون و مربی شان پایتون به واگذاری سرنوشت به خدایان سکه انداز بسنده کرد.

غولها با یک تکل باخت و صفر گول – که نشان دهنده مشکلی بود که در فصل باقی ماند و بازیهای منفی ایجاد کرد – کار را به پایان رساندند ، اما توقف های دیرهنگام یک گام به جلو بود.

تا آن زمان ، غولها در 4 دقیقه آخر نیمه اول در 3 بازی اول خود هفت امتیاز (41 امتیاز) در هشت مالکیت مجاز داشتند. دفاع هیچ وقت در وقت اضافه به میدان نرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *