توله سگ پومر 80 پوندی از آپارتمان برانکس خارج شد


یک توله سگ 11 ماهه پومر هفته گذشته از آپارتمانی در نیویورک خارج شد و صاحب پومار متوجه شد که باید گربه بزرگ را تحویل دهد.

قانون بهداشت شهر نیویورک ساکنان را از داشتن گربه بزرگ به همراه گربه های بزرگ دیگر مانند پلنگ ، پلنگ و ببر منع می کند.

صاحب خانه با تورپنتین کریک ، پناهگاه حیات وحش در آرکانزاس که متخصص مراقبت از گربه های بزرگ است ، در مورد نحوه ترتیب دادن زایمان 80 پوندی تماس گرفته است. سپس ترپنتین کریک خطاب به جامعه انسانی ایالات متحده ، که در 26 آگوست زمانی که وزارت امور خارجه نیویورک و اعضای واحد خدمات اضطراری NYPD و حیوانات تیم تحقیق ظالمانه ایالات متحده آمده بودند تا بچه ها را از آنجا بیرون بیاورند ، سخنرانی کرد. آپارتمان برانکس

این توله سگ که ساشا نامیده می شود ، به باغ وحش برانکس منتقل شد و در آنجا از کارکنان دامپزشکی و مراقبت از حیوانات مراقبت می کرد تا اینکه بعد از ظهر دوشنبه عازم آرکانزاس شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=0ynV0ieit-A

کلی دونیتان ، مدیر مبارزه با بلایای حیوانات در انجمن انسانی ، که به تسهیل حمل و نقل کمک کرد ، در بیانیه ای گفت. “من هیچ وقت در طبیعت یک کومار ندیدم ، اما آنها را با بندهایی دیدم که در قفس خرد شده اند و وقتی مادران آنها را می کشند برای مادرشان گریه می کنند. من همچنین نارضایتی مالک را مشاهده کردم ، مانند این مورد ، پس از فروش نه تنها یک حیوان وحشی ، اما یک رویای دروغین مبنی بر اینکه آنها می توانند یک “حیوان خانگی خوب” بسازند. “این پومار خوش شانس است که صاحبان آن تشخیص داده اند که یک گربه وحشی برای زندگی در آپارتمان یا در هر محیط خانگی مناسب نیست.”

او ادامه داد: “اشک های صاحبخانه و فریادهای عصبی از پاما وقتی ما او را دور کردیم به طرز دردناکی به خانه قربانیان این تجارت وحشتناک و افسانه ای مبنی بر اینکه حیات وحش به هر جایی تعلق دارد ، می پردازیم. ما از اداره محیط زیست ایالت نیویورک سپاسگزاریم. حفاظت و همه کسانی که با کمک به امکان نجات این بیماری درگیر این وضعیت پیچیده شده اند. “

باسیل سگوس ، کمیسر NYSDEC می گوید: “حیوانات وحشی مانند شکرها حیوانات خانگی نیستند.” “در حالی که شکارچیان در جوانی می توانند زیبا و خزدار به نظر برسند ، این حیوانات می توانند غیرقابل پیش بینی و خطرناک شوند.”

جیم برنی ، مدیر باغ وحش برانکس ، با بیان این احساسات گفت: “نگهداری از گربه های بزرگ توسط افراد خصوصی خطر واقعی را برای امنیت صاحبخانه ، خانواده صاحبخانه و جامعه به طور کلی ایجاد می کند.”

پومار شاخه ای از برگ تنه بریده درخت را می جوید

پوره و چند برگ

فلش

پوره و چند برگ

جولی لارسن ماهر / انجمن حفاظت از حیات وحش

صندوق قانونگذاری جامعه بشری از کنگره خواست که قانون ایمنی عمومی گربه بزرگ را که در اوایل سال جاری میلادی معرفی شد تصویب کند ، که بر اساس آن پرورش و نگهداری گربه های بزرگ توسط افراد و گروههای غیر مجاز محدود می شود.

معروف است که در اکتبر 2003 ، یک ببر 425 پوندی از آپارتمانی در هارلم خارج شد پس از آنکه NYPD از خارج از ساختمان با یک دارت آرام بخش به او شلیک کرد. مقامات تنها وقتی از ببر مطلع شدند که صاحب مینگ ، آنتوان ییتس ، برای نیش ببر به بیمارستان رفت (هنگامی که یتس سعی کرد از بچه گربه ببر دفاع کند ، مینگ را گاز گرفت). مینگ به پناهگاه حیات وحش در اوهایو منتقل شد ، جایی که تا مرگ او در سال 2019 زندگی کرد. مدتها قبل از آن ، در دهه 1930 ، زنی با یک پاندا در آپارتمان خود در نیویورک زندگی می کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *