خبر خوب این است که پلیس شما را پرداخت خواهد کرد!

گروه انجیل: مژده امروز به عشق شما که در گذشته از آن استقبال کردید با آیه ای از سوره نساء قرآن کریم آغاز می کنیم. «خداوند بدی را جز ستمکاران دوست ندارد و خداوند شنوا و داناست». این یعنی الله تعالی دوست ندارد کسی با سخنان خود اظهار بدی کند. کسی که به او ستم شده است. خداوند شنوا و دانست».
چقدر زیبا و ناز خدا گوش می دهد و ما را می شناسد و راهنمایی می کند، فقط باید گوش کنیم… نه تنها این آیه، بلکه کل کتاب خدا پر از شگفتی و عبرت و حکمت است. نمونه اش همین آیه است، شما می توانید چگونه؟!
ما به شما می گوییم؛ آیا دقت کرده اید که افراد خوش بین که کلماتشان شیرین است، شادتر هستند و مسیر هموارتری در زندگی دارند؟ اما برعکس، بدبین ها از هر نظر با سختی ها و بدبختی های بیشتر می شوند و به عبارتی شانس یار آنها نیستند؟!
اما این جریان ربطی به شانس و اقبال ندارد! این قدرت فکر و گفتار مردم است که خداوند به ما گفته است. لی کلامی که مثل بومرنگ از سلول های مغز و زبان ما پرتاب می کند و با نیرویی مضاعف به سمت ما باز می شود! پس حواسمان به افکار و گفتارمان باشد و جسم و روحمان را با افکار خوب و بشارت های هر چه بیشتر تغذیه کنیم تا این مژده با نیرویی مضاعف به سوی ما پرواز کند! حتی در این روزها که دشمن می خواهد به ما خبرهای ناراحت کننده و بد بدهد، باید متفکر، خوش صحبت و آگاه باشید!

اگر دیدید، ما به شما جبران می کنیم!

خبر خوب امروز برای شماست. شاید در این عصری که دشمن در صدد ایجاد تفرقه و هرج و مرج در کشور ما است و آن را وارونه کرده است تا با دروغ و اغراق، برخی از جوانان را گمراه کند. ایالت شما متحمل هر گونه آسیب یا آسیب شود یا خدای ناکرده کسب و کار شما دچار مشکل شوید یا به اموال شما آسیب وارد شود. افسران پلیس به شما غرامت می دهد!
ماجرا از این قرار است که افسران نیروی مدیریت بار دیگر حسن نیت خود را ثابت کردند و فرمانده فراجا آقای حسین آشتیری گفت: پلیس در اقصی نقاط کشور به وظیفه خود عمل می کند و در راه ایمنی و امنیت خدمت می کند. جامعه و ایثارگرانه در حال حاضر تلاش و فعالیت میدانی هستند، اما طبق قوانینی که از سوی ما صادر شده است، غرامت پرداخت می‌شود که در حین انجام مأموریت قانونی، آسیب شخصی یا چشمی می‌بینند، می‌روند و دوست دارند را می‌گیرند.» درود بر مدافعان امنیت عمومی خدا به داد ایرانیان برسه با تشکر

بیمار عزیز! ذن، پس داروهای خود را به صورت رایگان دریافت کنید!

دومین خبر خوب ما برای آن دسته از بیماران خاص و صعب العلاج است که نیاز به درمان مادام العمر دارند و باید مراقبت های ویژه قرار گیرند.درمان قطع شود.
به همین دلیل یکی از مهم‌ترین دولت سیزدهم اجرای طرح «دروسان» است و در حال حاضر حاضر دارو درب منزل را برای رفع مشکلات برخی از بیماران در حال اجرا.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بیماری مزمن کلیوی، همودیالیز، دیالیز صفاقی، هموفیلی، تالاسمی، بیماران پیوندی، ام اس، سرطان، درمان، صرع، بیماری های متابولیک، بیماری های پروانه ای و … را صعب العلاج اعلام کرده است. است. هویت است؟ .
«مهدی رضایی» معاون سازمان بیمه سلامت ایران می گوید: در طرح تحویل دارو، اسامی بیماران را می دانیم، ابتدا با بیمار تماس می گیریم تا ببینیم آیا می خواهید دارو را در منزل مصرف کنید یا خیر. بدیهی است خاص بابت طرح تحویل درب منزل ریالی پرداخت نخواهند کرد و تمام هزینه ها بر عهده سازمان بیمه سلامت می باشد. خدا قوت و مژده است!

تاجرانی که برای موفقیت آستین بالا می زنند!

مواردی که در بسته های قبلی گفتیم در نگارش بسته بشارت ورزشهای بانوان کشورمان را نادیده نخواهیم گرفت و ارادت خاصی به هنرمندان این مرز و بوم داریم. بخشی از خبرهای خوب امروز ما مربوط به زنان کارآفرینی است که زیر نظر بهزیستی و کمیته امداد کار می کنند که با هر آنچه در چنته هستند، کارگاه های خود را روشن کردند.
در واقع 17 تا 24 نوامبر هر سال به عنوان جهانی هفته کارآفرینی جشن گرفته می شود، بنابراین فرصتی برای آشنایی با دو تا از موفق ترین کارآفرینان کشور است. این دو زن از جمله مشمولین تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی امام خمینی (ره) هستند که با خلاقیت، نوآوری و خوداتکایی خود در ایجاد شغل مناسب برای خود و دیگران اقدام به کسب و کار کرده اند. از بین این دو نهاد حمایتی..
معرفی کنیم خانم ” طاهره جهاندیا ” از آن دست کارآفرینان پرتلاش کرمانی است که اکنون با تولید دمپایی پا، شغلی مناسب و منبع درآمدی ارزشمند برای خود و خانواده اش ایجاد کرده است.

یکی دیگر از زنان موفق و خلاق کشورمان خانم «حمیره رسولی نژاد» است که برای زندگی آستین ها را بالا زده و به قول قدیمی ها رئیس و زیردست خودش است. این زن سرپرست خانوار می گوید: وقتی متوجه شدم کمیته امداد وام می دهد و در ایجاد مشکل کمک می کند معطل نمی کنم. هدفم را برای خودم تعیین کرده بودم، می‌خواستم کارآفرین باشم و برای شرایطم شغل ایجاد کنم. تولید محصولات چرمی را در خانه شروع کردم، فقط برای گرمن به سرمایه کمی نیاز داشتم که این اتفاق افتاد.»
حمیرا خانم ما اکنون در کارگاه شخصی خود زمینه چند زن سرپرست خانوار را فراهم کرده است. خداوند به زنان توانمند و شجاع ایران رحمت دهد، حضور شما مایه مباهات و دلگرمی ماست!

البته الان که صحبت از کار و تجارت شد، عرض می کنم که آقای «محمود کریمی بارانوند» معاون توسعه بازرگانی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ده برابر اعلام کرده است. افزایش اعلام کرد. در صدور پروانه کسب برای مسکن در دولت سیزدهم. 130000 پروانه مشاغل خانگی در دولت سیزدهم صادر شده و درخواستان در انتظار دریافت تسهیلات هستند. کلیه حقوقی، مجوزی، مالی، علمی و زیرساختی. رشته شغلی که در آدرس ورودی در سامانه نظارت (mcls.gov.ir) برای درخواستان این سامانه وجود دارد.

نعمتی عجیب به نام زبان!

بسته انجیل امروز، زبانی که با قدرت شروع کلمات، با قدرت زبان و بیان به پایان می رسانیم. خداوند متعال پس از ذکر سوگند پرمفهوم در سوره بلد و ذکر زندگی پردردسر انسان، برخی از مهم ترین نعمت ها را که به بشر ارزانی داشته است که یکی از آنها نعمت زبان است، ذکر کرده است. نعمت؟ چشم و زبان و دو لب؟ زبان یکی از شگفت‌انگیزترین اعضای بدن انسان است و وظیفه بزرگی بر عهده دارد که مهم‌ترین آن صحبت کردن است.
خداوند در قرآن کریم پس از ذكر آفرینش انسان از موهبت سخن گفت و فرمود: «رحمن الله قرآن را آموخت، انسان را آفرید و سخن گفتن را به او آموخت». پس چه خوب است که با این نعمت شگفت انگیزی که خداوند به ما داده است، با مردم تند و توهین آمیز صحبت نکنیم. قدرت کلماتی که در ابتدا گفتم را یادتان هست؟! فراموش نکن که همه چیز با قدرتی مضاعف به ما برمی گردد. بهتر از همیشه از این نعمت استفاده کنیم.

خبر خوب!

و در نهایت خبر خوب خود را در قالب مورد نظر خود (تصویر، متن، ویدیو، صوت و …) تهیه کنید و با هشتگ #خبر_خوب در شبکه های اجتماعی منتشر کنید تا خبر خوب خود را با دیگران و ما به اشتراک بگذارید. ممکن است اخبار شما را بازنشر کنیم. اگر به شبکه اجتماعی ای که در آن فعال هستید علاقه دارید، اخبار خود را از طریق حساب کاربری @khabar_khoub_iran یا شماره تلفن 09330826312 برای ما ارسال کنید. در این جشنواره فرقی نمی‌کند در ایتا، بله، روبیکا یا گپ یا در تلگرام، اینستاگرام، توییتر و واتس‌اپ باشید. مهم است که در شادی اطرافیان خود سهیم باشید.

منتظر خبرهای خوب شما هستیم به تماشای خود ادامه دهید.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.

The post خبر خوب این است که پلیس شما را پرداخت خواهد کرد! اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.