خطرات امنیت سایبری غیر انتفاعی: روشهای متداول حمله


سازمان های غیرانتفاعی برخی از شریف ترین کارها را برای جوامع در معرض خطر در جهان انجام می دهند. بین حمایت مالی از کودکان و خانواده هایی که بدترین دوران زندگی خود را سپری می کنند و تأمین بودجه آموزش برای دانش آموزانی که در غیر این صورت فرصتی برای آنها وجود نداشت ، خیریه ها در یک زمان جهان یک نفر را تغییر می دهند. متأسفانه ، خزانه بزرگ درک شده از این سازمان ها و خطرات موجود در تجارت روزانه می تواند سازمان های غیر انتفاعی را در معرض حمله سایبری قرار دهد.

در طول سال 2020 ، همه گیری کووید -19 الهام بخش بسیاری از مردم در سراسر کشور برای بازگشت بوده است. سازمان های غیر انتفاعی نیز مانند بسیاری از صنایع دیگر از این بحران بسیار آسیب دیده اند و آمریکایی ها راه های عظیمی برای کمک به دیگران در طول همه گیری پیدا کرده اند. از ماه مارس ، داوطلب شدن در ایالات متحده افزایش یافته است ، به طوری که بسیاری از سازمان های غیرانتفاعی فرصت های داوطلبانه از راه دور را در تلاش برای حفظ امنیت داوطلبان خود ارائه می دهند. بحران ویروس کرونا عدم اطمینان را در سراسر کشور به همراه داشته است و شرکت ها در همه اندازه ها ، سازمان های دولتی ، مراکز بهداشتی ، سازمان های غیر انتفاعی و افراد در معرض حملات امنیت سایبری قرار دارند. مجرمان سایبری اغلب از زمانهای آشفته برای یافتن آسیب پذیری در سیستم ها یا بازی با ترس مردم استفاده می کنند. هوشیاری و حفظ امنیت اطلاعات حساس تا آنجا که ممکن است بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد.

از خطرات غیرانتفاعی امنیت سایبری اجتناب شود

راههای مختلفی وجود دارد که سازمانهای غیر انتفاعی آنها هدف اصلی حملات سایبری هستند. در اینجا سه ​​مورد از رایج ترین خطرات مربوط به تجارت خیریه آورده شده است:

خطر امنیت سایبری غیرانتفاعی شماره 1: کمک های آنلاین

در حالی که فناوری پذیرش کمک های آنلاین را برای سازمان های غیرانتفاعی و خیریه بسیار آسان کرده است ، اما سرقت کیف جیبی دیجیتالی از سازمان را نیز بسیار آسان کرده است. اگرچه پرداخت برای مشتری آسان است ، اما داشتن یک وب سایت ناامن می تواند به معنای باز گذاشتن مسیری برای حمله سایبری باشد.

خطر شماره 2 امنیت سایبری غیرانتفاعی: کلاهبرداری فیشینگ و باج افزار

امروزه برقراری ارتباط با اهداکنندگان ، سازمانهای همکار و مشتریان یک فرایند آسان است. ایمیل ها و خبرنامه ها ذینفعان را از آنچه در سازمان می گذرد مطلع می کند. اما وقتی به ایمیل ها پاسخ می دهید ، ممکن است سازمان خود را در معرض خطر قرار دهید. کلیک روی پیوند اشتباه ، بارگیری یک فایل به ظاهر ایمن Word ، Excel یا PowerPoint یا حتی باز کردن یک فایل PDF می تواند وجوه به دست آمده شما را به خطر بیندازد.

خطر امنیت سایبری غیرانتفاعی شماره 3: داوطلبان

داوطلبان به دلایل زیادی وقت خود را به اشتراک می گذارند ، از یک عضو خانواده باقی مانده تا تمایل به پس دادن به جامعه محلی. و در حالی که بسیاری از داوطلبان نیت خوبی دارند ، برخی هستند که می توانند زمان خود را برای دسترسی به ذخیره داده های شما ارائه دهند. زمان آموزش کوتاه است ، شامل یک فرایند در محل کار است و افراد بد گاهی اوقات می توانند از بین بروند و سازمان شما را در معرض حمله سایبری قرار دهند.

جلوگیری از حملات امنیت سایبری به سازمان های غیر انتفاعی

سازمان های غیر انتفاعی اغلب در معرض خطر حملات سایبری هستند زیرا ممکن است اقدامات امنیتی سایبری کمتری نسبت به سایر مشاغل داشته باشند. علاوه بر این ، آنها گنجینه ای از اطلاعات مربوط به داوطلبان و اهداکنندگان خود ، از آدرس و شماره تلفن تا اطلاعات کارت اعتباری را جمع آوری می کنند.

در حالی که نمی توان از خطرات امنیت سایبری غیرانتفاعی به طور کامل جلوگیری کرد ، می توان از بسیاری از حملات سایبری جلوگیری کرد. در اینجا سه ​​راه برای کاهش خطرات امنیت سایبری غیرانتفاعی آورده شده است:

سیستم اهدای دیجیتال را مسدود کنید

استفاده از رمزگذاری و یک وب سایت امن از اطلاعات در هنگام معاملات مالی آنلاین محافظت می کند. پذیرش کمکهای مالی یا پذیرش پرداختها از طریق یک فروشگاه آنلاین ، حفاظت از اطلاعات مشتریان و مشاغل باید نگرانی اصلی امنیت سایبری غیرانتفاعی باشد.

از ارتباطات ایمیل خود محافظت کنید

استفاده از یک سرور و شبکه امن برای جمع آوری ، مرتب سازی و انتقال اطلاعات مهم اهداکنندگان می تواند به شما در ایمن نگه داشتن ارتباطات ایمیل شما کمک کند. آدرس ایمیل ، آدرس فیزیکی و سایر اطلاعات شخصی قابل شناسایی در یک حمله سایبری غیرانتفاعی استفاده می شود.

چک سابقه کیفری بگیرید

شروع فرآیند ادغام با بررسی سابقه کیفری یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از حسن نیت داوطلبان است. علاوه بر اطمینان از داشتن افراد مناسب ، حتماً در ابتدای آموزش امنیت خود ، کارکنان خود را در زمینه امنیت سایبری آموزش دهید تا مطمئن شوید هیچ جنگ سایبری تصادفی وجود ندارد.

با بیمه مسئولیت سایبری از سازمان خود محافظت کنید

سازمان های غیرانتفاعی با خطرات منحصر به فردی روبرو هستند و به همین دلیل است که AmTrust Financial انواع خطوط پوشش بیمه را متناسب با نیازهای شما ارائه می دهد. به عنوان مثال ، سیاست بدهی غیر انتفاعی ما شامل پوشش بدهی D&O ، EPLI ، بدهی امانتداری و مسئولیت سایبری است. نمایندگان ما می توانند چالش های خاصی را که غیرانتفاعی و کارآفرینان دولتی با آن روبرو هستند ، برطرف کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بیمه غیرانتفاعی ما ، همین امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *