تیت به عنوان نایب رئیس UNC در اداره پزشکی خانواده انتخاب شده است


با خوشحالی بسیار زیاد است که UNC Family Medicine کوین تیت ، MHA را به عنوان معاون جدید مدیریت بخش ما در 12 ژوئیه 2021 اعلام می کند. او به خوبی برای این نقش آماده شده است و متعهد به خدمت به بخش در ماموریت های متعدد ما است. .. به

کوین 16 سال را در دپارتمان پزشکی خانواده گذرانده است ، به عنوان معاون عمل و اخیراً به عنوان مدیر عملیات بالینی تجاری شروع کرده است. او در این سالها با ران لینگلی همکاری نزدیک داشته است و درک کاملی از عملکردهای بخش و ارتباط با دانشکده پزشکی و UNC Health دارد. وی در جدیدترین نقش خود مسئول استراتژی ، امور مالی و نظارت عملیاتی بر کلیه عملیات بالینی سرپایی در این بخش بود. او نقش مهمی در افتتاح کلینیک های UNC Family Medicine Durham و Carraway Village ، توسعه برنامه های سلامتی و سایر برنامه های بالینی قراردادی ، اجرای طرح جبران معلم و هدایت تجزیه و تحلیل مالی و عملیاتی برای این بخش ایفا کرد.

کوین لیسانس خود را در رشته اقتصاد و علوم سیاسی از دانشگاه کارولینای شمالی در سال 2000 دریافت کرد و کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت (MHA) خود را در سال 2005 در دانشکده بهداشت عمومی UNC Gillings به پایان رساند.

همانطور که از کوین در نقش جدید خود استقبال می کنیم ، به فداکاری خستگی ناپذیر ران لینگلی ، MSPH ، که بیش از 35 سال در این بخش خدمت کرده است و در اواخر ژوئیه بازنشسته می شود ، فکر می کنیم. بخش در سه دهه گذشته رشد چشمگیری داشته است و رون نقش مهمی در این موفقیت ایفا کرده است. او همچنین رهبر این موسسه است و بسیاری از آنها از مشاوره عاقلانه وی استفاده می کنند. دلمان برای او تنگ می شود ، اما برای او آرزوی خوشبختی طولانی مدت در دوران بازنشستگی داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *