تمدید فراخوان مسابقه مطبوعاتی انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر


به گزارش خبرگزاری فارس، مهلت تشکیل بیست و یکمین نشست خبری سالانه منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر انجمن تا پایان وقت اداری روز شنبه 10 تیرماه 1401 تمدید شد.

بر اساس اطلاعیه انجمن، علاقمندان و دست اندرکاران مطبوعات، سایت ها و خبرگزاری ها در حوزه تئاتر می توانند آثار خود را مانند گذشته در بخش های گزارش، گفتگو، یادداشت، نقد، مقاله ارائه دهند. ترجمه و عکس را به آدرس پستی این انجمن در تهران ارسال کنید. صندوق پستی 164-15615 (آقای محمد رسول صدیقی).

همچنین متقاضیان موظفند در پایان این تماس فرم مربوطه را تکمیل و سپس کار خود را در پاکت نامه پیوست کرده و مشخصات فردی، آدرس کامل محل سکونت و تلفن ثابت و تلفن همراه خود را وارد کنند. در این مورد، در این انجمن پست کنید. متقاضیانی که فرم مسابقه را پر نکرده باشند، آثارشان از روند مسابقه حذف خواهد شد.

در متن این فراخوان نکات زیر آمده است.

1) چارچوب این مسابقه فقط تئاتر است. لذا متقاضیان از ارسال آثار مکتوب خود در سایر رشته های هنری خودداری نمایند.

2) مطالب ارسالی توسط اصحاب رسانه شاغل در سایت ها و خبرگزاری ها باید به امضا و تایید سردبیر یا دبیر گروه فرهنگی هنری رسیده و سند ضمیمه محتوای ارسالی باشد.

3) آخرین مهلت ارسال اثر از سوی متقاضیان روز شنبه مورخ 10 تیر 1401 پایان وقت اداری می باشد.

4) برای شرکت در این مسابقه آثار متقاضی طی سال 1400 منتشر و نام نویسنده نیز درج شود.

5) کاری که فاقد نام و نام مستعار باشد مورد پذیرش این انجمن نمی باشد.

6) حداکثر تعداد درخواست های ارسال شده توسط متقاضیان برای مسابقه ارسال می شود که در هر بخش فقط سه درخواست وجود دارد و توسط متقاضیان انتخاب می شود. بدیهی است در صورت ارسال بیش از تعداد آثار لازم، دبیرخانه انجمن این حق را برای خود محفوظ می دارد که به صورت داوطلبانه آثار ارسالی را حذف نماید.

7) دبیرخانه این انجمن فقط اصل یا کپی مطالب را در فرمت A4 یا A3 با کیفیت مورد نیاز می پذیرد. بر این اساس متقاضیان از ارسال نسخه کامل نشریات و صفحات تکمیلی خودداری کنند.

8) مطالب ارسال شده توسط متقاضیان به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

9) انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر مسئولیتی در قبال مالکیت قانونی آثار ارسالی ندارد و مسئولیت شرکت در مسابقه به عهده متقاضیان خواهد بود.

10) عکاسان محترم ملزم به تکمیل فرم مسابقه در پایان فراخوان نمی باشند و کافی است آثار خود را به دلخواه (رنگی یا سیاه و سفید) و 18 بند 13 (چاپی) به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند. بفرست ). از متقاضیان بخش عکس خواهشمند است از ذکر کپشن و نام خود در پشت عکس خودداری نموده و توجه داشته باشند که عکس های ارسالی باید بر اساس اپلیکیشن رسانه ای و اجراها و اجراهای ارائه شده در سال 1400 باشد. بدیهی است ارسال اثر از طریق ایمیل (ایمیل) یا سی دی (فایل) یا فایل (فلش) قابل قبول نیست و تعداد تصاویر ارسالی نباید از چهار قطعه بیشتر باشد. همچنین تصاویر بازیابی شده یا فتوشاپ توسط دبیرخانه مسابقه پذیرفته نمی شود.

گفتنی است، عکس های ارسالی در این مسابقه علاوه بر جنبه های زیبایی شناختی هنر عکاسی و ارتباط آن با هنر نمایشی، از منظر اپلیکیشن های رسانه ای و مطبوعاتی نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

11) متقاضیان می بایست علاوه بر تکمیل فرم شرکت در مسابقه، با الصاق برگه راهنمای، دبیرخانه انجمن را در توزیع مناسب مطالب یاری نمایند. به عنوان مثال، اگر شغلی متقاضی بخش «انتقاد» است، باید کلمه «انتقاد» در برگه پیوست درج شود. بدیهی است در صورت عدم رعایت این مفاد، دبیرخانه انجمن مجاز به تفکیک کار در جهات مختلف است و ایرادی ندارد.

12) در قسمت ترجمه، آثاری که به نام نویسنده در رسانه های مکتوب یا مجازی منتشر می شود پذیرفته می شود.

13) محتوای اصلی شرکت کننده در بخش ترجمه باید به محتوای اصلی که ترجمه از آن انجام شده است پیوند داده شود. (به معنای ارائه متن ترجمه شده یا فارسی با متن اصلی یا انگلیسی است.)

14) حداقل 6 کار یا حضور یک شرکت کننده حداقل کار پذیرفته شده برای شروع مسابقه در هر بخش می باشد. به عنوان مثال در قسمت Notice وجود 6 وظیفه یا 6 متقاضی مسابقه را برای شروع فرآیند مسابقه تشکیل می دهد.

15) در قسمت مصاحبه مصاحبه خبری پذیرفته نمی شود. در این مسابقه هدف از مصاحبه ایجاد فرآیند پرسش و پاسخ توسط مصاحبه کننده و مصاحبه کننده می باشد.

16) بخش مقاله شامل مطالبی است که دربرگیرنده جنبه های روزنامه نگاری، علمی، پژوهشی، پژوهشی و تحلیلی در زمینه تئاتر است.

17) عملکرد اصحاب رسانه در دو حوزه رسانه های دیداری و شنیداری (رادیو و تلویزیون) و اجرای ناشران فعال در حوزه تئاتر بر اساس بررسی عملکرد کمی و استاندارد آنها در سال 1400 خواهد رفت. هيئت مدیره.

18) امسال نیز مانند سال گذشته انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر به منظور همکاری در فعالیت های پژوهشی در حوزه تئاتر، پژوهشگر برتر سال 1400 را زیر نظر هیات مدیره انتخاب می کند. . افتخارات در مراسم سالانه اهدا خواهد شد.

19) نتایج نهایی مسابقه پس از طی مراحل تصمیم گیری و همچنین با برگزاری رویداد سالانه انجمن اعلام خواهد شد.

20) علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره 09373805390 (خانم زهرا فضلی) تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.