جلبک های سمی با قدم زدن در جنگل ملی می توانند خانواده کالیفرنیا را بکشند


یک خانواده کالیفرنیایی به طرز مرموزی در جنگل ملی سیرا جان خود را از دست داده اند و اکنون محققان می گویند که جلبک های سمی ممکن است مقصر باشند.

جان گریش ، همسرش الن چونگ و دختر 1 ساله آنها میجی روز سه شنبه در یک مسیر پیاده روی در منطقه دور افتاده جنگل گولچ شیطان در شمال کالیفرنیا مرده پیدا شدند.

پلیس تحقیقات خود را در مورد قتل ها آغاز کرده است ، اما کلانتری شهرستان باترفلی ، جرمی بریس ، اظهار داشت: مسمومیت با جلبک های محلی می تواند در مورد یک “سلاح غیر سیگاری” مقصر باشد.

کلانتر گفت: “ما هیچ نشانه ای از نحوه وقوع مرگ نداریم.” “ما تحقیقات پزشکی قانونی را به عنوان یک قتل در نظر می گیریم تا زمانی که بتوانیم علت آن را مشخص کنیم.”

وی خاطرنشان کرد: “هیچ نشانه واضحی از ضربه یا علت مرگ وجود نداشت.” اما گلدهی جلبک ها یک خطر شناخته شده در این منطقه است.

جانی گریش ، الن چونگ ، دخترش و سگشان هنگام قدم زدن در جنگل ملی سیرا به طرز مرموزی جان باختند.
جانی گریش ، الن چونگ ، دخترش و سگشان هنگام قدم زدن در جنگل ملی سیرا به طرز مرموزی جان باختند.
فیس بوک

به گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، جلبک ها و سیانوباکتری ها می توانند بدون کنترل سریع رشد کنند یا زمانی که آب گرم ، آهسته و پر از مواد مغذی باشد ، شکوفا شوند و اضافه کنند که افزایش دما و آلودگی ناشی از انسان می تواند رشد گلدهی را افزایش دهد. خطر احتمالی

این جلبک ها در شرایط مناسب می توانند سمی شوند. مقامات کالیفرنیا در حال آزمایش آبهای نزدیک هستند ، در حالی که پلیس منتظر نتایج گزارش های سم شناسی در مورد قربانیان است.

کریستی میچل ، سخنگوی کلانتری به The Bee گفت: این نتایج “می تواند تا شش هفته ، گاهی حتی بیشتر طول بکشد”. متأسفانه ما هنوز مهلت خوبی برای آن نداریم. “

تا آن زمان این راز باقی می ماند.

بریس گفت: “من هرگز مورد مشابه مرگ را ندیده ام.” هیچ شاخص واضحی از نحوه وقوع آن وجود ندارد. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *