تیراندازی در مدارس اغلب اتفاق می افتد و درگیری ها اغلب مقصر شناخته می شوند

تیراندازی در مدارس اغلب اتفاق می افتد و درگیری ها اغلب مقصر شناخته می شوند


ایالات متحده در آغاز این سال تحصیلی بیش از هر سال دیگری که حوادث در آن ردیابی شد ، شاهد تیراندازی در مدارس بود.

تعداد فزاینده ای از حملات ، مانند حمله این هفته در دبیرستانی در تگزاس که منجر به زخمی شدن چهار نفر شد ، با درگیری جوانان ارتباط دارد.

بر اساس پایگاه داده تیراندازی مدرسه K-12 از مرکز دفاع و امنیت داخلی ، از ابتدای ماه سپتامبر ، کشور شاهد 64 مورد تیراندازی در محوطه دانشگاه بوده است که 23 مورد مربوط به تشدید اختلافات است.

دیوید ردمن ، بازرس اصلی پایگاه اطلاعات تیراندازی مدرسه K-12 می گوید: “آنچه ما شاهد آن هستیم افزایش شدید خشونت با اسلحه در محوطه های مدرسه است.”

پلیس در محل تیراندازی مدرسه در دبیرستان منسفیلد تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس در 6 اکتبر 2021.
عکس: جرمی لاک/رویترز

وی افزود: “با بازگشت کودکان به مدرسه ، بسیاری از خشونت ها نشان دهنده افزایش خشونت با اسلحه است که ما در سراسر کشور شاهد آن هستیم.”

تا کنون بیش از 50 مورد به تشدید اختلافات در سال 2021 نسبت داده شده است ، در حالی که 23 مورد در سال تقویمی 2020 به دلیل همه گیری مختل شده و 49 حادثه در سال 2019 رخ داده است.

تیراندازی در مدارس اغلب از نظر حملات برنامه ریزی شده ، مانند کشتار دبیرستان کلمباین در سال 1999 یا تیراندازی دسته جمعی در سال 2018 در دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس ، که در آن افراد مسلح از چندین مکان عبور کردند و قربانیان را بدون قید و شرط هدف قرار دادند ، و تجمع اخیر دانشگاه پردیس تیراندازی ها تا حد زیادی با خشونت های بی رویه تشدید شده است.

دانش آموزان دبیرستان Marjory Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا پس از تیراندازی تخلیه شدند.
دانش آموزان دبیرستان Marjory Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا پس از تیراندازی تخلیه شدند.
مایک استوکر/سان فلوریدا جنوبی فلوریدا از طریق AP

این همان چیزی است که مقامات اعلام کردند صبح چهارشنبه رخ داد ، هنگامی که تیموتی جورج سیمپکینز ، یک دانش آموز 18 ساله در دبیرستان تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس ، پس از تشدید درگیری در کلاس درس ، آتش گشود.

به گفته پلیس ، یک هفته قبل ، در 30 سپتامبر در ممفیس ، تنسی ، پسر 13 ساله ای در حین مشاجره در راه پله های مدرسه در هنگام کلاس های صبح به دانش آموز دیگری شلیک کرد.

قربانی تیراندازی ، همچنین 13 ساله بود ، از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفت و انتظار می رود بهبود یابد. در همین حال ، مظنون از محوطه مدرسه فرار کرد و پس از جستجوی پلیس خود را تحویل داد.

پلیس در دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا پس از تیراندازی در هنگام درگیری در 20 سپتامبر 2021.
پلیس در دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا پس از تیراندازی در هنگام درگیری در 20 سپتامبر 2021.
پیتر کیسی – USA TODAY / CIBA USA

پس از آن ، تیراندازی 20 سپتامبر در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا رخ داد ، که در آن پلیس گفت که یک پسر 15 ساله اسلحه ای از کمر خود بیرون کشید و چند دانش آموز را در هنگام درگیری در راهرو اصلی محل برگزاری آنها شلیک کرد. به دبیرستان.

دو طالبان زخمی شدند: یک پسر 17 ساله از ناحیه صورت و یک دختر 17 ساله از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

ردمن گفت علاوه بر مواردی که دانش آموزان در هنگام درگیری به طور ناگهانی اسلحه گرم بیرون می آورند ، برخی از این تیراندازی ها با گروه ها ارتباط داشته است.

به عنوان مثال ، مقامات رقبای گروهی در دبیرستان جنوبی لس آنجلس را مسئول تیراندازی در درگیری در 2 سپتامبر که منجر به زخمی شدن یک دانش آموز 17 ساله شد ، دانستند.

به گفته کارشناسان ، تعداد فزاینده ای از تیراندازی ها در مدرسه ناشی از درگیری بین دانش آموزان است.
به گفته کارشناسان ، تعداد فزاینده ای از تیراندازی ها در مدرسه ناشی از درگیری بین دانش آموزان است.
عکس AP / تونی گوتیرز

وکیلی که به نمایندگی از سیمپکینز ، متهم مسلح تیمبرویو صحبت می کرد ، سعی کرد در یک کنفرانس خبری روز پنجشنبه تشخیص دهد که این حادثه “تیراندازی در مدرسه” نیست.

کیم تی.کول ، وکیل حقوق مدنی گفت: “تیراندازی های زیادی در مدرسه در سراسر این کشور رخ داده است و آنها غم انگیز هستند.” کیم تی کول ، وکیل حقوق مدنی گفت: “همه تیراندازی ها در مدرسه غم انگیز است.” با این حال ، در این مورد ، این شخص کسی نبود که فقط رفت برای تیراندازی به مدرسه و تصمیم خود را گرفته بود [and said,] “می دانید ، من ناراحت هستم و به هر کسی که می بینم شلیک می کنم.”

با این حال ، کارشناسان و مقامات می گویند ، صرف نظر از علت تیراندازی ، تصادفات می تواند آثار سوء بر دانش آموزان داشته باشد.

ردمن گفت: “این حوادث منفرد همچنان بر همه دانش آموزان و مدارس تأثیر عمیقی می گذارد.”

به عنوان مثال ، یک معلم در دبیرستان تیمبرویو به The Post توضیح داد که چگونه دانش آموزانش مجبور شدند در هنگام صدای تیراندازی در کلاس درس را مسدود کنند ، و چگونه برخی از افراد در حین قفل شدن در اشک ریختند.

پس از تیراندازی 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
پس از تیراندازی 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
جان مک کول / TNS از طریق ZUMA Wire

جورج پارکر ، مدیر مدارس دولتی نیوپورت نیوز در ویرجینیا ، توضیح داد که تیراندازی ها برای دانش آموزان و کارکنان چقدر ناراحت کننده بود.

پارکر در ادامه گفت: “فقط دیدن چهره دانش آموزان ما و میزان ترس آنها در این شرایط ، و کارکنان خارجی آسیب دیده ،” هیچ کس نمی خواهد از این شرایط عبور کند. “

روندهای آزاردهنده ای که از پایگاه اطلاعاتی K-12 درباره تیراندازی در مدارس ظاهر می شود ، با داده های سازمان غیر انتفاعی Everytown for Gun Safety مطابقت دارد ، که 30 مورد تیراندازی در محوطه مدرسه بین 1 اوت و 15 سپتامبر را شامل می شد که پنج کشته و 23 زخمی برجای گذاشت.

این بزرگترین رقمی است که در همان دوره از زمان شروع پیگیری تیراندازی حیاط مدرسه در سال 2013 ثبت شده است.

ممکن است سالها طول بکشد تا محققان تشخیص دهند که چرا جوانان بیشتری در محوطه مدرسه می آورند و تیراندازی می کنند ، اما کارشناسان معتقدند این روند از الگوهای اجتماعی مشابهی ناشی می شود که به دلایل مختلفی از جمله تلفات همه گیری کروناویروس و افزایش خرید اسلحه گرم مربوط می شود.

ردمن گفت: “ما در حال حاضر فقط در این جهت هستیم و ارائه توضیحی برای آن دشوار است.” “آنچه ما می دانیم این است که در هر منطقه جمعیتی افزایش خشونت با اسلحه وجود دارد که در محوطه مدارس جریان دارد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *