جزیره کوچک و آینده فضای سبز شهر نیویورک

جزیره کوچک و آینده فضای سبز شهر نیویورک


هنگامی که Little Island در ماه مه در پارک رودخانه هادسون افتتاح شد ، به عنوان هدیه ای برای شهر در نظر گرفته شد ، تلفیقی فوری از معماری و طبیعت که از نیویورکی ها و گردشگران به محض بیرون آمدن از زمستان قرنطینه استقبال کرد. اما جزیره کوچک علاوه بر اینکه جدیدترین و مورد انتظارترین پارک شهر است ، دارای مفاهیم طراحی ، دسترسی و پایداری است که بر کل شهر تأثیر می گذارد.

مجموعه برنامه های عمومی موسسه پرات برای کشف معنای جزیره کوچک برای نیویورک و زمینه های معماری و معماری منظر پرات سرو کنید میزبان یک گفتگوی مجازی رایگان بین معماران پشت پارک است: Mat Cash of Heatherwick Studio و Signe Nielsen of Mathews Nielsen Landscape Architects و Pratt of Architecture؛ و همچنین تریش سانتینی ، مدیرعامل Little Island و رابرت هاموند ، بنیانگذار و مدیرعامل High Line. مجله نیویورک تایمز مایکل کیملمن منتقد معماری تعدیل کننده خواهد بود.

در این گفتگو مواردی که جزیره کوچک را منحصر به فرد می کند ، روند طراحی مشارکتی که در ایجاد آن شکل گرفت و نقش فضاهای سبز عمومی به طور کلی – مکالمه ای در مرکز برنامه جدید استاد معماری منظر موسسه پرات مورد بررسی قرار خواهد گرفت. با مرور مجدد محیط های خود ، اجتماعی و طبیعی ، از نظر برابری ، دسترسی و پایداری ، چگونه Little Island به عنوان نمونه ای از یک شهر احیا شده عمل می کند؟

گفتگوی از پیش ضبط شده سه شنبه 19 اکتبر ساعت 6:30 به صورت آنلاین پخش می شود و برای عموم آزاد و رایگان است. اینجا ثبت نام کنید.

Pratt Presents توسط بنیاد خیریه TD طراحی شده است.

این نشریه مشارکت بین موسسه پرات و کارکنان Gothamist است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *