جان کاتکو نماینده معتقد است که زنجیره تامین یک مشکل امنیت ملی ایجاد می کند

جان کاتکو نماینده معتقد است که زنجیره تامین یک مشکل امنیت ملی ایجاد می کند


جان کاتکو (R-NY) ، عضو کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان هشدار داد که زنجیره تأمین می تواند عواقب جدی تری نسبت به تأخیر در تحویل هدایای تعطیلات داشته باشد ، با این استدلال که می تواند پیامدهای امنیت ملی را در پی داشته باشد.

جمهوریخواه نیویورک گفت که زنجیره های تزلزل عرضه که در طول همه گیری مشاهده شده است ثابت می کند که ایالات متحده باید در تولید مواد حیاتی مانند داروها ، تجهیزات حفاظتی شخصی ، تراشه های نیمه هادی مورد استفاده در اتومبیل و لوازم الکترونیکی اضطراری متکی باشد.

“بله ، وقتی هدیه کافی برای کریسمس نداریم ، مشکل است ، اما نگرانی اصلی تراشه های رایانه ای است ، نگرانی اصلی اطمینان از این است که در مواقع بحرانی دارو داریم ، نگرانی واقعی پیش بینی ذخیره تجهیزات حفاظتی شخصی و او روز چهارشنبه در مصاحبه ای با این روزنامه گفت: “مسائل دیگری که برای اقتصاد ما بسیار مهم است. و این برای امنیت داخلی ما بسیار مهم است و به نظر می رسد که این دولت همیشه در حال پیشرفت است و پیش بینی و مذاکره نمی کند.”

جان کاتکو گفت که زنجیره های تأمین ثابت می کند که ایالات متحده باید در تولید مواردی مانند داروها و تجهیزات حفاظتی شخصی در مواقع اضطراری به خود متکی باشد.
AP

“ما مجبور شدیم تجهیزات حفاظتی شخصی را از سایر کشورها به کشورهای دیگر ارسال کنیم زیرا چنین چیزی نداشتیم. داروی ما ، اکثریت قریب به اتفاق پنی سیلین مورد استفاده ایالات متحده در سیراکوز تولید می شد و اکنون تمام پنی سیلین تولید می شود. وقتی در مورد زنجیره تأمین فکر می کنید ، به چیزهایی که در قفسه های فروشگاه وجود دارد توجه نمی شود ، بلکه امنیت ملی ، زیرساخت های حیاتی و آنچه برای ما مهم است در مواقع بحرانی زنده بمانیم. ”

کاتکو گفت که فکر نمی کند دولت بایدن به اندازه کافی برای “تأکید بر مسائل زنجیره تامین که ما در کنگره به آن تاکید کرده ایم” عمل کرده است ، و استدلال می کند که تصمیم برای بستن خط لوله Keystone XL اشتباهی است که خود در ایجاد اختلال در عرضه ایالات متحده انجام داده است. و دسترسی به نفت

من یک مثال می زنم – ما اکنون دوباره نفت وارد می کنیم. کاری که آنها انجام دادند این بود که خط لوله کیستون را که منبع عظیمی از استقلال نفت و انرژی برای ما است و زنجیره تأمین آن ، بدیهی است ، تعطیل کردند. حالا باید دوباره از جای دیگری نفت بخریم.

وی گفت: “آنها فقط با تغییر سیاست این کار را انجام دادند ، بنابراین بسیاری از چیزها از نقطه نظر سیاست وجود دارد که در آنها به بهترین منافع ایالات متحده نگاه نمی کنند. آنها فکر می کنند که باید شبیه حاکمان باشند. از جهان و شما می دانید ، به یک معنا ما باید باشیم ، اما ما باید مراقب خودمان نیز باشیم و این کار را در این دولت انجام نمی دهیم. “

جان کاتکو گفت که فکر نمی کند دولت بایدن به اندازه کافی برای تمرکز بر مسائل زنجیره تامین تلاش کرده است.
جان کاتکو گفت که فکر نمی کند دولت بایدن به اندازه کافی برای تمرکز بر مسائل زنجیره تامین تلاش کرده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

کاتکو افزود که معتقد است تلاش دولت برای افزایش مالیات بر شرکت ها می تواند شرکت ها را از تولید اقلام مهم در داخل باز دارد و استدلال می کند که اصلاحات عظیم مالیاتی حزب جمهوریخواه در سال 2017 باعث بازگشت مشاغل به ایالات متحده شد.

“ما باید انگیزه های اقتصادی مناسبی را برای شرکت ها ایجاد کنیم تا این موارد را به خانه بیاورند. دولت بایدن در مورد افزایش عظیم مالیات شرکت ها صحبت می کند و آنها برای زنده ماندن همان کاری را می کنند که قبلاً انجام داده اند – آنها قصد مهاجرت به خارج را دارند. آنها شروع به بازگشت به خانه کردند و وقتی مالیات را کاهش دادیم ، به آن نیاز داریم اگر فکر می کنید که زنجیره تأمین یک مشکل است ، حالا منتظر بمانید و ببینید اگر تصمیم بگیرند مالیات را آنطور که فکر می کنند افزایش دهد ، چه اتفاقی می افتد. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *