خانواده گابی پتیتو می گویند آنچه می خواهند برای برایان لاندری اتفاق بیفتد

خانواده گابی پتیتو می گویند آنچه می خواهند برای برایان لاندری اتفاق بیفتد


خانواده گابی پتیتو روز چهارشنبه گفتند که منتظر روزی هستند که دوست پسر فراری وی ، برایان لاندری ، دستگیر و در مرگ و ناپدید شدن وی به دادگاه سپرده شود.

نیکول اشمیت ، مادر لانگ آیلند ، در گفتگو با دکتر فیل چهارشنبه گفت: “من می خواهم در چشمان او نگاه کنم.”

پدر پتیتو فکر سخت تری داشت.

جو پتیتو می گوید: “من می خواهم او را تا پایان عمر در سلول زندان ببینم – جایی که او یک مرد خارجی است – در آن سلول بتنی که نمی تواند به دیدن آن درختان برود و هوای تازه را چنین بویی احساس کند.”

والدین و ناپدری های جوان 22 ساله که برای روز دوم در برنامه محبوب CBS صحبت می کردند ، در مورد ناپدید شدن و مرگ وی در یک سفر برون شهری با لباسشویی گرد هم آمدند.

آنها گفتند گیب از دیدن خانواده اش با هم – به معنای واقعی کلمه زیر یک سقف – بسیار هیجان زده می شد.

او خوشحال خواهد شد که ما با هم کار می کنیم ، “گفت جو پتیتو. “ما این کار را با هم انجام می دهیم. این همان چیزی است که او می خواهد … او همیشه می خواست ما در یک خانه بزرگ با هم زندگی کنیم ، می دانید منظور من چیست؟ او همه ما را دوست داشت.”

آنها گفتند که این دو خانواده پس از ناپدید شدن پتیتو با هم به خانه ای نقل مکان کردند و سایر همسران و فرزندانشان را به دلیل غم مشترک با هم جمع کردند.

والدین گیب پتیتو گفتند که گیب از دیدن خانواده اش بسیار خوشحال می شد.
اینستاگرام

پتیتو آخرین بار در 27 آگوست در رستوران وایومینگ با لباسشویی زنده دیده شد ، درست چند روز قبل از اینکه لباسشویی با کامیون فورد ترانزیت Petitto خود به تنهایی به فلوریدا پرواز کند.

جسد پتیتو در 19 سپتامبر در اردوگاهی در جنگل ملی بریگر تتون وایومینگ پیدا شد ، تقریباً یک هفته پس از ناپدید شدن لباسشویی از خانه اش در فلوریدا.

در حال حاضر این موضوع در جستجوی گسترده ای از سوی FBI است.

روز چهارشنبه ، ناپدری اش ، جیم اشمیت ، بار دیگر به ملاقات جسد وی رفت. او یک صلیب سنگی روی محل قرار داد – و دو گل در محل سر او کاشت.

یک مأمور FBI با یک افسر نورث پورت در حال جمع آوری مدارک از خانه خانواده برایان لاندری ، VIP پس از ناپدید شدن نامزدش ، گیب پتیتو ، در 20 سپتامبر 2021 در بندر شمالی فلوریدا ، صحبت می کند.
برایان لاندری اکنون مورد تعقیب و گریز اف بی آی قرار گرفته است.
اکتاویو جونز / گتی ایماژ

گزارشات شاهدان در طول سفر بدشانسی بین دو کشور نشان داد که تنش فزاینده ای بین این دو وجود دارد ، از جمله تصاویر دوربین پلیس پس از متوقف شدن آنها پس از گزارش وقوع یک حادثه محلی در یوتا در 12 آگوست.

والدین پتیتو گفتند که تماشای فیلم دشوار است – اما این یک “برکت” است.

نیکول اشمیت می گوید: “خوشحالم که این واقعیت را دیدیم زیرا مردم آن چیزی نیستند که شما در رسانه های اجتماعی می بینید.” “اگرچه تماشای این فیلم پلیس دشوار بود ، اما من فکر می کنم خوشحال شدم که دیدم او یک انسان واقعی است و درد دارد.

نیکول اشمیت ، مادر گیب پتیتو ، که مرگ او در سفرهای بین المللی باعث جلب شغل دوست پسر برایان لاندری شد ، در حالی که در یک کنفرانس مطبوعاتی به س questionsالات خبرنگار پاسخ می دهد ، سه شنبه ، 28 سپتامبر 2021 ، مکث می کند.
نیکول اشمیت ، مادر گابی پتیتو ، گفت که می خواهد “نگاه کند [Brian Laundrie] در چشم “
عکس AP / جان مینچلو

او می گوید: “خوشحالم که او واقعاً زندگی خوبی داشت و در کاری که دوست دارد انجام دهد مرد.” “او آنجا در کمپ طبیعت بود. او رویای خود را زندگی کرد و خوشحالم که او این کار را کرد.”

آنها گفتند که اکنون خانواده ها بنیاد Gabe Pettito را برای کمک به یافتن دیگر افراد مفقود شده و قربانیان خشونت خانگی راه اندازی کرده اند.

اولین کمک مالی بنیاد برای 17 اکتبر در محل 89 موسیقی شمالی در Patchogue برنامه ریزی شده است – یک شروع جهشی از دکتر فیل ، که 25000 دلار اهدا می کند.

یک زن 22 ساله در لانگ آیلند به طور اسرارآمیزی در حالی که با دوست پسرش در یک سفر برون شهری بود ناپدید شد
آخرین بار گیب پتیتو با برایان لاندری در رستوران وایومینگ در 27 آگوست زنده دیده شد.
اینستاگرام

جو پتیتو گفت که این راهی برای معنا بخشیدن به مرگ دخترش با کمک به دیگران است.

او گفت: “اگر هشتگ Gabe Pettito دارید که این داستان را به بالا می رساند ، این کار را انجام دهید.” “همین حالا این کار را انجام دهید. دلیلی وجود ندارد که این کار را انجام ندهید. ما آن را پس نمی گیریم اما شاید شما بتوانید کسی را برگردانید ، و این خیلی خوب خواهد بود.

وی افزود: “سپس او این را به من گفت ، زیرا احساس بهتری به من دست می دهد که هیچ مرگ بی معنی برای گابی وجود ندارد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *