جمع آوری غیرقانونی هزینه های فروش رندلاین علیرغم هشدار نظارتی.


به گزارش خبرنگار گروه علم و توسعه خبرگزاری فارس، برخی از مشتریان قدیمی مخابرات اعلام کرده اند که تا زمانی که رند خط را پرداخت نکنند، نمی توانند خطوط زمینی رند خود را بفروشند. در پی این اقدام وزارت ارتباطات به صراحت اعلام کرد که اخذ هزینه اضافی برای تغییر نام تلفن ثابت رند تخلف است.

روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات، بازوی رگولاتوری وزارت ارتباطات در این زمینه تاکید کرد: از متقاضیان تغییر نام و مکان خطوط تلفن ثابت، مصوبه شماره 2 تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه 324 تعرفه خدمات دریافت شود. کمیسیون

بر اساس این اطلاعیه حداکثر هزینه تغییر نام و مکان خطوط ثابت واقعی به ترتیب 38 هزار و 300 تومان و 149 هزار و 300 تومان است. همچنین سقف هزینه تغییر نام و مکان خطوط ثابت قانونی به ترتیب 73600 تومان و 162500 تومان است و اخذ وجه اضافی به عنوان تعرفه رند لاین از مشتریان صاحب رند لاین تخلف محسوب می شود.

این در حالی است که به گفته صاحبان خطوط که برای فروش و انتقال نام خطوط خود به مخابرات مراجعه کرده اند، این رقم به میلیون روپیه تخمین زده می شود و شرکت مخابرات برای فروش آگهی داده است. از خط رند.

اما به نظر می رسد اظهارات صریح رگولاتوری وضعیت را روشن کرده است، حتی پس از تعیین تکلیف، اخیرا یکی از مخاطبان فارس از خبرگزاری فارس خواستار ادامه رویه در مخابرات و مخاطبین آن در خصوص اصرار مخابرات برای قطعیت شدند. هزینه انتقال نام و فروش به اصطلاح شماره رند.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرده بود مشتریانی که با چنین درخواستی مواجه شده اند و مبلغ اضافی از آنها دریافت می شود می توانند به سامانه 195 شکایت و پاسخگویی به نشانی http://195.cra .ir ثبت نام کنند اما به نظر می رسد این اقدام غیرقانونی باعث شده است. هنوز ریشه کن نشده است

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.