جهاد اسلامی: هدف میانجیگری نجات رژیم صهیونیستی است.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «احسان عطایا» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان تاکید کرد که دشمن صهیونیستی به دلیل حملات موشکی و موشکی مقاومت با وضعیت بحرانی مواجه است.

عطایا به شبکه خبری المیادین گفت که دولت موقت صهیونیستی دیگر قادر به تحمل بار موشکی نیست.

وی تصریح کرد: میانجیگری که در حال انجام است برای نجات رژیم صهیونیستی است اما ما هیچ میانجیگری که بر حق دفاع از ملت ما تاکید نداشته باشد را نمی پذیریم.

این مسئول جهاد اسلامی خاطرنشان کرد: همه باید در هر نقطه از فلسطین اشغالی از ملت خود حمایت کنیم.

رژیم صهیونیستی روز جمعه (23 مرداد) عملیاتی موسوم به «طلوع» را علیه نوار غزه آغاز کرد و جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که نام عملیات خود را «وحدت الصحات» در پاسخ به حمله صهیونیست ها می گذارد. ).

این در حالی است که رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش داده اند که گروه های مقاومت فلسطینی از ابتدای حملات اخیر حدود 700 موشک و موشک از نوار غزه به سمت فلسطین اشغالی شلیک کرده اند.

از سوی دیگر، وزارت بهداشت فلسطین امروز (یکشنبه) اعلام کرده است که تعداد شهدا از جمله 6 کودک به 32 نفر و مجروحان به 215 نفر افزایش یافته است.

در همین رابطه ابوحمزه سخنگوی سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که این جنبش با خداوند عهد بسته است که سرزمین های اشغالی را به مکان های غیرقابل سکونت تبدیل کند.(جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/ص
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.