خط غول ها در مقابل Braves ، پیش بینی: لوگان وب همچنان در حال چرخش استبسیاری از اتفاقات غیرمنتظره برای Giants رخ داد تا بهترین رکورد را در MLB بیابند و توسعه لوگان وب یکی از بزرگترین آنها بود. روز شنبه او به دنبال جواهر دیگری در برابر شجاعان خواهد بود.

غولها در 12 بازی اخیر وب 11-1-1 هستند. او در هر 12 دور رفت دو دور یا کمتر مجاز بود ، با میانگین ضربه زدن 1.63 م effectiveثر و 0.198 حریف ، و همچنین 1.9 پیاده روی و 0.7 هومر برای نه نوبت مجاز.

از سوی دیگر ، هواسکار یونوا ، ورزشکار آتلانتا ، سومین مسابقه خود را از زمان شکستن دست خود روی نیمکت دوگوت در ماه مه آغاز می کند. در دو دور رفت خود از زمان بازگشت ، او صفر دویدن در 5 ¹ / نوبت به تیم مارینرز داد که در سه مسابقه مجاز در 6 نوبت ، مقابل یانکی ها شکست خورد و باخت.

غول ها با بهترین ERA 2.08 در لیگ و 2.1 پیاده روی در هر 9 ورودی در ماه آگوست از مسابقات گاوبازی وارد این سری شدند ، در حالی که ERA 3.81 Braves در آگوست چهاردهم در آن دوره بود.

شجاعان در 5 بازی از 7 بازی اخیر خود که چهارشنبه به میدان رفتند ، چهار ران یا کمتر انجام داده اند و تیم غول پیکارها در خانه با 1.7 در هر بازی پیشتاز لیگ بود ، بنابراین سان فرانسیسکو روز شنبه به پیروزی خود ادامه می دهد.

کار: غولها ، +110.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *