جزئیات کالبد شکافی گابی پتیتو روز سه شنبه فاش می شود

جزئیات کالبد شکافی گابی پتیتو روز سه شنبه فاش می شود


به گفته مقامات ، یک پزشک وایومینگ روز سه شنبه طی یک جلسه توجیهی به خبرنگاران ، یک کالبد شکافی رسمی از بدن گبه پتیتو ارائه می دهد.

برنت بلو ، پزشکی قانونی شهرستان تتون ، در ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت شرق انگلیس با یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد حکم کالبد شکافی که احتمالاً علت مرگ پتیتو را شامل می شود ، بحث و تبادل نظر کرد.

مرگ پتیو به عنوان یک قتل شناخته شد ، اما مقامات جزئیات چندانی را در مورد نحوه مرگ وی یا وضعیت جسد وی هنگام پیدا شدن به صورت علنی منتشر نکرده اند.

حکم کالبد شکافی همچنین ممکن است شامل جزئیاتی مانند زمان مرگ پتیتو باشد.

بومی 22 ساله لانگ آیلند در اواخر ماه اوت در طول یک سفر بدشانسی با دوست پسر خود ، برایان لاندری ، که اکنون یکی از مشهورترین فراریان در ایالات متحده است ، ناپدید شد.

پتیتو توسط والدینش در شهرستان سافولک در لانگ آیلند در 11 سپتامبر ناپدید شد ، بیش از یک هفته پس از بازگشت لباسشویی به خانه والدینش در فلوریدا – بدون پتیتو. بقایای او در 19 اردیبهشت در یک کمپ دور افتاده در وایومینگ پیدا شد.

لاندری ، 23 ساله ، تنها فردی است که در این پرونده دخیل است ، اگرچه او متهم به دخالت در مرگ وی نشده است. این دوست ، که ماه گذشته در لام بود ، به دلیل استفاده غیرقانونی از کارت اعتباری پیتیتو در آخرین باری که زنده دیده شده است ، تحت تعقیب است.

گیب پتیتو در اواخر ماه اوت در حالی که در سفر برون شهری با دوست پسر برایان لاندری بود ناپدید شد.
کوین سی داونز برای نیویورک پست

لندری مدت کوتاهی پس از از دست دادن پتیتو ، خانه والدین خود را در شرایط اسرارآمیز ترک کرد.

شکار عظیم لباسشویی در هفته های بعد ادامه یافت.

اعضای رسانه ها باید ثبت نام کنند و بصورت مجازی از طریق زوم در جلسه توجیهی شرکت خواهند کرد. بر اساس اعلامیه دفتر وی ، آبی پس از اظهارات خود به س questionsالات کوتاهی پاسخ می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *