جمع آوری غیرقانونی هزینه های فروش رندلاین علیرغم هشدار نظارتی.

به گزارش خبرنگار و توسعه خبرگزاری فارس، برخی از علم‌ها از گروه‌های قدیمی مخابرات اعلام کرده‌اند که تا زمانی که خط را ندهند، نمی‌توانند به زمینی رند خود را بفروشند. در پی این اقدام وزارت ارتباطات به صراحت اعلام کرد که تصمیم برای تغییر نام تلفن ثابت راند.

روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات، بازوی رگولاتوری وزارت ارتباطات در این زمینه تاکید کرد: از تغییر نام و مکان خطوط تلفن ثابت، مصوبه شماره 2 تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه 324 تعرفه خدمات. کمیسیون

بر اساس این اطلاعیه هزار هزینه تغییر نام و خطوط خطوط ثابت به ترتیب 38 و 300 تومان و 149 و 300 تومان است. همچنین سقف تغییر نام و مکان خطوط ثابت قانونی به ترتیب 73600 تومان و 162500 تومان است و دریافت وجه اضافی به عنوان تعرفه رند لاین از صاحب رند لاین اشتباه می شود.

این در حالی است که به گفته صاحبان خطوطی که برای فروش و انتقال نام خطوط خود به شرکت مراجعه می کنند، این رقم به میلیون روپیه تخمین زده می شود و شرکت مخابرات برای فروش آگهی داده است. از خط رند.

اما به نظر می گوید یکی از اظهارات صریح رگولاتوری وضعیت را روشن کرده است، حتی پس از تعیین تکلیف، همیشه از مخاطبان فارس از خبرگزاری فارس خواستار ادامه رویه در مخابرات و مخاطبین آن در خصوص اصرار مخابرات برای قطعیت شدند. انتقال انتقال نام و فروش به اصطلاح شماره رند.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد که مشتریانی که با چنین درخواستی درخواست می‌کنند و مبلغ بیشتری از آنها دریافت می‌کند می‌تواند به سامانه 195 و پاسخگویی به ثبت برسد http://195.cra .ir نام اما به نظر می‌رسد. می رسد این اقدام غیرقانونی باعث شده است. هنوز شروع نشده است

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.

The post جمع آوری غیرقانونی هزینه های فروش رندلین علیرغم هشدار نظارتی. اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.