توکلی: سرمربیگری را پذیرفتم چون نتوانستیم تیم ملی را ترک کنیم/ حریفان خوبی در دیویس کاپ داریم.


محمدرضا توکلی گفت:بیا بریم با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، وی درباره وضعیت تیم ملی تنیس گفت: اردوهای ما در تهران و تا زمان اعزام تیم به مسابقات آغاز شده است. دیویس جام ادامه دارد.

وی درباره شرایط تیم ملی گفت: اکثر بازیکنان ما در مسابقات هفتگانه شرکت کرده اند و شرایط خوبی دارند. ما 9 بازیکن را به این مسابقات دعوت کردیم که پنج نفر از آنها (حسام یزدی، امیر حسین باد سامیار الیاسی، علی یزدانی و کسری رحمانی) برای شرکت در مسابقات انتخاب شدند. متاسفانه حمید نداف و سنا موعمی به دلیل مصدومیتدیدن در این مدت ما آنها را نخواهیم داشت و دیگران جایگزین آنها می شوند.

سرمربی تیم ملی تنیس گفت: زمان بسیار کمی برای آماده سازی داریم، در این شرایط جلو آمده ایم، امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی در مسابقات بگیریم. دیویسمنجام بدست آوردن

توکلی در مورد اینکه آیا در آن زمان در زمان هدایت تیم ملی ریسک کرده یا خیر، گفت: پیش از آن اکبر طاهری سرمربی تیم ملی بود اما چون پدرش را از دست داد دیگر نمی تواند کار کند. من یا هر کس دیگری در این شرایط کار زیادی نمی‌توانیم انجام دهیم. گمشو اما از طرفی نتوانستیم تیم ملی را ترک کنیم. در این بین فدراسیون سعی کرد همه شرایط را برای ما فراهم کند. تنیس یک ورزش حرفه ای است و بازیکنان در طول سال خود را آماده می کنند.

وی درباره اینکه نتیجه چه می شود، ادامه داد: تلاش می کنیم در گروه خود اول شویم. در این مسابقات سه تیم رنکینگی با شرایط متفاوت حضور دارند. ابتدا به پایداری فکر می کنیم و سپس برای صعود تلاش می کنیم.

مسابقات دیویسمنجام آسیا و اقیانوسیه 2022 در گروه 3 از 19 تا 21 آگوست در ویتنام برگزار می شود.

ایران، اردن، مالزی، جزایر اقیانوس آرام، عربستان سعودی، سوریه، امارات متحده عربی و ویتنام کشورهای آن هستند.
مسابقات وجود دارد.

تیم ملی تنیس کشورمان در آخرین دور این مسابقات به میزبانی بحرین از سد تمامی رقبای خود گذشت و از گروه 4 به گروه 3 آسیا و اقیانوسیه راه یافت.

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.