جایگزین راسل ویلسون با Stream QBs شوید

جایگزین راسل ویلسون با Stream QBs شوید


در حالی که پنجمین هفته فوتبال جمعه شب بسیار دیر به نظر می رسد ، بسیاری از مربیان فوتبال فانتزی با یک سوال در ذهن خود بیدار شده اند: چگونه در جهان می توانم جایگزین راسل ویلسون شوم؟

مصدومیت ها همیشه یک کابوس هستند ، اما از دست دادن ویلسون لاتر برای پاره شدن انگشتش در چهار هفته آینده حداقل خیال را در پی دارد. مگر اینکه در یک لیگ هشت تا 10 تیمی بازی کنید ، جایی که چند مالک دارای یک مدافع پشتیبان هستند ، تجارت شما کوتاه می شود. به دنیای پخش هافبک خوش آمدید.

هر لیگ متفاوت است ، و برخی ممکن است تعداد انگشت شماری از گزینه های مناسب را در سیم معافیت پیدا کنند. اگر در ESPN بازی می کنید ، بازیکنانی مانند جو بارو ، رایان تاننهیل و درک کار کمتر از 70 درصد از لیگ های خود را در لیست دارند. البته ، بین کبودی گلو Burrow و جراحت گردن Carr ، ممکن است بخواهید عمیق تر به کرک کازینز یا سام دارنولد وارد شوید تا زمانی که آنها از نظر پزشکی برطرف شوند.

در مسابقات یاهو ، درصد لیست بازیکنان فوق کمی بیشتر است ، بنابراین ممکن است مجبور شوید لیست را به مت رایان و دانیل جونز (امیدوار باشید این هفته پروتکل ضربه مغزی را تصویب کنند) یا یک تازه کار ، در صورت نیاز ، نگاه کنید. هنوز بیرون هستم ممکن است شخصی مانند Burrow هر هفته به عنوان یک گزینه در نظر گرفته شود ، اما به دلیل رقابت شدید در NFL ، شما می خواهید کارت رقص را باز نگه دارید.

راسل ویلسون
راسل ویلسون
گتی ایماژ

هفته 6 گزینه های جالبی را در اختیار شما قرار می دهد ، شروع با دارنولد ، که به دنبال رستگاری است و با وایکینگ های ثانویه نرم روبرو می شود. تیلور هاینک از واشنگتن مطمئناً ارزش دیدن دارد ، زیرا سران دومین امتیاز فانتزی را برای بازیکنان پشت خط میانی با توجه به این واقعیت که همه بازی های آنها به پنالتی تبدیل می شود ، مجاز می دانند.

کارسون ونتز همچنین با کلت ها در مبارزه با تگزاس های فروتن ، که ششمین امتیاز فانتزی بزرگ خود را در موقعیت QB واگذار می کنند ، پر می کند.

احتمالاً بهتر است هر هفته یکبار آن را مصرف کنید ، اما اگر باید از قبل برنامه ریزی کنید ، دارنولد و هاینیک در هفته هفتم نیز رقابت های مطلوبی خواهند داشت. همانطور که ونتز و شاید حتی دفاع میانی Patriots مک جونز.

هفته های خداحافظی حرکت در این آبها را دشوار می کند ، اما اگر مسابقات را به درستی مطالعه کنید و روی بازوهای مناسب سرمایه گذاری کنید ، دیری نمی گذرد که راسل ویلسون به مرکز تیم های فانتزی شما باز می گردد.

هوارد بندر معاون عملیات و سرپرست محتوا در FantasyAlarm.com است. او را در توییتر دنبال کنید جاسازی توییت با او در برنده جایزه “Fantasy Alarm Radio Show” در روزهای هفته از ساعت 18 تا 18 در کانال ورزشی فانتزی SiriusXM همراه باشید. برای اطلاع از تمام نکات فوتبالی فانتزی به FantasyAlarm.com بروید.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *