توزیع زمین به 133 نفر از طبقه ویژه استان اصفهان


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، علیرضا قاریقران مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان درباره اقدامات انجام شده برای تامین مسکن قشر خاص استان گفت: بر اساس بند ل ماده 44. تامین مسکن سایر اقشار ویژه واجد شرایط (سربازان 25 درصد به بالا، افراد مستقل، فرزندان فرزندان) با حمایت و معرفی قانون برنامه پنجم توسعه، وزارت راه و شهرسازی، بنیاد شهید و امور ایثارگران. مسئول 70 درصد و بالاتر (فرزندان شهدا، سربازان سابق) از نظر زمین و مسکن.

وی افزود: در همین راستا زمین های مورد نیاز برای ساخت بیش از 133 واحد مسکونی در سال جاری برای تامین مسکن اقشار ویژه استان اصفهان واگذار شد.

قاری قرآن زمین های اختصاص یافته در این راستا را در مجموع بیش از 14 هزار متر مربع عنوان کرد و گفت: این اراضی در اردستان، آران، بیدگل، خمینی شهر، زواریه، کاشان، گلپایگان، لینجان و شهرستان ها تعیین تکلیف شد. مهاباد

مدیرکل راه و شهرسازی اصفهان با اذعان به واگذاری زمین مسکونی و غیرمسکونی در محدوده تکالیف قانونی خاطرنشان کرد: زمین مسکونی واگذار شده در سه ماهه اول سال بیش از 62 هزار متر مربع بوده و این علاوه بر زمین دارای مسکونی. استفاده برای انجام تعهدات قانونی، در این مدت بیش از 267 هزار متر مربع زمین با کاربری اداری، عمرانی، خدماتی، پزشکی و بهداشتی، صنعتی و مذهبی اختصاص یافته است.

وی تبدیل 286 سند دفاتر اراضی دولتی به اسناد تک برگی در استان اصفهان را برشمرد و گفت: اجرای قانون جامع کاداستر راهی برای مهار روند زمین خواری و دسترسی به اطلاعات اراضی ملی است و این امر مهمی است. گام. همچنین این ابتکار از وقوع جرایم مرتبط با املاک جلوگیری می کند و به عاملی بازدارنده برای سودجویان در بخش زمین تبدیل می شود.

انتهای پیام/3649/الف/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.