تمرینات چربی سوزی – آیا به نتایج کاهش چربی که می خواهید می رسید یا راه بهتری وجود دارد؟

اگر تصمیم گرفته اید که از چاق و چاق به نظر رسیدن خسته شده اید و مصمم هستید که خوش اندام و سالم باشید و وزن کم کنید، آفرین، من شما را تحسین می کنم! سخت ترین قدم اولین قدم است و شما همین الان آن را انجام دادید.

توجه داشته باشید که اطلاعات زیادی در آنجا وجود دارد و همه آنها برای شما مفید نیستند. تمریناتی برای چربی سوزی وجود دارد که به خوبی جواب می دهد و برخی از این تمرینات نه. من بیش از 20 سال است که تمرین می کنم و آنچه را که کار می کند پیدا کرده ام و می خواهم آن را با شما به اشتراک بگذارم.

من به باشگاه رفته‌ام و روش استاندارد ورزش را انجام داده‌ام و انجام این کار را به شما توصیه نمی‌کنم مگر اینکه راه دیگری وجود داشته باشد که بهتر عمل کند.

تمرین استاندارد باشگاه شما احتمالاً به این صورت است:

با 20 تا 30 دقیقه گرم کردن و تمرینات هوازی روی دوچرخه ورزشی یا تردمیل (یا دستگاه مشابه) شروع کنید.

در مرحله بعد، 3 ست 8-12 تکراری تمرین با وزنه و تمرینات مقاومتی را برای گروه های مختلف عضلانی انجام دهید

در نهایت، 15-20 دقیقه روی دوچرخه یا قایقران به عنوان خنک کننده

آیا با این امر آشنایی دارید؟

شما می توانید از این روال تمرینی نتیجه بگیرید (تا زمانی که به آن پایبند باشید)، اما چرا در زمان کمتری به طور موثرتر تمرین نکنید؟

یکی از معایب قرار گرفتن بر روی تردمیل تا زمانی که برای یک تمرین استاندارد توصیه می شود این است که تکان دادن منظم مفاصل شما می تواند تاثیر منفی طولانی مدتی بر آن مفاصل داشته باشد. به علاوه، لزوماً بدن شما را به چالش نمی کشد تا هر بار همان کار را انجام دهد. فقط راکد می شود و شما از کاهش وزن خودداری می کنید.

برای اینکه بدن شما رشد کند، باید دائماً به چالش کشیده شود. از یک مکانیسم بقا استفاده می کند که در آن بدن با ایجاد قدرت با چالش روبرو می شود، و سپس تمرین بدن را به چالش می کشد، بنابراین به تقویت قدرت ادامه می دهد.

ترفند این است که هوشمندانه کار کنید، نه سخت‌تر و برای مدت زمان کوتاه‌تری.

تمرین شما باید شامل تمرینات مقاومتی شدید سه بار در هفته باشد. هر جلسه باید کل بدن شما را بپوشاند و استراحت بین ست ها باید 30 ثانیه یا کمتر باشد. با محدود کردن زمان استراحت، در واقع یک تمرین قلبی عالی در طول جلسه خواهید داشت.

اگر هر حرکت را به درستی انجام می دهید و آن را به صورت کنترل شده کاهش می دهید تا شکست بخورد (به عبارت دیگر، نمی توانید تکرار بیشتری انجام دهید)، یک ست برای هر گروه عضلانی کافی است. با فشار دادن عضلات خود به حداکثر، آنها را به چالش می کشید. با گنجاندن کاردیو در تمرینات مقاومتی، ساییدگی و پارگی مفاصل خود را کاهش می دهید و در هر جلسه در زمان صرفه جویی می کنید.

اگر تازه ورزش می کنید یا مثل من ده سال یا بیشتر تمرین کرده اید، این تمرینات چربی سوزی را امتحان کنید و در زمان کمتری از آنچه انتظار داشتید تغییر وضعیت بدنی خود را مشاهده کنید.

امروز یک کار عالی برای خود انجام دهید و شروع به شکل دادن به یک خود جدید و سالم کنید.

رژیم لاغری سریع