خلاصه داستان SNL: کیم کارداشیان وست کار را تمام می کند

خلاصه داستان SNL: کیم کارداشیان وست کار را تمام می کند


وقتی اتفاقات بدی رخ می دهد شنبه شب زنده او از مدل بازیگر کمدین/بازیگر/موسیقیدان/ستاره ورزشی دور می شود و به شخص دیگری اجازه می دهد – سیاستمداران ، بازرگانان ، میلیاردرهای رنگارنگ و غیره – به امید جذب مخاطب جدید یا ایجاد برخی عناوین ، مسئولیت را بر عهده بگیرد. ما دیدیم که فصل گذشته هنگام میزبانی ایلان ماسک چقدر اتفاقات وحشتناکی رخ داد ، و پیش از این آخر هفته ، من چشم انداز کیم کارداشیان وست ، یک ستاره تلویزیونی واقعیت را که هرگز در زمینه بازی های کمدی و میزبانی نشان نداده بود ، زیر پا می گذاشتم.

بنابراین خوشحالم که گزارش دهم که واقعاً بد نبود! در مقایسه با قسمت فصل گذشته ماسک ، این موفقیت عظیمی بود و یادآوری این بود که کارداشیان وست را دست کم نگیرید. اما نگاه کنید ، این کامل نبود: کارداشیان وست در خواندن کارت های راهنما در برخی از گرافیک های زنده مهارت چندانی نداشت ، تعداد زیادی گرافیک وجود داشت که فقط شبیه به محل قرارگیری محصول برای نام تجاری کارداشیان بود ، و مانند اولین فصل هفته گذشته ، هیچ گرافیک به طرز شگفت انگیزی از جمعیت متمایز شد.

اما این یک قسمت محکم با لحظات واقعاً خنده دار بود ، احتمالاً هیچ کدام بهتر از کارداشیان وست نبود سخنرانی، که با خوشحالی به اندازه ای که می توان امیدوار بود از خود آگاهی داشت. خطوط واقعی همپوشانی وجود داشت و ترفندهای جمعیت وجود نداشت ، که مزیت دیگر آن بود. و خیلی جوک های OJ Simpson وجود داشت ، انگار نورم مک دونالد برای این شوخی در اتاق نویسنده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

از نظر گرافیکی ، مورد علاقه من در شب احمقانه ترین و سورئال ترین بود: کارداشیان وست و سسیلی استرانگ در این بازی عالی بودند طراحی لوتو، که بر خلاء مطلق هر دو زن متکی بود تا نقاشی واقعاً کار کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

یک کلید، جایی که کارداشیان وست و ادی برایانت خود را در a جمعه عجیب و غریب حالت ، هم از کریس جنر و هم از خلوئه کارداشیان بود ، اما فقط برای دیدن توپ گرفتن برایانت ارزش دیدن دارد. آیا از اینکه کونور امالی به عنوان همسر برایانت بازی نکرده بود ، ناامید شدید؟ بله ، اما شوخی در پایان همچنان مانند گانگسترها عمل می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت در نقش تد کروز نیز برجسته ترین بازی بود شنودهای فیس بوک سرد باز شد، که یک سرمقاله بسیار فراموش کننده است و بر جوک های زیادی در مورد اینکه چگونه سیاستمداران نمی دانند اینترنت چگونه کار می کند یا چگونه کلمه “میم” را تلفظ می کند ، تکیه می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

لذت بردم آهنگ شب خانم ها، یک قصیده موسیقی برای زنان بزرگسال (و مادران) که فقط برای مقابله با مشکلات معده ، وسواس رفت و آمد خانه و غش کردن به باشگاه می آیند.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های دلپذیر آن شب ظاهر گروه کمدی تئاتری لطفا نابود نشوید و سه نویسنده جدید SNL مارتین هورلی ، جان هیگینز و بن مارشال است که در ماه های اخیر شهرت زیادی در اینترنت کسب کرده اند. کوتاه دیجیتال سلتزر سخت ، که هیچ یک از اعضای بازیگران را شامل نمی شود ، اساساً آنها را به عنوان جزیره جدید تنها سریال یا حداقل همسایه خوب جدید معرفی می کند. این یک مقدمه بسیار خوب برای احساسات کمدی گروه بود در حالی که لزوماً بهترین کار آنها نبود – اما دیدن این که گروه بعدی چه نتیجه ای خواهد داشت بسیار هیجان انگیزتر می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار طرح دیگر شب را ببینید ، که همه آنها دارای میزان متفاوتی از اقبال خوب یا ناموفق بودند: بهترین دسته خراشنده های تجاری، زیرا سگهای مضحک لباس همیشه مقدمه خوبی هستند. مردم کورت تبلیغات کارداشیان برای من بسیار زیاد بود ، اما به اعتبار او ، کارداشیان وست نقش خوبی را در نقش خواهرش کورتنی بازی کرد (همچنین حضور هالسی ، کریس و خلوئه کارداشیان نیز وجود داشت). مرد رویایی خیلی محکم بود لیسانس تقلیدهای پر از الگوهای التقاطی (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر ، جسی ویلیامز – با این حال کایل مونی بهترین قسمت بود!) اما این یکی از طرح هایی بود که کارت کارداشیان در آن West Basic بود. مشکلات مربوط به نمودار واقعاً مرا آزار داد. و یاسمین و علاءالدین این تنها بوی بدی بود که در هیچ سطحی کار نمی کرد (اگرچه دیدن پوئن یانگ خوب بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته او در فیس بوک تعدادی شوخی بد و دو مهمان سرگرم کننده داشت: الکس موفات او را کشت نقد فیلم تری فینک در پاییز 2021، که اساساً اگر داور فیلم تاکسی تی وی روی LSD کار می کرد ، اتفاق می افتاد. و اخبار آخر هفته All-Star هایدی گاردنر مثل همیشه شگفت انگیز بود حزب مربی زندگی مهمانی کلی در تفکر مثبتایفای نقش یک شخصیت جدید با نگرش جالب ، کلاه گیس بهتر و عشق بی پایان به آهنگ Icona Pop Icona I Love It.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه کاستکو این تنها زمان بود: به سارا شرمن ، بازیکن جدید برجسته ، که نقش کارآموز Costco را در بازی Glitter Revolution (کیم کارداشیان وست ، ادی برایانت ، بوئن یانگ) بازی می کرد ، زمان با کیفیتی را برای اجرای موسیقی پاپ تأیید شده در اطراف Costco اختصاص داد. عرضه غذا

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی او “من زن نیستم ، من خدا هستم” را اجرا کرد و سپس خدای گیتار لیندسی باکینگهام را برای اجرای “عزیزم” هدایت کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک آخر هفته آینده میزبان نوازنده مهمان Young Thug خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *