در پینترست به اشتراک بگذارید

در ابتدا در نوامبر 2010 آشکار شد

خواه یا نه ممکن است به سختی ملت هستید؟ هر دو به سختی راک اند رول؟ در هر صورت، اگر دیابت دارید، با بیرون شک جورج کانیون، خواننده کانتری کانادایی کدام ممکن است شناخته شده به عنوان نایب قهرمان مسابقه تلویزیونی واقعیت نشویل استار 2 در سال 2004 به مشهور رسید، الهام می‌گیرید. اجتناب کرده اند آن نقطه، او 2 آلبوم پرفروش بعدی داشت – One Friend، را انتخاب کنید و انتخاب کنید Somebody Wrote Love – را انتخاب کنید و انتخاب کنید به یکی اجتناب کرده اند حامیان نهایی JDRF تغییر شد، به آمریکا، کانادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان بازدید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید “انجیل” “ممکن است می توانید همراه خود دیابت هر کاری انجام دهید” را آشکار کرد. !» {چه کسی} به نظر می رسد D-awareness جورج را در صبح بخیر آمریکا جلب کرد؟

برای ماه نوامبر 2010، جورج درآمد حاصل اجتناب کرده اند هر بار دانلود لحن جدید شخصی، I Believe in Angels را به JDRF حاضر کرد. (من می خواهم به طور معمول طرفدار کانتری نیستم، با این حال شناخته شده به عنوان منصفانه پدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادر، این لحن باعث ناراحتی من می خواهم تبدیل می شود.)

من می خواهم این خوشحال از را داشتم کدام ممکن است اخیراً مستقیماً همراه خود جورج چت کنم، از او در فرودگاهی نشسته بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتظر پرواز برای مقابله با به نوا اسکوشیا بود:

مصاحبه همراه خود جورج کانیون ستاره موسیقی کانتری

با اشاره به پیش آگهی شخصی در 14 سالگی به ما اطلاع دهید، کدام ممکن است برای منصفانه بیماری جدید سن سختی است.

نکته مهم برای من می خواهم پیش آگهی بیش از حد نبود، با این حال اینکه به من می خواهم گفتند نمی‌توانم در نیروی اثیری باشم، خلبان شوم. مادربزرگ من می خواهم دیابتی بود، به همین دلیل من می خواهم در احاطه آن بودم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام عمرم در زمینه پزشکی بودم.

با این حال در همین جا من می خواهم منصفانه این سیستم مسکن مناسب با اشاره به نیروی اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلبان شدن تحمیل کرده بودم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت می کردم “اکنون هیچ عامل ندارم.” کدام ممکن است من می خواهم را ویران کرد.

در کانادا، اگر دیابت نوع 1 داشته باشید، نمی توانید به نظامی بروید. ممکن است حتی نمی توانید شبیه آمریکا گواهینامه خلبانی شخصی بگیرید. آخر گواهینامه خلبانی ام را همین جا در آمریکا بدست آوردم.

اگر دیابت نوع 1 داشته باشید، در کانادا اصلا نمی توانید در نظامی باشید؟

الان 9. من می خواهم می گویم “اکنون” از در نظر گرفته شده می کنم سریع اصلاح خواهد کرد.

شخصاً، ما در هر کاری کدام ممکن است انجام می دهیم اگر بیشتر نباشیم، به شبیه به ابعاد خوشایند هستیم. ما مجبوریم اجتناب کرده اند شخصی مراقبت کنیم، هیکل شخصی را داخل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سطح بشناسیم. روزهایی هست کدام ممکن است فراموش می کنم به خاطر خدا دیابت دارم.

بدون در نظر گرفتن محله تا حد زیادی با اشاره به بیماری ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه مسکن ما آموزش ببیند، درهای بیشتری به روی ما باز می تواند.

به همین دلیل انتخاب گرفتید به جای آن آن برای حرفه موسیقی فیلمبرداری کنید؟

9، 9، بعد اجتناب کرده اند ناامیدی اجتناب کرده اند نیروی اثیری، انتخاب بدست آوردم برای این بیماری کاری انجام دهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود پدرم با اشاره به دکتر شدن صحبت کردم. من می خواهم به مدرسه رفتم، همراه خود ممتاز فارغ التحصیل شدم، فاصله پیش پزشکی شخصی را به نوک رساندم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در راه مدرسه پزشکی بودم.

من می خواهم به معنای واقعی کلمه هستند در سال اول دانشگاهم توسط نیروی اثیری استفاده شدم – آنها گفتند کدام ممکن است مبانی را اصلاح داده اند، به همین دلیل من می خواهم تمام امتحانات کتبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیزیکی را انجام دادم. سپس خاص شد کدام ممکن است استفاده کننده خطایی مرتکب شده است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید این بود: “اوه 9، ممکن است دیابتی نوع 1 هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی توانید در نظامی باشید.” من می خواهم ساده در نظر گرفته شده می کنم کدام ممکن است راه .

با این حال در قدم زدن به مدرسه پزشکی بودم کدام ممکن است همراه خود گروهم به بزرگراه رفتم…

ساده منصفانه پرس و جو تولید دیگری با اشاره به نوجوانی تحت تأثیر دیابت: خواه یا نه اجتناب کرده اند تذکر اجتماعی سیستم حمایتی خوبی داشتید؟ مثلا آشنایی برای شما ممکن است دردسرساز بود؟

من می خواهم همه وقت با اشاره به دیابت فوق العاده باز بودم – همه اطرافیانم می دانستند کدام ممکن است من می خواهم دیابتی نوع 1 هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این بود. من می خواهم به هیچ وجه برای تحقق همراه خود خانم ها هر دو چیزهای تولید دیگری مشکلی نداشتم.

با این حال در آن نقطه، فرصتی برای مکان یابی سایر کودکان تحت تأثیر دیابت وجود نداشت. در 16 سالگی، خودم آن را جستجو کردم. در هالیفاکس منصفانه بیمارستان عظیم کودکان موجود است. من می خواهم به آنجا رفتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی کردم به کودک های معاصر پیش آگهی داده شده کمک کنم. بعدها وارد کمپ های دیابت شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید رابط بین مشاوران کمپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه پزشکی شدم. آن موقع عامل جدیدی بود. ممکن است همه این جوانان را داشتید کدام ممکن است ساده مشاوران استاندارد اردوگاه بودند – 9 دیابتی – را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه این اسناد در امتحان شده برای “معامله با” کودکان بودند. آنها موقعیتی را برای من می خواهم تحمیل کردند، به همین دلیل می توانم به آنها کمک کنم به همان اندازه آن را رفع کنند. اکنون خوشبختانه چنین رابطی در کمپ های دیابت امری روال است.

خواندم کدام ممکن است ممکن است در کل این سال ها طیف گسترده ای از کارها را انجام داده اید، اجتناب کرده اند جمله خلبانی، افسر پلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازرس کشتارگاه، را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی جابجایی به مدرسه پزشکی – خواه یا نه دیابت به همان اندازه به فعلی مانع شده است؟

من می خواهم هر کاری کدام ممکن است باید انجام می‌دادم برای گذاشتن وعده های غذایی روی میز را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشک روی کودک‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید جمع کردن آن در خرید و فروش موسیقی انجام دادم. دیابت منصفانه بار هم مانع من می خواهم نشد.

در سال 1990 کدام ممکن است در بزرگراه بودم، در بازدید بودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش ساعت شب در هفته ورزشی می‌کردم، نمی‌توانستم مناسب وعده های غذایی بخورم، نمی‌توانستم بازی کنم – ای کاش آن موقع تلمبه می‌کردم. اجتناب کرده اند روزی کدام ممکن است 4.5 سال پیش پمپ انسولین را خوردن کردم، این آزادی باور نکردنی است، آزادی کدام ممکن است به من می خواهم داده است. مثل اینجا است کدام ممکن است “اوه، من می خواهم قادر نیستم امشب شام بخورم؟” اشکالی ندارد.

من می خواهم سال ها همراه خود ویال را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرنگ خوردن می کردم. حواسم به قلم نبود من می خواهم دانشکده عجیب و غریب بودم – سوزن می کشیدم.

ممکن است منصفانه مصرف کننده Animas هستید، مناسب است؟

مطمئنا، من می خواهم اجتناب کرده اند OneTouch Ping استفاده می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را ترجیح می دهند – حتی وقتی به تذکر می‌رسد تمایلی به پاره شدن مکان‌های تزریق اجتناب کرده اند خودم دارم. پمپ من می خواهم مشکی است.

خانم کوچولوی من می خواهم می خواست من می خواهم صورتی بگیرم، با این حال من می خواهم گفتم شاید دفعه بعد {می خندد}. (پسرم 12 ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید دخترم 10 ساله است.)

منطقیروزی 14 بار بررسی می کنم. تعیین می شود مکان هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه کار می کنم. به طور معمول است من می خواهم اجتناب کرده اند آن بررسی می کنم.

چیزهای CGM امروزه نیز خوب هستند. من می خواهم منصفانه Dexcom دارم کدام ممکن است هر بار 2-3 هفته اجتناب کرده اند آن استفاده می کنم به همان اندازه ببینم خواه یا نه همه عامل به خوبی اجرا تبدیل می شود هر دو خیر.

خواه یا نه درگیر پیش آگهی این بیماری هستید؟

جای اولویت نیست واقعا آنها همه عامل را با اشاره به دیابت می دانند. در صورت وجود آنها زمانی دیابتی شوند، من می خواهم فوق العاده مشخص هستم کدام ممکن است اجتناب کرده اند خودشان مراقبت خواهند کرد. ما به هیچ وجه آنها را برای آن آزمایش نکرده‌ایم، 9. ما مشخص هستیم کدام ممکن است علائم را پیش آگهی می دهیم…

خوشایند، در واقعً بخشی اجتناب کرده اند وجود من می خواهم درگیر است. با این حال این می تواند یک کفگیرها است – این کاری است کدام ممکن است ما انجام می دهیم.

به نظر می رسد مانند است تقریباً با بیرون بازدید گشت و گذار هستید. چگونه همراه خود وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازی رفتار می کنید؟

من می خواهم {هر روز} صبح به تجهیزات گلف می روم – هر هتلی کدام ممکن است انواع می کنیم باید مکانی برای ورزش داشته باشد. اگر به دلایلی اینطور نیست، پس من می خواهم آن ورزش P90x را در اتاق هتلم انجام می دهم. این حلقه دار است، منصفانه رژیم مناسب، با این حال من می خواهم ساده بخش هایی را کدام ممکن است آرزو می کنم اجتناب کرده اند آن می گیرم.

من می خواهم سالاد زیادی می‌خورم، تا حد زیادی سالاد سزار همراه خود مرغ، را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاشق شیرینی هستم – شناخته شده به عنوان منصفانه وعده های غذایی.

همراه خود این همه بازدید، خواه یا نه بیشتر اوقات توسط نیروهای امنیتی متوقف می شوید؟

من می خواهم صدها متوقف شده ام، ساده برای اینکه به مایعاتم ظاهر شد کنم.

من می خواهم چیزهایی را در چمدان بی نظیر‌ام حمل می‌کنم کدام ممکن است تجزیه و تحلیل می‌شود، با این حال انسولین من می خواهم همه وقت در کنار من می خواهم است – به در کنار سرنگ، مجموعه‌های تزریق پشتیبان، نوارهای بررسی اضافی، باتری‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه اینها.

می‌دانی، منصفانه روز تولید دیگری در صف، در فرودگاه تورنتو، ما سه نفر پایین اوج هم بودیم، همه پمپ‌بر – تعدادی از وقت منصفانه‌بار این اتفاق می‌افتد؟!

خواه یا نه 40 سالگی دیدگاه ممکن است را نسبت به دیابت اصلاح داد؟

میدونی چیه؟ اجتناب کرده اند روزهای خوبی کدام ممکن است داری لذت ببر ممکن است می توانید این بیماری را بیش اجتناب کرده اند حد ارزیابی کنید. ممکن است می توانید شخصی را حلقه دار کنید.

تنها عارضه ای کدام ممکن است اجتناب کرده اند 20 سال پیش همراه خود این اشکال دارم، نوروپاتی در نوک 2 انگشت پا است. آنقدر ناچیز است کدام ممکن است بافت {نمی کنم} حتی حق شکایت ندارم.

مادربزرگ من می خواهم واقعاً اجتناب کرده اند قدیم آغاز کرده است. او باید همه کارها را همراه خود اورولوژی انجام می داد. من می خواهم قادر نیستم تصور کنم کدام ممکن است در آن نقطه چگونه بود، با این حال او به همان اندازه 70 سالگی مسکن کرد. این خیلی انگیزه دهنده است.

خواه یا نه دیابت در لحن هایی کدام ممکن است می نویسید موجود است؟

من می خواهم به همان اندازه جایی کدام ممکن است بتوانم دانستن درباره خانوار می نویسم. آنچه برای من می خواهم ضروری است شریک زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرزندانم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمان من می خواهم است.

با این حال اخیراً در متنوع اجتناب کرده اند کمپ های دیابت بودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شنیدم کدام ممکن است این کودک ها لحن های منقل کمپ می خوانند. در نظر گرفته شده کردم “ما به یک زن و شوهر لحن کمپ دیابتی خواستن داریم!” امیدوارم بتوانم برای تابستان بلند مدت به سختی بیایم.

خواه یا نه اصلاً در اجرای زنده های “روال” شخصی به دیابت ردیابی می کنید؟

در یک واحد حاضر استاندارد، تقریباً همه عامل را اکتسابی می کنید. من می خواهم با اشاره به خانوار ام، دیابت، سرهنگ افتخاری بودن صحبت می کنم – ساده همه چیزهایی کدام ممکن است بخشی اجتناب کرده اند مسکن من می خواهم است.

رئیس نظامی کانادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزارت حفاظت انتخاب گرفتند در سال 2008 من می خواهم را شناخته شده به عنوان سرهنگ افتخاری برای پایگاه نیروی اثیری وینگ گرینوود انواع کنند.

من می خواهم سطح را انتخاب کنید و انتخاب کنید یونیفورم را می گیرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه به فعلی 3 بار در افغانستان بوده ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجرا داشته ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اجتناب کرده اند پایگاه های نیروی اثیری بازدید کرده ام. این پاسخگویی های مختلف زیادی را بر عهده دارد، با این حال هیچ ارتباطی همراه خود مبارزه ندارد.

استقامت کنید، خواه یا نه این دلخور کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید طعنه آمیز نیست کدام ممکن است آنها اکنون ممکن است را می خواهند، اگرچه دیابت نوع 1 ادامه دارد اجازه خدمت سربازی را ندارند؟

متنوع اجتناب کرده اند مسائل {در این} دنیا تخلیه کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید طعنه آمیز هستند. من می خواهم اجتناب کرده اند این تخصص استفاده کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتم: “هی ببین، پمپ انسولین من می خواهم وقتی 140 سطح است را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم در حالت خستگی هستم برتر واقعاً کار می کند، می بینید؟”

گفتم عالیه من می خواهم برای سربازان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فداکاری {همه آن} افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار هایشان آنجا هستم. به طور معمول است ایده ها خصوصی ام را جدا می گذارم.

علاوه بر این، من می خواهم همه وقت با اشاره به آن همراه خود کودک‌ها صحبت می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌گویم: “رویات را رها نکن… اگر بخواهی، زمانی می‌توانی منصفانه حرفه در نظامی داشته باشی.”

است و نه قادر مطلق است، هرچه تا حد زیادی بتوانیم به محله آرم دهیم کدام ممکن است منصفانه نوع دیابتی جدید هستیم، مراقب خودمان هستیم، همراه خود استفاده اجتناب کرده اند ابزارهای فناوری جدیدی کدام ممکن است قبلاً به هیچ وجه نداشتیم: ما برای انجام این نقش ها مجاز هستیم!

من می خواهم به هیچ وجه نیازی ندارم به کودک ها بیاموزم کدام ممکن است اگر این را پنهان کنید، می توانید کاری را انجام دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویاهای شخصی را مسکن کنید. آن غلط هست. ما باید با اشاره به آن باز باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه جایی کدام ممکن است می توانیم به سروصدا کردن یکپارچه دهیم! ما باید روی آنها بمانیم – را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای هر چیزی کدام ممکن است می توانیم به بازو آوریم به امتحان شده یکپارچه دهیم.

خیلی ممنون، جورج، برای موسیقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحیه D خارق العاده ممکن است.