جانشین نویدکیا/معرفی دستیار مورینیو به مدت 3 سال سرمربی سپاهان شد + عکس


به گزارش خبرگزاری فارس، خوزه موریس، سرمربی 56 ساله پرتغالی پس از حضور در اصفهان و بازدید از امکانات و زیرساخت های حرفه ای باشگاه سپاهان، مذاکرات عمیقی با مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه انجام داد و به توافقی سه ماده ای رسید. قرارداد منتخب تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان.

در کارنامه مربیگری موریس، او با چونبک هیوندای موتورز کره جنوبی، آنتالیا اسپور ترکیه، آ. آتن یونان، الهلال و الشباب عربستان سعودی دیده می شود.
کسب عنوان سرمربی در لیگ های مطرح آسیایی از جمله قهرمانی دوبل کی لیگ کره جنوبی در فصول 2019-2018 و 2020-2019 قهرمانی جام حذفی کره جنوبی در فصل 2020-2019 تیم چونبک هیوندای موتورز برتر لیگ برای کسب عنوان کسب سوپرجام عربستان با الهلال در فصل 2021-2020 و سوپرجام عربستان در فصل 2015-2014 از افتخارات این سرمربی در فوتبال آسیاست.
ژوزه مورینیو مربی کهنه کار دستیار اینترمیلان، چلسی و رئال مادرید بوده است.
موریس در رده بندی جهانی مربیگری که توسط باشگاه جهانی منتشر شده است، در رتبه 31 جهان قرار دارد.

گفتنی است، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پس از بررسی رزومه بیش از 143 مربی و دیدارهای ویدئویی آنلاین با 23 مربی از سراسر جهان، مراحل انتخاب خوزه موریس را به پایان رساند.

شایان ذکر است ژوزه موریس پیش از آغاز مذاکرات با باشگاه سپاهان درخواست بازدید از زیرساخت های تیم فوتبال این باشگاه را داده بود که پس از بازدید وی و تایید سرمربی، روند مذاکرات تا حصول نتیجه نهایی ادامه داشت. قرارداد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.