تمام تخریب ها در سالن Grand Prospect با حکم دادگاه موقتاً متوقف شد


تمام تخریب ها در سالن Grand Prospect ، فضای محبوب رویدادها و عروسی هایی که در ماه ژوئیه به توسعه دهنده فروخته شد ، روز چهارشنبه به طور موقت با حکم دادگاه متوقف شد و این امید جدیدی را به جامعه ای داد که می ترسیدند زمانی برای نجات کوچولو باقی نماند. باقی مانده از موسسه محبوب شیب پارک.

طبق مقررات دادگاه که توسط Gothamist تجدید نظر شده است ، مالک جدید سالن ، Gowanus Cubes ، نمی تواند هیچ کار تخریبی دیگری را در خارج از خانه انجام دهد ، به جز حذف مواد خطرناک یا حمایت آنها ، حداقل تا 16 سپتامبر. آنها همچنین باید “تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای حفظ نما انجام دهند و تا آن زمان به نما یا شخصیت ساختمان آسیب نزنند”.

جسیکا بروئر ، وکیل نماینده گروهی از فعالان محلی که برای حفظ فضا تلاش می کنند ، گفت که این گروه امیدوار است قبل از آن تاریخ به کمیسیون حفظ مکان مراجعه کند تا از وضعیت معیار سالن اطمینان حاصل شود. در هر صورت ، آنها خواستار رسیدگی به دستور اولیه شدند ، که به شرط ادامه آن در روز 16 می باشد.

ظاهراً وکیل مخالف گفت که داخلی “به استثنای فولاد” در حال برچیده شدن بود و در وضعیت تخریب فعلی اغراق آمیز بود – و بنابراین محاکمه روی نمای ساختمان متمرکز شد – اما ما همچنین در تلاش هستیم تا ساختمان ساختمانها (DOB) را متوقف کنیم.) برای صدور مجوزهای تظاهرات ساختاری و صرفه جویی در فضا برای یک رویداد و یک مرکز اجتماعی. “

Gothamist پنجشنبه گذشته متوجه شد که Gowanus Cubes ، LLC تحت مدیریت آنجلو ریگاس ، در حال حاضر لوله کشی فضای داخلی ساختمان 118 ساله را آغاز کرده است ، اگرچه سخنگوی ریگاس به ما گفت که وسایل تاریخی هنگام ورود آنها از بین رفته است و “بیشتر” نیست. چه دیوارهایی “

عکس داخل تالار Grand Prospect از بین رفت

گوتهاميست

گلسر مجدداً تاکید کرد که حتی اگر عناصر تزئینی ناپدید شده اند ، “استخوان ها هنوز وجود دارند و ما می خواهیم آن را به همین شکل نگه داریم.”

وی افزود: “اجازه ندهید یک توسعه دهنده بی دغدغه دیگر با این نوع تخریب بدون تلاش برای حل مشکل با جامعه بیرون بیاید. ما باید در برابر چنین چیزهایی خط بکشیم و امیدواریم او مجبور باشد نما را حفظ کند ،” که طرح نقشه او برای تطبیق با آن تغییر می کند. “

در ماه ژوئیه ، ریگاس این ملک را از آلیس هالکیاس خریداری کرد ، که در 40 سال گذشته به مدت طولانی با شوهرش مایکل فضای مراسم و مراسم عروسی را اداره می کرد تا اینکه در 82 سالگی بر اثر عوارض ناشی از COVID-19 درگذشت. چند روز پس از خرید ، مالک جدید از DOB مجوز گرفت که به آنها اجازه می داد “تخریب داخلی و حذف عناصر غیر سازه ای” را انجام دهند. ریگاس ، که لابی را به عنوان بخشی از قرارداد بزرگتر 30 میلیون دلاری خریداری کرده است ، قصد دارد این ساختمان را به “ساختمان مسکونی با مقیاس پایین و اجزای مقرون به صرفه” تبدیل کند.

به گفته DOB ، در 16 اوت دستور توقف جزئی کار صادر شد که مانع از ادامه کار در باغ جانبی ساختمان می شود. اینجا جایی است که یادبود جانبازان لهستانی و آمریکایی جنگ جهانی دوم واقع شده است. سخنگوی پروژه گفت که آنها با سرکنسولگری جمهوری لهستان در نیویورک کار می کنند تا آن را به مکان دیگری منتقل کنند.

عکس معترضان در مقابل تالار گرند پروسپکت در 30 آگوست 2021

در اوایل هفته ، تجمع کوچکی در خارج از لابی برگزار شد که در آن یک سوله پیاده رو احداث شده بود و ظاهراً کار روی نما آغاز شده بود. که شامل حذف سایبان های کلاسیک برای سالن The Grand Prospect و اتاق بلوط مجاور آن بود.

اگرچه این ساختمان در سال 1999 در فهرست ملی اماکن تاریخی ثبت شده است ، اما به عنوان نقطه عطفی در شهر نیویورک ثبت نشده است.

برد لندر ، عضو شورا و رابرت کارول ، نماینده مجلس نامه ای نوشت به کمیسیون نشانه ها درخواست می کند که سالن در ژوئیه مجددا این تعیین را به دست آورد. آژانس تأیید کرد که آنها در حال بررسی مواد موجود در راهرو هستند.

اندرو دولکارت ، مورخ ، استاد حفاظت تاریخی در دانشکده معماری ، برنامه ریزی و حفاظت از دانشگاه کلمبیا ، به Gothamist گفت که نمونه هایی از مکانهایی که به دلیل نامگذاری مرجع در شرایط سخت به همان اندازه دشوار بهبود می یابند ، وجود دارد. وی گفت: “موازی ، هرچند کمی گسترده ، رادیو سیتی موزیک هال است ، که در آخرین لحظه با یک نام مرجع نجات یافت.”

ورودی سالن

ورودی سابق سالن Grand Prospect ، در سال 2015.

فلش

شخص دیگری طرفدار نوعی حفاظت از سالن است: گلن پالمدو اسمیت ، نوه جان جان کول ، تاجری که اولین مکان را ساخت.

پالمدو اسمیت می گوید: “برتا و جان کول مهاجران اخیر آلمان از ایالات متحده در دهه 1880 بودند که هفت کودک را در سالن 1892 تا 1940 در Prospect Hall بزرگ کردند.” “همیشه ابتدا خانه ای دوست داشتنی و در مرحله دوم مخاطبی فعال بوده است.”

پالمدو اسمیت ، که به تازگی مستندی در مورد خانواده کول تکمیل کرده است (شما می توانید آن را در اینجا مشاهده کنید) ، گفت که او موافق این است که مالک جدید “ورودی اصلی خیابان و لابی بزرگ را برای جامعه محافظت کند”. بنابراین آن را در ورودی جدید این اقامتگاه بزرگ جدید قرار دهید ، که نشان دهنده آنچه قبلاً در اینجا بود ، می شود. “

وی افزود: “این توسعه دهنده باید ببیند که احترام به میراث جامعه یک ابزار بازاریابی عجیب و کمیاب است [that sheds] فروش مثبت ، معرفی ساکنان جدید به جامعه. “دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *