جشن غول پیکر روز سراسری خلیج فارس در دریاچه شهدای خلیج فارس


به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، به رویداد روز سراسری خلیج فارس، جشن بزرگی به میزبانی مجموعه زیبایی شناختی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همت گروه زیباسازی شهرداری تهران برگزار شد.

دریادار جانباز ناصر آینده اجتناب کرده اند بازماندگان ناوچه قهرمان «پیکان» کدام ممکن است در هفتم آذر ماه ۱۳۵۹ حماسه عملیات مروارید را آفرید، بازدید کننده ویژه این این سیستم بود.

وی به رغم مجروح شدن در عملیات مروارید در حالی کدام ممکن است عالی اسیر عراقی را نیز به در کنار داشت، ۲۳ ساعت در اقیانوس شنا کرد به همان اندازه توسط هلیکوپتر ایرانی نجات کشف شد. 

دریادار آینده ضمن دقیق خاطرات این عملیات غول پیکر برای حاضران در جشن غول پیکر روز سراسری خلیج فارس تاکید کرد کدام ممکن است ما کسانی بودیم کدام ممکن است به خاطر اعتقاداتمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران جنگیدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {کسی که} به خاطر اعتقادات، اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران می‌جنگد، نیازی به الهام بخش ندارد. هیچ کدام اجتناب کرده اند ارتشیان کدام ممکن است در زمان نبرد در جبهه‌ها حضور داشتند، هیچ گونه توجه‌داشتی نداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ندارند. 

وی همراه خود تاکید بر اینکه اشخاص حقیقی زیادی به سطح رفیع مبایعه نامه نائل شدند، به همان اندازه خلیج فارس به همان اندازه همه وقت فارس باقی نگه دارد، اضافه کرد: اجباری است ممکن است اجتناب کرده اند شهدای ناوچه همه وقت جاوید پیکان، جوشن، کهنمویی، تیران، مهران، سهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبلان را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این شهدای غواص، تکاور، واحدهای شناور را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوادریا یاد کنم کدام ممکن است مظلومانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای اعتقاداتشان جنگیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جان‌شان را در راه ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلام فدا کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید درود بفرستم به روان پاک شهدای نیروهای مسلح را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه عزیزانی کدام ممکن است همراه خود تقدیم عزیزترین مایه هستی‌‌شان باعث بقای ما شدند. 

اجرای موسیقی‌های ملّی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حماسی، اجرای ارکستر نظامی جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشکار اجتناب کرده اند پرفورمنس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثیر حجمی خلیج فارس اجتناب کرده اند این سیستم‌های این مناسبت بود.

این مناسبت ملّی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیبایی شناختی ساعت شب قبلی در آمفی تئاتر شرقی مجموعه زیبایی شناختی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد.

انتهای پیام/

 
این مطلب را برای صفحه اول هدایت کنید

رژیم لاغری سریع