حضور کاروان رضوی در شمالی ترین نقطه هرمزگان


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، کاروان زیر آفتاب استان هرمزگان در پنجمین روز از عظمت دهم برنامه خود را به شهرستان حاجی آباد اختصاص داده است.

این کاروان از ساعت 8 صبح با استقبال مردمی برنامه های خود را در شهرستان سرچهان آغاز کرد و پس از حضور در حرم مطهر امامزادگان حضرت سید محمد و سید نظام الدین (ع) برنامه های خود را در شهرستان حاجی آباد آغاز کرد.

این کاروان ابتدا از یک بیمار صعب العلاج در حاجی آباد عیادت کردند و پس از عیادت در منزل این بیمار، پس از اقامه صلوات و دعا و استغفار و استغفار از آستان توحید، راهی منزل مرحوم خادم رضا (ع) شدند. مسلم خدادادی دیگر رئیس سابق خادمان رضوی برنامه هایی را در سایه خورشید در شهرستان حاجی آباد برگزار کرد و خادمان حرم رضوی حال و هوای این خانه را به امام رضا (ع) دادند و به همت این خادم رضوی، خانواده مورد تجلیل قرار گرفت.

خادمان حرم رضوی سپس به شهرستان حاجی آباد و روستای باغات در شمال استان هرمزگان رفتند و در تجمع پرشور مردم این روستا شرکت کردند.

در این مراسم سفره رضوی پهن شد و مردم از تلاوت پرفیض حضرت رضا (علیه السلام) اطعام شدند. کاروان خادمان حرم مطهر رضوی تا روستای کشکویا ادامه یافت.

انتهای پیام/ 88050
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.