جراحی لاغری: بهترین مورد را برای خود انتخاب کنید

برای جراحی لاغری کامل انتخاب کنید!

ثابت شده است که گردشگری کاهش وزن در چندین مورد در طول سالها در کاهش قابل توجه و مداوم وزن بسیار مثر بوده است. امروزه چندین روش جراحی کاهش وزن وجود دارد که می تواند نتیجه مطلوب را به شما ارائه دهد. بنابراین ، طبیعی است که بپرسیم “کدام جراحی چاقی برای من بهتر است؟” یا “چگونه می توانم تعیین کنم که کدام روش بیشترین مزایا را برای من دارد؟”

اثربخشی رویه ها

همه می دانند که بهترین نتیجه تنها با بهترین تیم قابل دستیابی است. بهترین نتایج چاقی را فقط می توان با؛

· بهترین جراحان چاقی آموزش دیده و با تجربه

· بهترین بیمارستانها مجهز به مراکز عالی پس از مراقبت که بر تغییر رژیم غذایی ، رفتار و ورزش تمرکز دارند. بیمارستانها همچنین باید دارای استانداردهای بین المللی بهداشت و پروتکل باشند.

· در اصل ، جراحی کاهش وزن باید با تصمیم آگاهانه و جمعی بیمار و انتخاب بهترین جراح چاقی انجام شود.

مهم نیست که بیمار جراحی لاپاراسکوپی محدود کننده آستین معده یا جراحی کاهش وزن معده قابل تنظیم را انتخاب می کند. نتیجه نهایی قطعاً شیوه زندگی و عادات غذایی شما را تغییر خواهد داد. هر روش گردشگری کاهش وزن تنها یک ابزار است که به شما در تنظیم میزان گرسنگی و غذا کمک می کند. بقیه موارد بستگی به بیمار دارد که چگونه وزن خود را ادامه داده و شیوه زندگی سالمی داشته باشد. با این حال ، هنگام تصمیم گیری در مورد کدام جراحی چاقی برای شما بهتر است چند نکته را در نظر داشته باشید:

نکاتی که هنگام انتخاب نوع جراحی باید در نظر داشته باشید

· انتظار واقع بینانه از جراحی انتخاب شده

به طور کلی ، بیماران مبتلا به بای پس معده تا 70 of وزن اضافی خود را از دست می دهند ، در حالی که بیماران مبتلا به گاسترکتومی انبه حدود 60 lose و بیماران مبتلا به بای پس معده حدود 50 lose از دست می دهند.

با این حال ، همه اینها بستگی به این دارد که بیمار چگونه پیگیری ها را انجام می دهد و متعهد به تغییر در رژیم غذایی و شیوه زندگی همراه با جراحی مورد نظر می شود. همچنین لازم است به خاطر داشته باشید که هر عمل جراحی در نتیجه درصد کاهش وزن متفاوت است. آنها به طور قابل توجهی سلامت و کیفیت زندگی را بهبود می بخشند.

· برای شل

پوست شل نشان دهنده کاهش قابل توجه وزن است و به نظر می رسد فرقی نمی کند که این روند کند یا سریع باشد. اگر یک بیمار با نوار معده ، یک بیمار با آستین و یک بیمار با بای پس معده 150 کیلوگرم وزن کم کنند. همه تا حدی پوست شل خواهند داشت.

· هزینه

در بیشتر کشورها ، بای پس معده و گاسترکتومی اسلیو گرانتر از نوارهای معده قابل تنظیم هستند. اگر بیمه هزینه جراحی شما را بپردازد این مهم نیست ، اما برای کسانی که باید هزینه آن را خودشان بپردازند مهم است.

· نظارت و تغییر شیوه زندگی

قرارهای بعدی و تغییرات مهم رژیم غذایی برای دستیابی به حداکثر کاهش وزن بسیار مهم است. نوار معده برای سفت شدن نوار نیاز به پیگیری به موقع دارد. سایر روشها نیاز به پیگیری اندک یا بدون پیگیری دارند. با این حال ، محدودیت مصرف غذا ، وعده های غذایی و ورزش منظم برای کاهش وزن مداوم و مزایای سلامتی ضروری است.

· نگرانی یا ترس از جراحی ضروری نیست

چندین بیمار با این ایده که از آنجا که بای پس معده یا گاسترکتومی اسلیو به طور قابل ملاحظه ای تهاجمی تر از سایر روش های جراحی چاقی هستند ، وجود دارد ، خطرناک تر است. این اصلا درست نیست. اگرچه دو جراحی ذکر شده به طور مشابه عمل های بزرگتری هستند ، اما مانند هر عمل جراحی دیگر یا حتی کمتر پیچیده و خطرناک هستند. درک این نکته نیز ضروری است که عمل جراحی هرگز ایمن تر از امروز نبوده است.

نتیجه

بسته شدن جراحی چاقی که برای شما مناسب است ، فقط به مشورت دقیق بین شما و بهترین جراح چاقی انتخاب شده بستگی دارد. پس از مطالعه دقیق و بررسی مورد و نیازهای فردی شما ، تنها در آن صورت است که جراح شما می تواند تصمیم بگیرد که چه چیزی بیشتر برای شما مناسب است. با این حال ، اگر شما یک نامزد خوب هستید ، می توانید از هرگونه جراحی چاقی سود ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *