جان ته دوباره سرطان را شکست داد و حالا می خواهد به شما در انجام این کار کمک کند

جان ته دوباره سرطان را شکست داد و حالا می خواهد به شما در انجام این کار کمک کند


جان تیچ در حال حاضر دو بار از سرطان پروستات جان سالم به در برده است.

در 9 اکتبر ، در جریان اولین کنسرت زنده خود ، نوازنده سابق Entertainment Tonight که تبدیل به محبوب شد ، قصد دارد چراغ آموزش و الهام در مورد بیماری ویرانگری شود که انتظار می رود در سال 2021 نزدیک به 34000 آمریکایی را بکشد.

پس از اولین تشخیص بیماری در حدود پنج سال پیش ، و مواجه شدن با پیش بینی وحشتناک که تنها 18 ماه دیگر برای زندگی باقی مانده بود ، تیش با کمک همسرش کانی سلیکا توانست این بیماری را معکوس کند. امیدها که او در حال بهبودی بود در اکتبر 2020 هنگامی که غربالگری نشان داد سرطان دوباره بازگشته است ، محو شد. از طریق عملهای متعدد و دوزهای شیمی درمانی ، کلیه و پروستات در تیش برداشته شده است – همه در میان همه گیری جهانی COVID -19.

اما اکنون ، دوباره ، او عاری از سرطان است.

“بخشی از آنچه من سعی می کردم انجام دهم [writing about] تیش ، 69 ساله ، سال گذشته هنگام انتشار خاطرات خود با عنوان “بی امان: رها کردن یک زندگی هدفمند ، ریشه دار ، و ایمان” به روزنامه “پست” گفت. “هنگامی که تشخیص داده شدم ، کتابها یا داستانهای دیگری در مورد نوع مشابه سرطان بسیار کم بود. این یکی از دلایلی است که من تمام جزئیات را مرور کردم – بلکه همچنین نشان دادن داستان عشق بین من و وجودم است.”

در حال حاضر ، دومین نبرد او در میانه همه گیری علیه این بیماری ، موضوع اصلی شنبه شنبه تیش خواهد بود. او به مردم گفت: “امید ، انگیزه و داستانهای شفابخش زیادی وجود خواهد داشت.” “من با مردم صحبت خواهم کرد و به س people’sالات مردم در مورد آنچه انجام داده ام پاسخ خواهم داد.”

جان تیچ به همراه همسرش کانی سلیکا که نقش مهمی در کمک به او در مقابله با سرطان ایفا کرد.
لندن سرگرمی/Shutterstock

مطمئناً موسیقی ای وجود خواهد داشت که طرفداران او دوست خواهند داشت – 12 مورد انتظار می رود – اما در این بین ، Tesh قصد دارد “پیامهایی در مورد الهام ، امید و جزئیات واقعاً خاصی در مورد نحوه برخورد من با شفا در زندگی” به اشتراک بگذارد.

تیش می داند کجا باید صحبت کند. در اولین دوره ابتلا به سرطان ، در سال 2016 ، وی پاسخ ضعیفی به تشخیص داد و شروع به نوشیدن زیاد کرد: “پزشک از شما می خواهد تا زمانی که احساس بهتری دارید ، ویکودین را مصرف کنید ، و مردم وقتی شما هر شب اسکاچ می نوشید نگاه دیگری می کنند و این دو را اشتباه می گیرند. … هنگامی که شما در این وضعیت هستید – ما فکر می کردیم که من به طور کامل بیمار هستم – این هویت به شما آزادی زیادی می دهد. “

اما او به زودی به هوش آمد و تصمیم به مبارزه گرفت. با کمک و حمایت همسرش ، که به گفته تیش ، چنان در زمینه درمان سرطان تحصیل کرده بود که پزشکان تصور می کردند او سابقه پزشکی دارد ، او بر بیماری اغلب کشنده – حداقل به طور موقت – غلبه کرد.

این بار ، تیش به مردم گفت: “من دوباره در سنگر هستم – من برای نبرد آماده بودم. من کمتر احساس می کردم که یک بیمار سعی می کند بهبود یابد و بیشتر شبیه فردی است که به خوبی شفا یافته است و با بیماری مبارزه می کند.”

جان تیش شنبه شب به کانون توجهات باز می گردد.
جان تیش شنبه شب به کانون توجهات باز می گردد.
WireImage

تیش برخی از موفقیت های خود در مبارزه با سرطان را به اعتقادات مذهبی و حفظ ذهنیت سالم در حین گذراندن درمان های اصلی پزشکی نسبت می دهد. او که اکنون احساس سلامتی می کند و آماده انجام بدون الهام است ، به مردم گفت که زمان مبارزه او با یک درس ارزشمند همراه است که می توانیم بینش را در آن بیاموزیم: “بسیاری از ما این را در دوران COVID آموختیم:” من یا می توانم سال آینده را بگذرانم و نیمی نگرانم ، وگرنه می توانم ذهنم را تجدید کنم و در زندگی مشغول شوم. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *