توزیع بسته آموزشی بین 7100 دانش آموز زنجانی


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، روح الله صالحی ظهر امروز در جلسه هماهنگی جشن ملی جشنواره عاطفه ها که با حضور خیرین و حامیان برگزار شد، اظهار داشت: جشن ملی و معنوی شور برگزار می شود. همزمان با سراسر کشور در قالب “کمپین تامین نیازهای آموزشی دانش آموزان” برگزار شد. و لطفا و کمک به تهیه بخشی از وسایل آموزشی برای دانش آموزان نیازمند تا کلاس 15 اکتبر امسال در استان زنجان ارائه می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ضمن ارائه گزارشی از روند مشارکت شایسته مردم خیر استان در کمک به دانش آموزان مستعد و نیازمند گفت: و معنوی هم‌زمان با سراسر کشور در قالب «کمپین تأمین نیازهای آموزشی دانش‌آموزان» با هدف ترویج فرهنگ خوب. و لطفا و کمک به تهیه بخشی از وسایل آموزشی برای دانش آموزان نیازمند تا کلاس 15 اکتبر امسال در استان زنجان ارائه می شود.

صالحی با بیان اینکه یکی از فعالیت های مؤسسه در این بخش، توانمندسازی فکری، فرهنگی و تحصیلی مددجویان عزیز را پشتیبانی می کند، افزود: در حال حاضر 7100 دانش آموز نیازمند از خدمات این مؤسسه بهره مند هستند و از مشارکت خیرین و نیکوکاران برخوردار است. بخشی از الزامات آموزشی در تقویت مهارت آنها موثر است.

وی افزود: جشن ملی و معنوی عاطفه ها و مشارکت خیرین نیک اندیش زنجانی و کمیته حمایت با هماهنگی منابع داخلی سازمان برای 7 هزار و 100 دانش آموز بسته های آموزشی تهیه و توزیع می کند. به مناسبت بازگشایی مدارس

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، شور عطیفه فرصت مناسبی برای ترویج و فرهنگ سازی خوب است. و لطفا وی بیان کرد و ادامه داد: حمایت از دانش آموزان مستعد نیازمند توسط دانش آموزان دختر و پسر علاوه بر پرورش همدلی و نهادینه سازی فرهنگ سخاوت و خیرخواهی، زمینه شکوفایی استعدادهای دانش آموزان تیزهوش را نیز فراهم می کند.

صالحی خاطرنشان کرد: جشنواره ملی و معنوی شور از 24 مرداد آغاز شده و تا 25 مرداد ادامه دارد. اکتبر وی ادامه داد: مشمولان، دانش آموزان، معلمان و عموم مردم استان می توانند از کد #۰۲۴*۸۸۷۷* استفاده کنند. یا شماره کارت 6037997950030420 جهت کمک به تهیه نیازهای تحصیلی و تحصیلی دانش آموزان مستعد و نیازمند.

او گفت که نقش صدا و سیماتاب آوری بسیج و آموزش و پرورش در توسعه سنت حسنه نوع دوستی و نوع دوستی قابل توجه است، افزود: ترویج و ترویج فرهنگ نوع دوستی و انفاق در جامعه به ویژه در بین دانش آموزان برای نوع دوستی و همسالان آنان سهمی در دستگیری به عمل می آید. یکی از الزامات تحصیلی و آموزشی، هدف مهم رویداد ملی و معنوی است.

انتهای، آخر پیام/73005
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.