تگزاس ای اند ام آلاباما را سرنگون کرد

تگزاس ای اند ام آلاباما را سرنگون کرد


استیج کالج ، تگزاس-ست اسمال با گذشت زمان 28 گل حریف وارد زمین شد و تیم برتر تگزاس A&M شنبه شب با نتیجه 41 بر 38 آلاباما را مات و مبهوت کرد تا به دور 19 برد برد Crimson Tide پایان دهد.

مدافع عنوان قهرمانی ملی آلاباما (5-1 ، 2-1 کنفرانس جنوب شرقی) 21 امتیاز پیاپی کسب کرد-که با دریافت TD و جیمزون ویلیامز تبدیل به دو امتیاز شد-تا پنج دقیقه باقی مانده با نتیجه 38-31 پیش بیفتد.

تگزاس A&M (4-2 ، 1-2) وقتی 38 دقیقه به پایان رسید زاک کالزادا با Ainias Smith تماس گرفت و 25 دقیقه با آن تماس گرفت. کالزادا هنگام پرتاب ضربه مجروح شد و مجبور شد از زمین خارج شود اما پس از بازدید از چادر پزشکی در پرواز بعدی بازگشت.

کالزادا پس از آنکه آگیز قمار را مجبور کرد درایو برنده ای را انجام دهد ، برگشت ، که با پاس 17 یاردی اشایا اسپیلر قبل از اینکه اسمال آن را به پایان برساند برجسته شد تا هواداران را برای جشن بفرستد.

کالزادا برای 285 یارد و سه تاچ تاون بازی را انجام داد ، زیرا بازیکن سابق بازی مانند یک ستاره بازی می کرد تا قهرمان مسابقات شود. Devon Achane یک ضربه 96 یاردی برای TD در کوارتر سوم بازگرداند و دفاع A&M تمام شب بریس یانگ را شکست داد.

آلاباما از پیروزی 48 بر 45 مقابل اوبرن در 30 نوامبر 2019 شکست نخورده است.

این اولین بار است که نیک سابان ، سرمربی آلاباما پس از ورود به بازی با نتیجه 24-0 در آن بازی ها ، به یکی از دستیاران خود باخت. او چهار بار جیمبو فیشر ، مربی تگزاس A&M را شکست داد ، بیشترین تعداد بازیکنان تیم قبلی خود.

Ainias Smith از تگزاس A & M پس از گرفتن پاس 6 حیاطی برای یک تاچ دان در روز شنبه ، با Isaiah Spiller جشن گرفت.
گتی ایماژ

تگزاس A&M همچنین به 100 برد پیاپی آلاباما در تیم های بدون رتبه پایان داد ، که به پیروزی مقابل کلرادو در 2007 استقلال کاسه در جلد اول فصل سابان برمی گردد.

Aggies با شماره شش وارد فصل شد و پس از اینکه Crimson Tide فصل گذشته تنها باخت آنها را در فصل گذشته به دست آورد ، در آلاباما هستند. اما در هفته گذشته ، به نظر می رسید که این فصل برای Aggies یک فصل هدر رفته خواهد بود ، پس از شکست های پی در پی از آرکانزاس و ایالت می سی سی پی ، سقوط آنها در بین 25 تیم برتر.

اما Aggies به جای افتادن در حفره بزرگتری در این هفته ، یک بازی هشت گانه در مقابل آلاباما را از پیش رو برداشت. این اولین پیروزی آنها در این سری است از آنجایی که بازی خیره کننده جانی مانزل باعث شد آنها در سال 2012 با پیروزی 29-24 در خارج از خانه هنگامی که Crimson Tide نیز مقام اول را بدست آورد ، پیروز شوند.

جانی فوتبالی که آن فصل برنده جایزه هایزمن شد ، شنبه شب در بین 106،815 هوادار در کایل فیلد حضور داشت تا برای اولین بار در خانه بازی Aggies را در خانه Crimson Tide شکست دهد. اولین برد A & M در این سری با پیروزی 20-16 در کاتن کاسه در 1 ژانویه 1968 به دست آمد.

مانزل بعد از بازی در یک مهمانی وحشی پس از بازی در زمین جشن گرفت.

17/2 امتیاز کنترل این امتیاز را در اوایل به دست آورد ، آنها در نیمه اول 24-10 پیش افتادند و دو بازی برگشت و یک شروع عالی توسط کالزادا رقم خورد. 24 امتیاز A&M در اولین مسابقه بیشترین مقدار مجاز آلاباما برای حریف بدون رتبه قبل از وقفه در دوران سابان بود.

آلاباما اختلاف را به هفت کاهش داد هنگامی که DeMarcco Hellams یک بار توسط نیک کنستانتینو و کینگ نجات یافت.

مویکوتا در منطقه آخر به او حمله کرد و در سه ماهه سوم فرود آمد.

اما Aggies ضربه را وارد کرد و بلافاصله با یکی از آنها پاسخ داد. اسان اسلوم با دو موج مدافع و سپس نمایش سرعت نخبه ای که به او اجازه می دهد تا دو نفره به عنوان دونده تیم پیست به سادگی از دیگران عبور کند و با نتیجه 8 بر 31 به ثمر برسد.

سپس یانگ با استفاده از پاس دسترسی 29 یاردی ویلیامز برتری 75 یاردی را بست تا برتری را به 31-24 برساند. ویلیامز انگشت خود را روی لب هایش گذاشت تا تماشاگران بعد از نتیجه سکوت کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *