حقیقت در مورد کوره چربی سوز

بنابراین می خواهید یک بررسی منصفانه در مورد کوره چربی سوز داشته باشید؟ همه مزخرفات به کنار، من یک بررسی واقعاً واقعی را به شما ارائه خواهم داد. این روزها که همه فقط سعی در بازاریابی محصولات خود دارند، چگونه می توانید چیزی را در اینترنت باور کنید؟ بنابراین تقریباً همیشه یک دیدگاه یک طرفه خواهد بود. من با شما صادق خواهم بود، بدون بررسی های مزخرف در اینجا. من جوانب مثبت و منفی و هر دو طرف ماجرا را بیان می کنم.

اصلا این کوره چربی سوز چیست؟

ابتدا توسط شخصی به نام راب پولوس ساخته شد. شاید کار دیگر او به نام Zero to Hero Fitness Program را دیده باشید. تعداد انگشت شماری ایده عالی داشت، اما هیچ چیز کاملاً جدیدی نبود.

چیزی که باعث شد بلند شوم و نگاهی بیندازم، تمرکز مطلق او بر جزئیات بود. او مدتی است که در اطراف است و یک یا دو چیز در مورد بدنسازی می داند و چیزهایی را با رویکردی توضیح می دهد که یک غیر بدنساز واقعاً می تواند درک و درک کند.

با کوره چربی سوز… صراحتاً به شما می گویم، بدون مزخرف، فقط حقایق.

این به 3 قسمت تقسیم می شود. نخست، مقدمه ای بر ایمان اوست. دوم، او تمام افکار و اصول تمرینی خود را با شما در میان خواهد گذاشت. در نهایت با تغذیه مناسب آشنا خواهید شد.

مزایا و معایب هرکدام به شرح زیر است… مانند سایر برنامه هایش، او مطالب خوبی در مورد علم و حقایق پشت باورهایش به شما ارائه می دهد. با این حال، هنوز باید تمرینات را انجام دهید و کار را انجام دهید، کار سختی است. اگر به دنبال روشی تنبل برای کاهش وزن هستید، زمان و پول خود را هدر ندهید. با این حال، اگر می‌خواهید متابولیسم خود را افزایش دهید و می‌توانید دستورالعمل‌های ساده را با دقت دنبال کنید، واقعاً برای شما مفید خواهد بود.

اینجا هیچ شاکی نیست.

این کار است و کار چالش برانگیزی است. در نتیجه، شما می توانید 9 اینچ را در 12 هفته از دست بدهید، اما می توانید یک اینچ یا یک اینچ و نیم در یک ماه کم کنید. برای رسیدن به 2 اینچ، بهتر است برای انجام کارهای سخت آماده باشید. مطلقا هیچ چیز بدون قیمت به دست نمی آید.

در اینجا چیزی است که شما دریافت می کنید:

* دستورالعمل آموزشی بسیار دقیق با تصاویر مصور

* راهنمایی های تغذیه ای که برای موفقیت نیاز دارید

* ابزارهای مبتنی بر اینترنت برای کمک به موفقیت شما

* دستورالعمل برای دانلود دیجیتال

حرف آخر من… کوره چربی سوز برای همه مناسب نیست. اگر می خواهید مانند سیب زمینی روی یک مربی بنشینید و فکر کنید که ناگهان شکم 6 تکه ای خواهید داشت، این اتفاق نمی افتد. با این حال، اگر در حال آموزش بوده اید و می خواهید آن را به سطح دیگری ببرید، پس این نسخه برای شما مناسب است!

رژیم لاغری سریع