حضور استاندار و فرمانده سپاه کردستان در نماز میت مهسا امینی


به گزارش خبرگزاری فارس از سقز، نماز میت مرحومه مهسا امینی در شهرستان سقز اقامه شد.

اسماعیل زری کوشا استاندار کردستان، سردار سید صدیق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و بهزاد رحیمی نماینده مردم سقیق و بنیه در شورای اسلامی این ضایعه را به خانواده وی تسلیت گفتند. مراسم

مسئولین استان پس از تشییع جنازه به منزل مرحومه مهسا امینی رفته و ضمن ابراز همدردی با خانواده وی، بر پیگیری موضوع از طرق قانونی تاکید کردند.

زری کوشا جمعه شب در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: در تماس با پدر محترم و صبور دخترمان مهسا امینی (زینا) ضمن تسلیت به ایشان و مادر داغدارش، حادثه را به طور جدی مورد بررسی قرار داده و به آن رسیدگی می کنیم. تاکید کردم با هر گونه کوتاهی و خطای احتمالی طبق دستور رئیس جمهور، آقای رئیس جمهور برخورد شود.

وی همچنین نوشت: از خداوند متعال برای خانواده محترم و بازماندگان جنا صبر و اجر مسئلت دارم.

به گزارش فارس، آیت الله رئیسی رئیس جمهور امروز با خانواده مهسا امینی تلفنی گفتگو کرد.

رئیس جمهور با تسلیت به خانواده و صبر و اجر در این فاجعه گفت: در سفرم به ازبکستان از این حادثه مطلع شدم و بلافاصله به همکاران خود دستور رسیدگی به موضوع را داد. و مطمئن باشید این موضوع را از نهادهای مسئول مطالبه خواهم کرد تا عظمت آن روشن شود.

رئیس جمهور در آن تماس تلفنی با تاکید بر اینکه همه دختران ایرانی را فرزند خود می داند، افزود: دختر شما مانند دختر خودم است و احساس می کنم این حادثه برای یکی از عزیزانم رخ داده است. مرا همنشین بدبختی هایت و همدم غم هایت بدان.

لازم به ذکر است در این تماس تلفنی خانواده مرحوم امینی از دستور فوری رئیس جمهور برای رسیدگی به این حادثه قدردانی و با تماس و ابراز همدردی خواستار پیگیری موضوع شدند. مشکل روشن می شود.

انتهای پیام/2330/71
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.