جوئی گالو ، از یانکی ها ، به ایمان آرون بون با نیروی انسانی عالی پاداش می دهد


جوئی گالو به آن احتیاج داشت ، اگرچه یانکی ها نتوانستند یک پیروزی دیرهنگام دیگر بر اوریولز به دست آورند.

گالو علیرغم پتینه 1 بر 20 که میانگین ضربات خود را در این فصل به .199 کاهش داد-و فقط 0.134 از زمانی که در ماه ژوئیه از رنجرز خریداری کرد ، در رتبه 2 در ردیف زدن قرار گرفت.

گالو به آرون بون اعتماد دو نفره را در هشتمین دور قبل از اینکه یانکی ها 4-3 به بالتیمور در ورزشگاه سقوط کردند ، اعتماد کرد.

گالو ، که با دو RBI کار می کرد ، گفت: “این برای من بسیار بزرگ بود. بدیهی است که شرایط برای من خیلی خوب پیش نرفت.” “این بخشی از بازی است و من یاد می گیرم که چگونه با آن کنار بیایم و فشار را هر روز ادامه دهم. خوب بود در شرایطی بسیار بزرگ به نتیجه ای برسیم. امیدوارم بتوانید از آن استفاده کنید. “

علیرغم سقوط طولانی مدت گالو ، بون گفت که یانکی ها هنوز هم چپ گرای چپ را به عنوان تناسب خوبی بین دی جی برجسته LeMahieu و افراد آرامی آرون جادج و جانکارلو استانتون می دانند. گالو در پیروزی 11 گانه روز جمعه 0 بر 4 پیش افتاد ، با سه توقف و یک پنجره پرتاب اول با برد برنده در سومین و یک out در دهمین دور.

جویی گالو پس از ایجاد دو تیم در هشتمین دور از شکست 4-3 یانکی ها با اوریلولز ، با هم تیمی های خود جشن گرفت.
جوئی گالو پس از ایجاد یک بازی دو نفره در هشتمین دور از شکست 4-3 یانکی ها با اوریلولز ، با هم تیمی های خود جشن گرفت.
بیل کاسترون

“من فکر کردم شاید او در آخرین جفت خفاش خود کمی عصبی بوده است [Friday] شب بون گفت: “احتمالاً من می خواستم آن نتیجه را بگیرم ،” بنابراین مطمئن شوید که تمرکز بر کیفیت خفاش ها است و به آن اعتماد کنید و سپس هنگامی که آن خفاش ها را دارید ، اعتماد کنید ، نتایج مطلوب خواهد بود. “


گلیبر تورس جمعه شب پس از صدمه به انگشت شست در بازی برگشت 0-4 بازی را ترک کرد. گری سانچز هم بعد از بازی شب قبل شروع نکرد. هر دو بازیکن در بازی هفتم به عنوان مشت زن وارد زمین شدند. تورس قبل از اینکه در پایان بازی در بازی نهم به میدان برود تک گل در زمینه RBI داشت و سانچز 0-2 بود.


گیو اورشلا (عروسک) سومین بازی متوالی خود را پشت سر گذاشت اما قبل از بازی در زمین کار کرد و گفت که انتظار دارد روز یکشنبه بازی کند.


بون گفت ، یکشنبه آلمانی (شانه) جلسه bullpen را روز جمعه آغاز کرد و برای دوشنبه دیگر برنامه ریزی شده است. کارگردان هنوز معتقد است که آلمانی و لوئیس سِورینو (سفتی شانه) زمان دارند تا در سپتامبر در یانکی ها طنین انداز شوند.

بون گفت: “من فکر می کنم زمان وجود دارد ، اما شما ممکن است در برخی موارد آن را کاهش دهید.” سوی خوب است اما هنوز آماده صعود از کوه نیست. پرتاب یکشنبه [Friday]، و بدیهی است که نزدیکتر از زمانی است که آخرین بار در عمل بود. بنابراین اگر بیشتر به ما می دهید ، چه در خارج از گاوبازی و چه در دوره های کوتاه تر ، می توانند بر این امر تأثیر بگذارند. … خواهیم دید که پیشرفت آنها چگونه پیش می رود و خواهیم دید که آنها چه زمانی و در چه نقشی می توانند به ما کمک کنند. “


کوری کلوبر پس از بازگشت از لیست مصدومین ، دومین مسابقه خود را روز یکشنبه انجام می دهد و اجازه می دهد در چهار نوبت پنج مسابقه – از جمله گرند اسلم جک میفیلد – در شکست 2-7 دوشنبه مقابل فرشتگان ، اجرا کند.

کلوبر می گوید: “من فکر می کنم چند مورد اول خوب بودند ، اما اجتناب از ورودی های مهم به ویژه در این سطح مهم است.” “اگر با بارگذاری پایه ها شرایط بدی ایجاد نکنم ، شاید داستان دیگری باشد.

“اما در نهایت من این کار را کردم. شما فقط سعی می کنید تا حد ممکن خطاها را به حداقل برسانید. احساس می کردم که پرتاب های بیرون از یک جفت را در راند چهارم و در نهایت بزرگترین عملکردم را به خوبی انجام می دهم. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *