تمرین بیش از حد تمرین بیش از حد است

من آنقدر این را دریافت می کنم که فکر کردم مهم است که دوباره آن را تکرار کنم. اگر دچار بن بست در حال پیشرفت هستید، اگر احساس خستگی می کنید، بی حال هستید یا متابولیسم شما کند شده است… بدن شما سعی می کند چیزی را به شما بگوید و آن چیزی است که ممکن است به خوبی در یک وضعیت بیش از حد تمرین کرده باشید. بیش از حالت آموزش دیده یا نزدیک شدن به وضعیت بیش از حد آموزش دیده! ممکن است به تعلیق، تعلیق طولانی، تغییر در حجم و فرکانس یا همه موارد فوق نیاز داشته باشد. تمرین بیش از حد، تمرین بیش از حد مردم است! لطفاً سعی کنید این را دریافت کنید زیرا این مرگبارترین اشتباهی است که یک بدنساز یا ورزشکار تمرین با شدت بالا می تواند مرتکب شود.

تئوری تمرینات با شدت بالا توسط مایک منتزر، قهرمان المپیک، بدنساز و مربی مطرح شد. مایک بدنساز مرد متفکری بود که بخش زیادی از زندگی حرفه ای و زندگی خود را صرف آزمایش و تحقیق در مورد تئوری تمرینات با شدت بالا کرد. او این کار را هم در باشگاه، هم در مشتریان تلفنی خود و هم شخصا انجام می داد. کمک های مایک به بدنسازی و درک تمرینات بی هوازی عالی بود، اما ارزشمندترین چیزی که او به من آموخت این بود که چگونه فکر کنم!

من اخیراً در یک انجمن تمرین با شدت بالا بودم و یکی از اعضا سؤالاتی در مورد تمرین با تکنیکی به نام استراحت استراحت داشت. این تکنیک تکنیکی است که حداکثر انقباض را در هر تکرار امکان پذیر می کند، در حالی که بین هر تکرار هفت تا ده ثانیه استراحت کنید. تکرارها معمولاً بیشتر از چهار یا پنج نفر نیستند و فقط از یک ست استفاده می شود. فقط مطلب این بود که بعد از انجام تمرینات استراحت استراحت، این ورزشکار روزهای خوبی احساس خستگی می کرد و می خواست برای تجربه تمرین بیشتر تمرین کند… خوشش آمد و وابستگی عاطفی به آن داشت! او استدلال کرد که اگر بین تکرارها بیشتر منتظر بماند و بتواند هر تکرار را بدون استفاده از کمک یا کاهش وزن انجام دهد و تا حد شکست تمرین نکند، برای سیستم او راحت‌تر می‌شود و احساس خستگی نمی‌کند. این فقط محصول یک نکته بسیار مهم بود که در زیر به آن خواهم پرداخت و پاسخ من به ورزشکار HIT بود.

مایک منتزر گفت ….

وقتی مایک منتزر گفت تمرین بیش از حد فقط یک چیز منفی نیست و گاهی اوقات بهبودی هفته ها طول می کشد، بهتر است باور کنید که حقیقت است… من آن را در باشگاه و با مشتریان تلفنم دیده ام… اگرچه آنها این کار را نمی کنند. دوست ندارم آن را بشنوم و معمولاً تا زمانی که یک جلسه کامل مربیگری تلفنی را پشت سر نمی گذاریم، نتایج منفی آنها تا کنون معمولاً می تواند به تمرین بیش از حد مرتبط باشد، نه محرک با شدت بالا… اما به اندازه کافی استراحت نمی کند که اجازه دهد افزایش پس از بالا رخ دهد. تمرین با شدت

شما باید منطق خود را در اینجا بررسی کنید … از نظر احساسی دلبسته شوید … زیرا اگر به وضوح در مورد آن فکر کنید ، همین الان اعلام کرده اید … مد شدت اگر در طیف خاصی از استراحت به تمرین ادامه دهید، و من اغلب این را می بینم… شما در جنگ شکست خواهید خورد. چرا؟ زیرا قدرت شما می تواند حدود 300٪ افزایش یابد در حالی که توانایی بازیابی شما ممکن است فقط 50٪ افزایش یابد! اگر اعداد را انجام دهید، می بینید که الاکلنگ به یک طرف کج می شود. تنها راهی که می‌توانید تأثیر بزرگ‌تر شدن و قوی‌تر شدن را جبران کنید، استراحت بیشتر است.

بهبودی بدن به زمان نیاز دارد. من نمی توانم شروع کنم به شما بگویم که چقدر مهم است. اگر بدن بهبود نیابد … نمی تواند به مرحله بعدی یعنی گذاشتن عضله برود. من کارآموزانی دارم که هر 10-14 روز تمرین می‌کنند و تا آن زمان… آیا آنها جبران می‌کنند چه برسد به جبران بیش از حد تأثیرات کامل تمرین. ژنتیک است. کسانی هستند که می توانند یک روز در میان تمرین کنند و بهبود یابند… (البته نه برای همیشه…) و آن ها، و من مشتریانی از این قبیل داشته ام… که مجبور شده اند قبل از شروع به کار، شش ماه به طور مستقیم مرخصی بگیرند. دوباره تمرین کنم چون خیلی طول کشید تا خندق را پر کنند… این درست است بچه ها!! شدت بالا، وظیفه سنگین (علامت تجاری مایک منتزر)، RU Serious، شما آن را آنچه که می خواهید بسیار سخت و در نتیجه بسیار سازنده است. اگر درک کاملی از این نظریه داشته باشید، حدس و گمان وجود ندارد.

این راه فکر کردن است…

خوب، شما به شدت تمرین می کنید، با یک انقباض شدید برای تحریک رشد عضلانی، تا مکانیسم رشد را روشن کنید.

شما به طور مختصر در حال تمرین هستید، از توانایی بازیابی بیش از حد استفاده نمی کنید و تا آنجا که ممکن است آنجا را رها می کنید… آگاه باشید که خندق را خیلی عمیق حفر نکنید…

***سوال …. آیا واقعاً به طور مختصر تمرین می کنید یا نیاز به کاهش بیشتر دارید؟ به یاد داشته باشید، آموزش همیشه منفی است، ما در حال صحبت با VOLUME هستیم.

اگر بعد از یک یا دو یا سه هفته هنوز خسته هستید، بدن شما اثرات کامل ورزش را جبران نکرده است، چه برسد به جبران بیش از حد… استراحت بیشتری لازم است. همه از داروهای تقویت کننده بهبودی و غیره استفاده نمی کنند، بنابراین زمان می برد، اما صبر کردن ارزشش را دارد… ما در حال صحبت با FREQUENCY هستیم.

در مورد بی حالی بخوانید ….

بی حالی یا بی حالی- کمبود هوشیاری یا فعالیت. “قورباغه های گاو نر با اولین شب های سرد بی حال شدند” [ant: energetic] … کمبود انرژی است … انرژی چیزی است که ما هستیم ، همه چیز انرژی است … وقتی آن را خرج می کنیم … باید جایگزین شود. بدن به طور سیستمی بازیابی می شود و انرژی را جایگزین می کند.

آیا تا به حال توجه کرده اید که چگونه وقتی بیمار یا بیش از حد خسته هستید، حتی حوصله غذا خوردن ندارید؟ حیوانات باهوش ترین هستند… وقتی بیمار هستند، هیچ انرژی را برای خوردن هدر نمی دهند، بدن آنها تمام انرژی خود را برای مبارزه با استرس ذخیره می کند، و بیماری یک استرس است… ببینید… همه اینها به استرس مربوط می شود. .. بدن تفاوت را نمی داند …

بنابراین، اگر متابولیسم شما کند به نظر می‌رسد، احساس بی‌حالی می‌کنید و غیره، به احتمال زیاد به خود اجازه داده‌اید به حالت تمرین بیش از حد و ادامه دادن بروید، بنابراین فقط یک سوراخ عمیق‌تر حفر کنید. متابولیسم کند یا بی حالی اولین علائمی است که همراه با کند شدن پیشرفت برای تجزیه و تحلیل شروع وضعیت تمرین بیش از حد استفاده می کنم. اگر فعال و سالم هستید و بیش از حد تمرین نکرده اید… باید احساس انرژی کنید. اگر به درستی انجام شود، هرگز نباید به شرایط تمرین بیش از حد برسید.

اگر متوجه شویم که یک تئوری معتبر در مورد تمرین با شدت بالا وجود دارد، اگر واقعاً تمرینات بی هوازی را درک کنیم، پاسخ این است که روال‌ها را تغییر ندهیم، به رویکرد حجم نرویم، شدت را کم نکنیم، پاسخ مشکل یا سؤال را می‌توان پیدا کرد. در یکی از دو عنصر این آموزش … که در حجم یا فرکانس یا هر دو …. کی گفته باید هر روز یک بار تمرین کنید؟ چه کسی گفته است که تمرین شما باید یک، دو، سه یا پنج ست باشد؟ چه کسی می گوید که این تمرینات مختصر باید همه حرکات ترکیبی بزرگ باشند؟ به تئوری پایبند باشید و پاسخ سوال را پیدا کنید.

این واقعاً به 100٪ بودن برای تمرین بعدی شما مربوط می شود. من شخصاً در این لحظه نمی‌توانستم یک تمرین استراحت استراحت دیگر را تصور کنم که تمرین بعدی من است. قراره فردا دوباره تمرین کنم و یه خبری براتون گرفتم، دوشنبه آینده دوباره بررسی میکنم که کجا هستم…از آخرین تمرینم هشت روز مرخصی گرفته ام، فردا نه می شود. پنج روز اضافه میکنم اگه 100% باشم 14 روز بعد میام…اگه نه مشکلی نیست. من دنبال نتیجه هستم نه تجربه، بنابراین کمتر در ورزشگاه هستم. بهتر است به من زمان بیشتری برای زندگی، بازی و لذت بردن از نتیجه، بدنی قوی، عضلانی و پر انرژی می دهد…

همیشه در حل این مشکلات مشابه از منطق استفاده کنید و دقیقاً پاسخ ها را خواهید یافت.