تیم های NFL کام نیوتن را نمی خواهند


وطن پرستان وقتی که نیوتون را در روز کمتری آزاد کردند ، NFL را شوکه کردند و مک جونز تازه کار را به عنوان کار اصلی به او واگذار کردند. بسیاری تصور می کردند MVP سابق NFL رهبر باشگاه در راه اندازی نیوانگلند بود و پس از آزادی ، گمانه زنی شد که او به زودی یک کار پشتیبان در جای دیگری پیدا خواهد کرد.

اما طبق گزارشات ، ممکن است در صورت لزوم به این زودی ها محقق نشود. پسر شبکه NFL ، یان راپوپورت ، پنجشنبه در “NFL Now” ظاهر شد و پیشنهاد کرد تیم ها در خدمت خدمات 32 ساله نیستند.

راپاپورت گفت: “مگر اینکه چیزی را از دست بدهم ، واقعاً نقطه فرود را نمی بینم.” “شما همچنین می گویید ، آیا کام نیوتن را می خواهید ، که یک مگاستل بود ، کسی که در رختکن مغناطیسی دارد … آیا می خواهید او یک مدافع پشتیبان باشد؟

“من مطمئن نیستم که کام نیوتن از کجا کار می کند و مطمئن نیستم که کام نیوتن کار می کند.”

گمانه زنی شده است که نیوتن پس از استعفای تیم از بن دی نوچی و گرت گیلبرت ، به عنوان پشتیبان کابوی ها نامزد می شود و کوپر راش به عنوان تنها گفتگوی آنها پشت داک پرسکات باقی می ماند. در عوض ، تیم با ویل گریر ، که توسط پلنگ ها آزاد شد ، قرارداد بست.

مایک مک کارتی ، سرمربی تیم شلوار جین در مورد نیوتن س askedال کرد و نامزد نکرد.

“من فکر می کنم او فوتبال زیادی باقی مانده است. ما از گروهی که داریم بسیار هیجان زده هستیم.” مک کارتی به USA Today گفتبه

کام نیوتن با میهن پرستان در پیش فصل
کام نیوتن با میهن پرستان در پیش فصل
گتی ایماژ

راپوپورت از شرایط نیوتن در لیگ به عنوان دلیل تردید تیم ها در جذب وی به عنوان پشتیبان یاد کرد.

“گاهی اوقات شما نمی خواهید یک بازیکن مدافع ثانویه برتری داشته باشد یا در ترکیب اصلی بازی کند. این می تواند در مورد کام نیوتن اتفاق بیفتد ، “راپاپورت گفت.” این مردی است که بسیاری از بازیکنان رختکن او را تحسین کرده اند. “

نیوتن همچنین واکسینه نشده است و به دلیل پروتکل COVID-19 پس از خروج از نیوانگلند برای انجام آزمایش COVID مجبور شده است چند روز تمرین Patriots را از دست بدهد. با وجود پروتکل های بسیار سختگیرانه برای بازیکنان واکسینه نشده ، این موضوع دیگری است که تیم ها آن را به صورت غیر رسمی در نظر بگیرند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *