خلاصه داستان SNL: Owen Wilson در اولین فصل پخش می شود

خلاصه داستان SNL: Owen Wilson در اولین فصل پخش می شود


شنبه شب زنده این آخر هفته ، با مجری گری اوون ویلسون و نوازنده مهمان ، کیسی ماسگریوز ، در حالت رکود و رکود ، وارد 47 امین فصل خود شد. در طول از دست دادن بک بنت و لورن هولت ، این نمایش سه بازیگر جدید اضافه کرد ، و بازیگران کامل به بالاترین حد خود از 21 نفر رسید. در همین حال ، لورن مایکلز در پشت صحنه مانور مهیج بازیگران فعلی را حفظ کرده است و گفته می شود افرادی مانند کیت مک کینون ، کینان تامپسون ، ادی برایانت ، سسیلی استرانگ ، کالین جوست ، مایکل چه و پیت دیویدسون را وسوسه کرده است تا بمانند. امیدوارم آنها حداقل تا فصل 50 روشن بمانند. در این مرحله ، من فرض می کنم مایکلز فرمان را به شخص دیگری واگذار می کند یا چراغ های استودیو 8H را خاموش می کند.

به عبارت دیگر ، هیچ چیز تغییر نکرده است ، اما همه چیز تغییر کرده است او هست در حال تغییر اعضای بازیگران باتجربه به صورت ضروری کارت های رفت و آمد خواهند داشت و طبق برنامه هرگونه خلبان تلویزیونی یا فیلم هایی که فیلم می گیرند به SNL پرواز می کنند (به عنوان مثال مک کینون این هفته به طور قابل ملاحظه ای غایب بود). اما هجوم استعدادهای جدید بر روی صفحه نمایش و در اتاق نویسندگان در یکی دو سال گذشته نشان داده است که چگونه SNL می تواند تغییر کند و کدام کمدین ها ممکن است چهره های جدید SNL شوند (فکر کنید بوئن یانگ ، کلوئی فینمن ، Ego Nwodim ، و در حداقل دو نفر از جدیدترین اعضای آن). بازیگران ، و بیشتر در زیر).

و اشتباه نکنید: این نمایش به شدت نیاز به حرکت در آینده دارد و از دست خفه کننده مایکلز در نمایش دور می شود. این نمایش همچنین باید از فرهنگ سمی دور شود که بخشی از آن در دادگاهی در تابستان امسال فاش شد و ادعا کرد که هوراتیو سانز ، کمدین ، ​​20 سال پیش در هنگام نمایش از تجاوز جنسی به یک نوجوان مراقبت کرده است و SNL و NBC در کنار آنها هستند. و آن را به وقوع پیوست و فقط چند سال پیش ، دونالد ترامپ ، متهم به آزار جنسی ، به گرمی برای حضور در برنامه دعوت شد.

در حال حاضر این نکته پذیرفته شده است که SNL فعلی هرگز به خوبی زمانی که برای اولین بار برنامه را تماشا کردم ، خوب نیست ، که شاید اتهامی برای وقایع دائمی برنامه باشد ، یا شاید این واقعیت است که حس شوخ طبعی افراد با افزایش سن افزایش می یابد. در هر صورت ، SNL همیشه یک مکان منحصر به فرد در فرهنگ داشته و بزرگترین صحنه را برای نوازندگان نوپا ارائه می دهد – حتی در میان بدبین ترین کمدین ها ، کسب جایگاه در SNL مطمئن ترین نشانه موفقیت است که می توانید در کمدی داشته باشید – در حالی که به ندرت فقط یک شخصیت مصرف می کند (فصل های ادی مورفی یک استثناء بزرگ در این مورد هستند). نمایش ، در بهترین حالت ، می تواند با زمان تغییر کند و حس کمدی جدیدی را منعکس کند – قرار نبود هیچ کس برای همیشه در آنجا بماند (به جز مایکلز). داشتن این نمایش بی سابقه است چهار اعضای فعلی بازیگران با بیش از 10 سال زیر کمربند خود. از خود بپرسید: واقعاً چقدر نمایش از سال 2012 تغییر کرده است؟

بنابراین ، با در نظر گرفتن همه اینها ، یک فایل بایدن دموکرات ها را در سرما متحد می کند چه کسی اولین فصل این هفته را افتتاح کرد حتی بیشتر چشمگیر است. من از این که باز بودن سیاسی SNL ، به ویژه در دوران ترامپ چقدر وحشتناک بود و چقدر به ستاره های مهمان مشهور وابسته بودند ، بسیار شکایت کردم. دیدن جیمز آستین جانسون ، عضو جدید بازیگر ، که بیشتر به خاطر تاثیرات باورنکردنی ترامپ در اینترنت معروف است ، در نقش جو بایدن شوکه کننده بود. من فکر می کنم با اطمینان می توان گفت که یک بازیکن جدید نسبتاً ناشناخته هرگز اولین بازی خود را در SNL انجام نداد ، زیرا تماشاگران اولین بار آن را در اولین نمایش فصل می بینند. و او را از پارک بیرون برد ، زیرا تصور بایدن از تیم تگ در فصل گذشته توسط جیم کری و الکس موفات بسیار بهبود یافته بود.

نکته دیگری که در اینجا اضافه خواهم کرد این است که از بین همه بازیگران بزرگی که در بالا ذکر کردم ، سیسیلی استرانگ و ادی برایانت ممکن است مورد علاقه من باشند ، و آنها بلافاصله علت هرج و مرج سناتور دموکرات کیرستن سینما و سناتور جو مانچین را نشان دادند.

https://www.youtube.com/watch؟v=uzEPvj46rGQ

اوون ویلسون قبلاً هرگز میزبان SNL نبوده است ، اما شما قبل از او نمی دانستید سخنرانی، که چهار دقیقه و نیم جذابیت کرکی ویلسون مستقیماً به کره چشم او تزریق شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=FZrfqnSfMcU

هنوز به طور کلی در مورد این قسمت چیزی نگفته ام ، زیرا این اولین نمایش فصل معمولی بود: کمی تکان خوردن از دروازه ، هیچ طرح قابل توجهی “که باید تماشا کرد” (و نه طرح های غیرقابل تماشایی نیز) اما امید و انگیزه فراوان از لحظات خنده دار با رسم 10 به 1 ، اولین نگاه تماشاگران به یکی دیگر از بازیگران جدید ، سارا شرمن ، نشان داده شد و نشان داد که چگونه مارک منحصر به فرد او در وحشت/طنز بدن می تواند با SNL ترکیب شود ، زیرا او با اندرو دیسموکس برای طراحی عمیقاً هیجان انگیز مدفوع محور همکاری کرد ، خدمات تست پستیبه

https://www.youtube.com/watch؟v=v1fY2xtyXsY

جلسه هیئت مدیره مدرسه این موفقیت دیگری بود و فرصتی برای دیدن نحوه نمایش این نمایش از چنین نمایش عظیمی. تقریباً همه اعضای بازیگر دارای یک ردیف یا ظاهر خنده دار هستند: سسیلی استرانگ در یک نقش جدا از هم بازی می کند ، هایدی گاردنر در مورد نظریه انتقادی نژاد ابراز علاقه می کند ، مایکی دی صدای دیوانه واری دارد ، بوون یانگ وحشت زده است ، پیت دیویدسون لباس سگ شکارچی فضل را پوشیده است ، به ویژه اندرو دیسموکز. “سگ ماده” را زمزمه می کند. همانطور که یکی از مفسران یوتیوب آن را به زیبایی بیان کرد ، “این مانند یک کنفرانس مطبوعاتی Pawnee به نظر می رسد.”

https://www.youtube.com/watch؟v=C2dj59Db1C4

به طرز عجیبی ، اجرای مورد علاقه اوون ویلسون در آن شب فرا رسید چک را تقسیم کنید، یک طرح کوتاه از پیش ضبط شده که مطمئناً باید برای این قسمت ساخته می شد ، فقط برای تصور ویلسون از اورکل و توسعه استخوانهای ایندیاناپولیس.

https://www.youtube.com/watch؟v=4zO7i9P8mGE

4. اتومبیل این یک فرض محکم بود که ای کاش بیشتر گسترش می یافت ، زیرا ویلسون شروع به ضبط جریان زیر تاریکی برای جدیدترین فیلم پیکسار کرد. جیمز آستین جانسون نیز این برداشت را از لری کیبل گای دور کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=3WC1YZ1o0UY

جیمز آستین جانسون نیز جلو و مرکز بود NFL در Foxکه باعث شد واقعا تماشا کنم خانه دیوانهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=en7Pc5PSexg

بقیه گرافیک های زیر را مشاهده کنید: SNL parody منظره COVID ترساندن با برنامه گفتگوی زنان؛ کاپیتان جف بزوس دریافت کرد پیاده روی ستاره ای Spinoff با میلیاردر پیشتازان فضا؛ و کنان تامپسون آهنگهای مورد علاقه R. Kelly زن متوفی را در آن خواند آهنگ تشییع جنازهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=Yw4ez2Jp5YA

https://www.youtube.com/watch؟v=XD66suMp3J4

https://www.youtube.com/watch؟v=sJUmN40j7Hs

دو مهمان بسیار قوی به روز رسانی آخر هفته این هفته: Ego Nwodim به عنوان یک مورد ضروری در به روز رسانی منظم به عنوان هایدی گاردنر ، دائماً شخصیتهای هوشمند و طنزآمیزی را به نمایش می گذارد که احساس می کنند مانند این هفته زندگی می کنند. یک زن سیاه پوست ده سال است که ناپدید شده استبه

پیت دیویدسون، که مانند بقیه ما از اینکه هنوز در برنامه است تعجب می کند ، همیشه با کلیپ های به روز رسانی خود نیز می درخشد ، به ویژه هنگامی که در ظاهر Met Gala خود ظاهر می شود.

این برنامه همچنین مجری بروزرسانی قبلی را ستود نرم مک دونالد، که در سپتامبر فوت کرد ، با دادن دو دقیقه آخر کلیپ به چند کلیپ کلاسیک مک دونالد. این یادآوری بسیار خوبی از تمرکز لیزری مک دونالد بر روی خطوط پانچ و شخصیت به روز و خوش فرم و تیز او بود. همچنین در تضاد با مشارکت مداوم بین میزبان فعلی کالین جوست و مایکل چه است ، که تلاش آنها برای ارائه طنز تاریک یا تیره در طرح کلی اغلب شکست می خورد.

سخنرانی افتتاحیه یوست با ابراز تاسف از دست دادن هرج و مرج کمیک ناشی از فضای سیاسی سال گذشته ، و از مردم به طور فعال خواست تا به یک شوخی زیربنایی بخندند – پس از یک شروع سرد بسیار خنده دار در این زمینه – برخی خلاء اساسی را در قلب به روز رسانی نادیده می گیرد. می ایستد یوست و چه در کنار هم شیمی خوبی دارند و وقتی روی آن تمرکز می کنند ، به روز رسانی هنوز کار می کند (به ویژه در مواردی که یکدیگر را مجبور می کنند جوک بخوانند). در بیشتر هفته ها ، به نظر می رسد قسمت های Jost و Che از برنامه به ندرت ارزش اظهار نظر دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=mTeOXs9OHFQ

https://www.youtube.com/watch؟v=VFSN6rMozMw

https://www.youtube.com/watch؟v=gt2YVRje68U

https://www.youtube.com/watch؟v=EAp1piWU4pQ

https://www.youtube.com/watch؟v=onXLKcB1a0c

کیسی ماسگریوز، که بسیار خوب است ، همه چیز را برای اجرای “Justified” کنار گذاشت و سپس تصاویری معنادار برای “Camera Roll” اختراع کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=a0z7GH78oGo

https://www.youtube.com/watch؟v=4yxYvEYemBI

کیم کارداشیان وست آخر هفته آینده با نوازنده مهمان Halsey اولین SNL خود را انجام می دهد. در مرحله بعد ، رامی ملک و Young Thug در 16 اکتبر و Jason Sudeikis و Brandi Carlisle در 23 اکتبر ظاهر می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *