جهاد برای تبیین و خدمت به مردم از مهمترین فضایل انقلاب اسلامی است.


به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار علی آزادی ظهر امروز در همایش تجلیل از برترین های کردستان در امر به معروف و نهی از منکر، فقر، فساد، تبعیض، بی عدالتی، فساد مالی، بدحجابی، معاندین برگزار شد. و بدحجابی را ذکر کرد. و یادآور شد: امروز دشمنان نظام اسلامی در صدد ترویج بداخلاقی و حجاب در جامعه هستند.

وی صیانت از نظام جمهوری اسلامی را مهم ترین وظیفه عنوان کرد و گفت: فرماندهی انتظامی استان در انجام این وظیفه مهم و اعتلای ارزش های انقلاب اسلامی همچون جهاد تلاش می کند.

سردار آزادی جهاد بلاغت را از فضیلت های مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: در عصر حاضر که عصر انفجار اطلاعات نامیده می شود، جهاد برای ترویج فضایلی مانند فصاحت است. اهمیت ویژه

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کسانی که به مردم خدمت می کنند در واقع با آمریکا مبارزه می کنند، تصریح کرد: متولیان نظام اسلامی باید در انجام وظایف خود خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند. . .

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی با تبلیغات گسترده در صدد ناامید کردن مردم از نظام هستند، افزود: با ارائه خدمات مورد نیاز به مردم و جلب رضایت مردم باید امید را در جامعه تزریق کرد.

انتهای پیام/2330/85
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.