جروزالم‌پست: اسرائیل اجتناب کرده اند مذاکرات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان درگیر است


به گزارش سرویس بین‌‌الملل خبرگزاری فارس، مذاکرات ایرن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان سعودی باعث اولویت روزنامه «جروزالم‌پست» شده کدام ممکن است نوشته این موضوع می‌تواند «توافقات ابراهیم» (توافقات روال‌سازی روابط کشورهای عربی همراه خود رژیم صهیونیستی) را به خطر بیندازد.

تعدادی از روز پیش ادعا شد نمایندگان ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان سعودی پنجمین در اطراف اجتناب کرده اند اظهار داشت‌وگوهای خودشان را در عراق برگزار کرده‌اند. «سعید خطیب‌زاده»، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران این اظهار داشت‌وگوها را سازنده توضیح دادن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایگاه «آکسیوس» گزارش داده 2 طرف به توافقاتی در جریان آن اظهار داشت‌وگوها انگشت پید اکرده‌اند.

جروزالم‌پست نوشته اینکه «جو بایدن»، رئیس‌جمهور آمریکا انتخاب به کاهش حضور کشورش در قلمرو خاورمیانه (غرب آسیا) گرفته مناسبات ژئوپولیتیک قلمرو را دستخوش اصلاح کرده است: «آمریکا آمریکا طی ده‌های قبلی فوق العاده در قلمرو سرزنده {بوده است}. همراه خود وجود این، مقامات رئیس‌جمهور اقدمات زیادی انجام داده کدام ممکن است آرم می‌دهد قصد دارد موقعیت آمریکا در خاورمیانه را کاهش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این موضوع به دگرگونی در مناسبات ژئوپولیتیکی قلمرو منجر شده است.»

روزنامه صهیونیستی به نقل اجتناب کرده اند متخصصان نوشته عربستان سعودی اجتناب کرده اند این اقدام آمریکا فوق العاده درگیر است. «یوسی کاپرواسر»، رئیس «سرمایه گذاری تحولات قلمرو‌ای خاورمیانه در وسط امور نهایی اورشلیم (بیت‌المقدس)» می‌گوید: «آنها (عربستانی‌ها) شاهد اشتیاق آمریکا برای اجتناب کرده اند سرگیری “این سیستم کامل اقدام مشترک” (برجام) هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین خاطر به خودشان می‌گویند باید دنبال دوستان عکس باشند.»

او می‌افزاید: «اسرائیل نزدیک‌ترین دوست برای عربستان سعودی اجتناب کرده اند این لحاظ است، چون 2 طرف چیز خوب در مورد شبیه به هم {در این} زمینه دارند. ما [اسرائیلی‌ها] دوست داریم ببیینم آنها به ما نزدیک‌تر می‌شوند با این حال آنها می‌خواهند همه انتخاب‌ها را تجزیه و تحلیل کنند.»

عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم صهیونیستی طی سال‌های قبلی همکاری‌های مخفیانه‌ای همراه خود یکدیگر در زمینه‌های مختلف داشته‌اند همراه خود این جاری، ریاض به همان اندازه کنون دوست ندارم مقامات‌های عربی نظیر امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید بحرین باقی مانده است روال‌سازی روابط شخصی همراه خود تل‌آویو را علنی نکرده است.

طبق نوشته جروزالم‌پست متخصصان می‌گویند کدام ممکن است نشست‌های ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان سعودی اصولاً به اوضاع یمن درمورد است. «یوزی رابی»، سرپرست وسط دایان برای تحقیق خاورمیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آفریقا در دانشکده تل‌آویو آگاه کدام ممکن است سعودی‌ها خودشان را در مکان فوق العاده پیچیده‌ای در یمن می‌بینند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در خواستار راه حلی در مقابل مشارکت در عمق‌شان در درگیری هستند.

او اظهار داشت: «سعودی‌ها در یمن شکست خورده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست دارند به مصالحه‌ای انگشت پیدا کنند به همان اندازه زیان‌هایشان را جبران کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایطی در یمن تحمیل کنند کدام ممکن است حوثی‌ها خیلی مقاوم نشوند. اساساً چیزی کدام ممکن است شاهد آن هستیم امتحان شده سعودی‌ها برای حضور در مصالحه همراه خود ایران بر اوج دشواری یمن است.»

روزنامه جروزالم‌پست نوشته کشورهای عربی کدام ممکن است همراه خود اسرائیل توافقنامه‌های روال‌سازی روابط امضا کرده‌اند هم همانند عربستان سعودی تمایل دارند به سازش‌هایی در زمینه یمن انگشت پیدا کنند، چون تحولات این ملت به ایران امکان داده تأثیر می گذارد زیادی در شبه جزیره عرب به انگشت بیاورد کدام ممکن است برای هیچ‌کس خوشایند نیست. 

کاپرواسر می‌گوید: «ما {در این} باره نگرانیم چون ایرانی‌ها قابل انجام است ساده اجتناب کرده اند جانب سعودی‌ها ژست‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبخندهایی بدست آمده کنند کدام ممکن است هیچ کمکی برای حمل وفاداری به خاورمیانه نخواهد داشت. اگر روابط ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان سعودی رو به افزایش باشد این می‌تواند توافقات ابراهیم را در ادمه به خطر بیندازد. این همان چیزی است که اسرائیل اجتناب کرده اند آن درگیر است.»

به نوشته جزورالم‌پست، متخصصان {در این} مورد کدام ممکن است عربستان سعودی اجتناب کرده اند طریق مذاکرات بغداد در جستجوی خارج کردن خودش اجتناب کرده اند یمن است اتفاق تذکر دارند، با این حال آنها ضمانت ندارند کدام ممکن است ایران هم انگیزه مشابهی برای اظهار داشت‌وگوها داشته باشد.

کاپرواسر اظهار داشت: «کاری کدام ممکن است ایران در امتحان شده برای انجام تضعیف مقامات‌های پراگماتیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید میانه‌رو‌تر در سیاره عرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهره‌تکل اجتناب کرده اند روابط فشار‌آلود آنها همراه خود آمریکا در مقطع روزی حال است.»

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول توصیه کنید

رژیم لاغری سریع