توزیع کالاهای مصرفی ماه محرم


مسعود علی سعیدی رئیس تعاون روستایی شهرستان حمدان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس از توزیع مایحتاج هیئت های حسینی خبر داد و گفت: تعاونی روستایی که همیشه با قیمت های مصوب دولت است اقدام به توزیع کالاهای مصرفی می کند. زمان یک قدم جلوتر رفت، این چیزها را برای هیئت حسینی آماده کرد.

وی در ادامه سخنان خود گفت: با توجه به اینکه قیمت کالاهای اساسی مانند گوشت، برنج، شکر، شکر و … در حال افزایش است و از طرفی در ماه محرم هستیم و با توجه به ایثار و فداکاری های هیئت ها بود. تصمیم گرفت که این اقلام با نرخ های رسمی در اختیار هیئت ها قرار گیرد.

رئیس تعاون روستایی شهرستان حمدان گفت: در این راستا 200 تن برنج، 35 تن گوشت منجمد، 5 تن مرغ منجمد، 30 تن شکر و 10 تن شکر با قیمت های مصوب در اختیار هیئت های حسینی قرار می گیرد. از دولت .

وی با قدردانی از همکاری جهاد کشاورزی و تبلیغات اسلامی گفت: هیئت هایی که از شورای تبلیغات اسلامی و هیئت های حسینی معرفی نامه دریافت کرده اند می توانند با مراجعه به تعاونی های روستایی اقلام مورد نیاز را برای اهدای خود دریافت کنند.

سعیدی با تاکید بر اینکه این اقلام به وفور موجود و دریافت شده است، گفت: 7 میلیارد تومان برای تامین اقلام مورد نیاز هزینه شده و این برنامه حتی در ماه صفر نیز ادامه دارد.

انتهای پیام/89003/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.