حلالی: تغییر کادر فنی پرسپولیس ضروری بود/ بازیکن بهترین خرید است.


اسماعیل حلالی گفتوگو وی درباره تغییرات ایجاد شده در کادر فنی پرسپولیس به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: فکر می کنم زمان آن رسیده که در کادر فنی تغییراتی ایجاد شود. حمید مطهری خیلی دوست داشت بتواند به عنوان سرمربی فعالیت کند و قطعا کار سختی در نساجی پیش روی اوست. ضمن اینکه می گویم تغییرات دیگری در کادر فنی لازم بود. چون ما از این وضعیت خیلی رنج بردیم. در بحث مربی دروازهباان نه تنها پیشرفت نکردیم بلکه با شکست هایی هم مواجه شدیم. شما به عنوان مربی بدنساز هم دیدید که ورزشکاران مصدوم زیادی داشتیم که مایه نگرانی بود.

وی افزود: با شرایطی که به وجود آمد تغییراتی در کادر فنی پیش بینی می شد اما فکر نمی کردم حمید مطهری از پرسپولیس برود. برخلاف فصل گذشته، جذب این فصل بسیار خوب بود و بازیکنان استانداردی در ترکیب حضور داشتند. البته هنوز نیاز به جذب بازیکن در پست های خاصی وجود دارد اما در مجموع مطمئن هستم که امسال شرایط خوبی در پرسپولیس حاکم خواهد شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا مدیریت یک تیم پر ستاره برای کادر فنی سرخپوشان سخت نیست، گفت: درست است که بازیکنان سرشناسی به تیم جذب شده اند اما نام آنها پرسپولیس است، بزرگتر از این همه نفر. وقتی نام یک تیم کوچک است، نام بازیکنان بزرگ وزن دارد، اما پرسپولیس آنقدر نام بزرگی است که این اتفاقات نمی افتد. بازیکنان سرشناس زیادی در این تیم حضور داشتند اما باز هم پرسپولیس از آنها بزرگتر بود. پرسپولیس امسال هم بازیکنان با تجربه و هم بازیکنان جوان و جویای نام را جذب کرده است که ترکیب آنها می تواند به تیم کمک کند. البته بازیکنان باید مدیریت کنند. اما به نظر من یحیی گل محمدی این شرایط را دارد که با ایجاد همدلی در پرسپولیس کارهای بزرگی انجام دهد. پرسپولیس امسال سخت کار می کند چون پارسال قهرمان نشد.

حلالی که به نظر او بهترین خرید پرسپولیس در این فصل بوده است، گفت: بود. از طرفی برن ویند یک دروازه بان ملی پوش است که تجربه زیادی دارد و این به ما کمک می کند.

وی درباره نبود یک مهاجم موثر برای پرسپولیس گفت: بازیکنان خوبی جذب کرده ایم اما یک مدافع کناری و یک دفاع چپ کامل می خواهیم و باید یک بازیکن بگیریم. از طرفی عیسی آل کثیر هم مصدوم است و پرسپولیس واقعا به جذب این مهاجم نیاز دارد.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر پیش بینی خود از وضعیت این تیم در لیگ آینده گفت: فکر می کنم پرسپولیس نسبت به فصل گذشته وضعیت بهتری خواهد داشت. البته فصل گذشته نتایج خوبی گرفتیم اما در یکی دو بازی نتیجه نگرفتیم تا قهرمانی را از دست بدهیم. اگر پرسپولیس دربی را می برد ما می توانستیم دوباره پیروز شویم. اما بعد از دربی تمرکز تیم از دست رفت و در جام حذفی نتوانستیم کاری انجام دهیم. باید اذعان کرد که انتظارات مخاطبان افزایش یافته است و حتی مورد دوم آنها را برآورده نمی کند. مطمئنم امسال شرایط پرسپولیس بهتر می شود اما امیدوارم لیگ استانداردی هم داشته باشیم. فکر می‌کنم فصل گذشته ضعیف‌تر از یک دهه پیش بود و شاید فقط چند بازی خوب در لیگ دیدیم.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.