جبهه النصره 87 تروریست خارجی را به ادلب به اوکراین فرستاد


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «اسپوتنیک» گزارش داد کدام ممکن است گروه جدیدی اجتناب کرده اند اجزا مسلح خارجی، اعضای گروه های تروریستی حافظان دین را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصار التوحید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیئت تحریر الشام، این گروه را انصراف کردند. استان ادلب، شمال غرب سوریه، برای اوکراین.

این پایگاه خبری به نقل اجتناب کرده اند دارایی ها شخصی گزارش داد کدام ممکن است انواع شبه نظامیانی کدام ممکن است روز شنبه در 2 گروه عازم اوکراین شدند به 87 نفر رسید کدام ممکن است اکثر آنها عراقی، چچنی، تونسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرانسوی بودند.

این دارایی ها گفتند کدام ممکن است تمامی این تروریست ها در گذشته اجتناب کرده اند بخشی از به گروه های مسلح جدید اجتناب کرده اند اعضای داعش بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند توان رزمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص بالایی در مبارزه های چریکی برخوردارند.

هیئت جبهه النصره الشام در ادلب پنجشنبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جمعه قبلی این اجزا را به شهر سرمده در 5 کیلومتری شرق مرز سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه منتقل کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن روز شنبه به مکان تعطیلات اوکراین وارد ترکیه شدند.

این دارایی ها تاکید کردند: ابومحمد الجولانی، رئیس جبهه النصره در ادلب هفته قبلی همراه خود سرکردگان تعدادی از گروه تروریستی در موجود در مسجدی در وسط ادلب سلسله جلساتی را برگزار کرد به همان اندازه آنها را به جهاد در اوکراین علیه داعش الهام بخش تدریجی. نیروهای روسیه

الجولانی {در این} دیدارها قول داد کدام ممکن است نیازهای خانوار اجزا مسلح اعزامی به اوکراین را پس اجتناب کرده اند بازگشت اجتناب کرده اند اوکراین برآورده تدریجی.

الجولانی بر نیاز خروج اجزا خارجی تکیه کن به گروه های تروریستی سرزنده در ادلب به اوکراین تاکید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استقرار تروریست های محلی سوری در استقرار کنونی در اوکراین مخالفت کرد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها رسانه ای کمتر اجتناب کرده اند عالی ماه پیش گزارش دادند کدام ممکن است حدود 450 شبه ارتش عرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارجی اجتناب کرده اند استان ادلب سوریه برای نمایندگی در نبرد همراه خود نیروهای روسی وارد اوکراین شدند.

انتهای پیام
این را برای صفحه اول توصیه دهید