جزیره فرمانداران اکنون 365 روز در سال ، آنطور که باید باز است

جزیره فرمانداران اکنون 365 روز در سال ، آنطور که باید باز است


فرماندار جزیره ، یک واحه 172 هکتاری در بندر نیویورک ، در حال حاضر در طول سال باز است و از امسال آغاز می شود. قبلا ، فقط از 1 مه تا 31 اکتبر باز بود.

تا پایان ماه اکتبر ، ساعات کار ثابت می ماند (دوشنبه تا جمعه 10 صبح تا 6:20 بعد از ظهر ، شنبه تا یکشنبه 10 صبح تا 7 بعد از ظهر) ؛ اما از اول نوامبر ، ساعت کاری به 7 صبح تا 6:15 بعد از ظهر 7 روز در هفته تمدید می شود. “ما انتظار داریم ساعات کاری را در بهار 2022 هنگامی که به فصل اوج خود باز می گردیم دوباره تنظیم کنیم.”

شهردار بیل دی بلاسیو ، Trust for Governors Island و New York City Corporation Development Corporation (NYCEDC) صبح امروز این خبر را اعلام کردند ، همراه با این خبر که NYC Ferry اکنون در طول سال در طول سال به جزیره فرمانداران خدمت می کند و راهی اسکله یانکی این جزیره می شود. از طریق جاده جنوبی بروکلین. آنها همچنین “دسترسی مستقیم از Red Hook ، Atlantic Ave/Brooklyn Bridge Park-Pier 6 ، DUMBO/Fulton Ferry و Corlears Hook در Lower East Side” را گسترش خواهند داد.

بیشتر بخوانید: آینده طولانی مدت مورد انتظار جزیره فرمانداران تقریباً در راه است

در حالی که فرماندار جزیره همانطور که ما اکنون می شناسیم – به عنوان یک فضای عمومی – در سال 2005 افتتاح شد ، تغییر آن در طول سالها ادامه داشته است. به تازگی ، یک اردوگاه لوکس و آبگرم لوکس به زودی در میان بناهای تاریخی و زیبایی های طبیعی جزیره افتتاح شده است.

و به زودی ، مرکز شهر برای راه حل های آب و هوایی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: نگاهی نادر به داخل ساختمان های متروکه در جزیره گاورنر

این جزیره قبل از باز شدن برای عموم ، محل زندگی خانواده های نظامی بود – یک شهر کوچک به خودی خود ، همراه با برگر کینگ. همچنین در سال 1980 زمین گلف قرار داشت ، همان دهه ای که محل مذاکرات سلاح های هسته ای بین ریگان ، بوش و گورباچف ​​بود. در دهه 1950 ، برت باچاراخ – که در آن زمان رهبر گروه نظامی بود – می توان پیانو را در حال نواختن پیانو در یک سالن رقص متروکه پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: راهنمای شما برای بازدید از فرماندار جزیره 2021

دی بلاسیو امروز گفت: “همه گیری COVID-19 فرصتی بی سابقه برای تجسم مجدد فضای عمومی در این شهر ایجاد کرده است-و اکنون ، ما مفتخریم که جواهر تاج بندر خود را در طول سال برای نیویورکی ها باز نگه می داریم.”

با این حال ، برنامه هایی برای ایجاد جزیره در طول سال سالها در دست اجرا بوده است.

کلر گفت: “طی دو دهه گذشته ، بینش هایی برای قرار دادن فرماندار جزیره در نقشه به عنوان یک مقصد عمومی تعریف شده است ، و امروز مفتخریم که اعلام می کنیم که فرماندار جزیره اکنون برای نیویورکی ها در تمام طول سال باز است.” نیومن ، رئیس و مدیرعامل Trust for Governors Island ، خاطرنشان کرد که این یک لحظه بزرگ برای چشم انداز دیرینه آنها برای “افزایش دسترسی عادلانه به این منبع فوق العاده” است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *